Sklep

Udany debiut beniaminka!

We wtorek na Kuźnikach grano tylko i wyłącznie w ramach Wrocławskiej Ligi Siódemek. W Superlidze Prezesi nie bez trudu pokonali Blitz Wrocław, a Core Services zaliczył kapitalny debiut jako beniaminek. Ligę niżej "debiutanckie" porażki zanotowały ChiaLeaf i Selsey.

SUPERLIGA: W najwyższej klasie rozgrywkowej od zwycięstwa sezon rozpoczęli Prezesi. Nie było to jednak zwycięstwo gładkie, bowiem Blitz Wrocław postawił trudne warunki, przegrywając różnicą jednej bramki. W drugim meczu Superligi beniaminek Core Services zaskoczył doświadczone Fulanito i na skutek pewnej wygranej wskoczył na fotel lidera.

1 LIGA: Nie udała się inauguracja sezonu Selsey'owi i ChiaLeaf. Pierwsi po bardzo emocjonującym starciu musieli uznać wyższość spadkowicza - Klueh. Drudzy, również po zaciętym boju, ulegli AKS-owi Bzowa. W obu tych spotkaniach o losach tego kto zwycięży zadecydował jeden gol.


RELACJE MECZOWE:
Klueh - Selsey (6-5) >>>
AKS Bzowa Wrocław - ChiaLeaf (4-3) >>>
Mateco Prezesi - Blitz Wrocław (5-4) >>>
Fulanito - Core Services (1-5) >>>