Sklep

Składy zespołów


MVP Spotkania

Zdjęcie MVP
Daniel Mila

Bez dobrego dogrania możemy jedynie pomarzyć o bramce. Daniel dzisiaj pokazał, że potrafi dograć piłkę wprost do nogi, dzięki czemu jego koledzy mogli podbić swoje pozycje w klasyfikacji strzelców!


Relacja z meczu


Wiosna wystartowała! Mimo, że wieczór okazał się być chłodny na boisku rozgrzały nas Wrocbalowe zmagania. Pierwsza połowa wyznaczyła standardy - Nic Się Nie Stało regularnie atakuje, natomiast Brak Sponsora szuka sobie sytuacji. Było widać, że ekipa w turkusowych trykotach dobrze się czuje z piłką przy nodze i tworzy sobie wiele okazji. Pierwszą wykorzystał Piotr Niciński już w 5 minucie i o dziwo była to jedyna bramka w 1. połowie. Drugie 20 minut przyniosło nam zdecydowanie więcej trafień ze strony Nic Się Nie Stało, a Daniel Mila na wykazał się sokolim wzorkiem 3-krotnie asystując kolegom z drużyny. NSNS rozegrali świetny mecz i Brak Sponsora miał z nimi nieziemsko trudną przeprawę. Piotr Dudziec spróbował porwać swoją drużynę do ataku w końcówce trafiając do siatki Anny Bocian, lecz BS brakło czasu by jakkolwiek wrócić do gry. Po wyniku może się wydawać, że oglądaliśmy jednostronne widowisko, natomiast niech to nikogo nie zmyli. Obie drużyny tworzyły sobię sytuacje, jednakże przegranym brakło wykończenia w ostatnim segmencie akcji. 

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub statystykach napisz na maila:
rogala.bogdan.rb@gmail.com




Jeżeli jesteś kapitanem lub kierownikiem drużyny, która brała udział w tym meczu to możesz ocenić aspkety tego spotkania

Arbiter (1-10):
Koordynator (1-10):
Przeciwnik (1-10):

Uzasadnienie oceny (obowiązkowe)

Twoje hasło WROCBAL . PL