Sklep

Widawa na drodze ku pierwszej lidze?!

Środa w OFC przyniosła pięć spotkań o punkty. Przy Paderewskiego kolejne cenne wygrane w kontekście walki o awans do pierwszej ligi zanotowały KS Widawa Wrocław i Padro Logistics, a w trzeciej lidze GOJA Wrocław ograła Wakacyjny Sport. Przy Szyszkowej Bus Marco Polo rozstrzelał Astech, a Termo Team uporał się z Ołerem Meble Ogrodowe. 

1 LIGA: Pierwsza liga przyniosła jeden mecz o punkty, w którym Termo Team poradził sobie z Ołerem Meble Ogrodowe. "Ryzykanci" w pewnym momencie remisowali z ekipą Marcina Lechniaka - 6:6, ale w końcówce wrzucili wyższy bieg i zwyciężyli 10:6. 

2 LIGA: W drugiej lidze grania było najwięcej, a swoich kibiców nie zawiedli faworyci. Liderujący tabeli Bus Marco Polo rozstrzelał Astech, aplikując mu dwadzieścia dwa gole, tracąc przy tym zaledwie cztery. Tym samym zespół Pawła Markowskiego zapewnił sobie awans do elity. Na prostej drodze do takowej są Padro Logistics i KS Widawa Wrocław. Pierwsi nie bez trudu, jedną bramką pokonali Empty Dampers. Drudzy bez większych problemów poradzili sobie z Colian Teamem. 

3 LIGA: W najniższej klasie rozgrywkowej cenne zwycięstwo w walce o awans do drugiej ligi zanotowała GOJA Wrocław, która pokonała wyżej notowany Wakacyjny Sport - 6:4. Swój zespół do wygranej poprowadził autor hattricka Łukasz Łazorczyk. 


RELACJE MECZOWE:
KS Widawa Wrocław - Colian Team (9-3) >>>
Bus Marco Polo - Astech (22-4) >>>
Empty Dampers - Padro Logistics (5-6) >>>
Ołer Garden - Termo Team (6-10) >>>
Wakacyjny Sport - GOJA Wrocław (4-6) >>>