Sklep

Składy zespołów


MVP Spotkania

Zdjęcie MVP
Gian Marco Di Antonio

Uno, Due = zwycięstwo! Gian Marco Di Antonio postawił dziś na chirurgiczną precyzję i dwukrotnie pokonał Oskara Orfina dając swojej drużynie cenne dwa punkty na otwarcie tego sezonu.


Relacja z meczu

Podsumowanie:

Początek spotkania był naprawdę spokojny, lecz w drugiej części 1. Połowy Gian Marco Di Antonio poczuł wiatr w żaglach i trafiał do siatki minuta po minucie. Bianco-azurri postawili FC Piszczelom naprawdę trudne warunki, a pomimo to ekipa Pawła Markowskiego potrafiła tworzyć sobie korzystne sytuacje. Końcówkę pierwszej połowy FC Italiani Wrocław musieli rozegrać w osłabieniu po żółtej kartce Gian Marco, lecz rywale nie wykorzystali tego przywileju. W drugiej połowie FC Piszczele potrafili przejąć inicjatywę, natomiast defensywa Włochów była bezbłędna. Wielkim zaskoczeniem jest brak jakiegokolwiek gola po stronie tych, których nie da się złamać. Przydomek może wydawać się humorystyczny, natomiast zaangażowaniem w tym spotkaniu pokazali, że nie wziął się znikąd. Pomimo dwubramkowej straty, oddychając rękawami szukali kontaktu, lecz jak pokonać bezbłednego Domenico Lucerę i spółkę FC Italiani Wrocław? Może przekonamy się w następnym meczu!

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub statystykach, napisz na maila:
rogala.bogdan.rb@gmail.com




Jeżeli jesteś kapitanem lub kierownikiem drużyny, która brała udział w tym meczu to możesz ocenić aspkety tego spotkania

Arbiter (1-10):
Koordynator (1-10):
Przeciwnik (1-10):

Uzasadnienie oceny (obowiązkowe)

Twoje hasło WROCBAL . PL