Po dwóch brązowych medalach przyszedł kryzys i ekipa Marcina Kudzi zanotowała spadek do niższej klasy rozgrywkowej. Do Prezesów dołącza Sancho Panza, która zostaje drugim medalistą. Blitz zwiększa swoje szanse na utrzymanie. Walkower KPMG Audyt Team oraz Klueh. Pod balonem przy ulicy Szyszkowej Astech został zaskoczony przez FiGA.
W Superlidze kolejne niewiadome zostały odsłonięte, do grona medalistów dołącza Sancho Panza, zaś z najwyższej klasy rozgrywkowej spadają Klueh i CSWIiCh. Przy ulicy Gorlickiej ekipa Andrzeja Kosiora pozbawiła złudzeń "Wojskowych" i przypieczętowała ich spadek do pierwszej ligi. Pod balonem AWL po raz kolejny okazała się lepsza od Elity ND i wskoczyła na trzecie miejsce w ligowej stawce. Blitz Wrocław, który zgarnął łatwe trzy punkty z Klueh, nadal nie jest pewny pozostania w Superlidze. Walkower "Pingwinów" onzacza, że w kiepskim stylu żegnają się oni z Wrocbalowym Rajem.
Po raz drugi w tym sezonie mecz bez walki oddaje KPMG Audyt Team, które nie zebrało składu na starcie z AWL II. Punkty minusowe oznaczają, że "Niebiescy" spadają do najniższej klasy rozgrywkowej.
Zaskakującej porażki doznał Astech, który mimo, iż prowadził od drugiej minuty nie ugrał żadnego punkty w starciu z FiGA. Z tego wyniku cieszą się gracze Selsey`a, którzy już dzisiaj mogą świętować mistrzowski tytuł (wystarczy zwyciężyć Leroy Merlin). Trzy punkty na koncie "Figi" oznaczają, że nadal liczą się oni w walce o awans.
Tomasz Pondel
RELACJE MECZOWE:
Sancho Panza - CSWIiCh (7-1) >>>KPMG Audyt Team - AWL II (0-3) >>>
FiGA - Astech (4-2) >>>
AWL - Elita Nowy Dwór (4-1) >>>
Blitz Wrocław - Klueh (3-0) >>>



