W środę graliśmy pod dwoma balonami. Przy Kłokoczyckiej dwa spotkania, bo kolejnego walkowera oddał Orlik&Shole Team. Poza w hicie drugiej ligi Wakacyjny Sport odwrócił losy spotkania z Miłośnikami IPA, a premierową wygraną świętował Bus Marco Polo. Przy Paderewskiego LagaNoMore znalazło sposób na ogranie OIRP Seniors. Baumit uporał się z Fulanito, a Fortuna w końcówce zapewniła sobie wygraną z Elektrosatem Wrocław.
OFC 1: W ramach pierwszej ligi odbyły się dwa spotkania. Jedno bardziej jednostronne i jedno niezwykle wyrównane. W tym pierwszym Baumit ograł Fulanito, a hattrickiem popisał się Jakub Rejmer. Dzięki tej wygranej drużyna Grzegorza Kędzierskiego powróciła na fotel lidera, a "Szachownice" przegrywając po raz czwarty tej zimy, nadal znajdują się na miejscu, tuż nad strefą spadkową. Z premierowej porażki w tym sezonie cieszyć mógł się Bus Marco Polo. Zespół Pawła Markowskiego przegrywał z Leroy Merlin już 2:4, ale zagrał do końca i ostatecznie zwyciężył - 5:4.
OFC 2: Wczoraj Orlik&Shole Team oddał trzeciego walkowera w tym sezonie, co według naszego regulaminu oznacza wykluczeniem drużyny z rozgrywek. Stało się tak, bowiem ekipa Andrzeja Orlika nie była w stanie zebrać ludzi na spotkanie z Medservem United. Zamiast tego "Medical Coders" rozegrali sparing z Brakiem Sponsora, który wygrali w sposób pewny. Na szczęście pozostałe starcia drugoligowe odbyły się zgodnie z planem. W hicie kolejki, a może i sezonu Wakacyjny Sport ograł Miłośników IPA, chociaż do przerwy przegrywał. W pojedynku snajperskim Aleks Górniak okazał się lepszy od Lucjana Zielińskiego. Trzy punkty pozwoliły ekipie Krystiana Baygera wrócić na fotel lidera drugiej ligi. Z walki o tytuł nie rezygnują debiutanci - LagaNoMore i Fortuna. Pierwsi bez większych problemów ograli niepokonane do tej pory OIRP Seniors. Drudzy w świetnym stylu odwrócili losy spotkania z Elektrosatem Wrocław. Obu drużynom dało to awans na ligowe podium i znajdują się na nim ex-aquo z Miłośnikami IPA, tracąc punkt do lidera z Wakacyjnego Sportu.
RELACJE MECZOWE:
Medserv United - Orlik & Shole Team (3-0) >>>Fulanito - Baumit (2-6) >>>
Miłośnicy IPA - Wakacyjny Sport (5-9) >>>
OIRP Seniors - LagaNoMore (4-7) >>>
Bus Marco Polo - Leroy Merlin Wrocław (5-4) >>>
Fortuna - Elektrosat Wrocław (7-6) >>>







