Sklep

Terminarz


Wydarzenia/Mecze Pucharowe


Nadchodzące

E2 - Eliminacje Pucharu Ligi: Kuehne+Nagel - Grupa ESV (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 04-01 18:30

Mecz eliminacyjny Pucharu Ligi: Kuehne+Nagel - Grupa ESV

Sędzia: Andrzej Malec
Koordynator: Adrian Miedziński/Patryk Ogrodnik

E5 - Eliminacje Pucharu Ligi: B/S/H Wrocław - Leroy Merlin (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 04-01 19:20

Mecz eliminacyjny Pucharu Ligi: B/S/H Wrocław - Leroy Merlin

Sędzia: Patryk Ogrodnik
Koordynator: Michał Pondel/Adrian Miedziński

E3 - Eliminacje Pucharu Ligi: MPK Wrocław - Feniks (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 04-01 20:10

Mecz eliminacyjny Pucharu Ligi: MPK Wrocław - Feniks

Sędzia: Patryk Ogrodnik
Koordynator: Michał Pondel/Adrian Miedziński

E4 - Eliminacje Pucharu Ligi: GOJA Wrocław - Politechnika Wr. (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 04-01 21:00

Mecz eliminacyjny Pucharu Ligi: GOJA Wrocław - Politechnika Wr.

Sędzia: Adrian Miedziński
Koordynator: Michał Pondel/Marta Toczek

E1 - Eliminacje Pucharu Ligi: sennder Polska - Szmeges Teges (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 04-01 21:50

Mecz eliminacyjny Pucharu Ligi: sennder Polska - Szmeges Teges

Sędzia: Adrian Miedziński
Koordynator: Michał Pondel/Marta Toczek

P2: 1/8 Finału Pucharu Ligi: Oponix - ZW E2 (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 16:00

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: Oponix - Kuehne+Nagel/Grupa ESV

Sędzia: Andrzej Malec
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P4: 1/8 Finału Pucharu Ligi: 3M - ZW E4 (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 16:50

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: 3M - GOJA Wrocław/Politechnika Wr.

Sędzia: Andrzej Malec
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P6: 1/8 Finału Pucharu Ligi: Elektro-Bud - Drukgraf Mirków (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 17:40

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: Elektro-Bud - Drukgraf Mirków

Sędzia: Andrzej Malec
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P8: 1/8 Finału Pucharu Ligi: SEEV - FC International UWr (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 18:30

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: SEEV Tel. dla Biznesu - FC International UWr

Sędzia: Andrzej Malec
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P7: 1/8 Finału Pucharu Ligi: Salon Nieruchomości - Klueh (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 19:20

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: Ukontentowani - Klueh

Sędzia: Patryk Ogrodnik
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P8: 1/8 Finału Pucharu Ligi: Tomtex - ZW E3 (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 20:10

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: Tomtex - MPK Wrocław/Feniks

Sędzia: Patryk Ogrodnik
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P5: 1/8 Finału Pucharu Ligi: Modeco - ZW E5 (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 21:00

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: Modeco - B/S/H Wrocław/Leroy Merlin Wrocław

Sędzia: Patryk Ogrodnik
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P1: 1/8 Finału Pucharu Ligi: Wielka Niewiadoma - ZW E1 (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 21:50

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: Wielka Niewiadoma - sennder Polska/Szmeges Teges

Sędzia: Patryk Ogrodnik
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel


Superliga


Nadchodzące spotkania

Brak zaplanowanych spotkań!

1 liga


Nadchodzące spotkania

Brak zaplanowanych spotkań!

2 liga


Nadchodzące spotkania

Brak zaplanowanych spotkań!