Michał Grzywaczewski (6')
Piotr Grzywaczewski (6')
Michał Grzywaczewski (8')
Ryszard Laguna (8')
Michał Grzywaczewski (13')
Piotr Delegacz (13')
Michał Grzywaczewski (17')
Michał Grzywaczewski (19')
Michał Grzywaczewski (23')
Piotr Grzywaczewski (23')
Michał Grzywaczewski (33')
Michał Grzywaczewski (34')
Piotr Zawodny (35')
Michał Grzywaczewski (35')Składy zespołów
MVP Spotkania

Michał Grzywaczewski
Najwięcej piłkarskiej jakości na boisku. Nie ma co opisywać osiem goli i asysta. Za szybki, za zwinny, ale nie mogło być inaczej, gdy był niemal dwa razy młodszy od drugiego najmłoszego gracza na boisku.
Relacja z meczu
W środę Elektrosat Wrocław zmierzy się z Atletico Wrocław i sporą niespodzianką byłby tutaj inny wynik niż zwycięstwo Elektrosatu. Wiele wskazuje na to, że znów sporo pracy pod bramką rywali będzie miał Michał Grzywaczewski, który w ostatnich tygodniach imponuje skutecznością.
Kto by oglądał Ligę Mistrzów, gdy o tej samej porze gra liga Wrocbal na balonie? Ba, można znaleźc nawet sporo analogii. 24 godziny po tym jak swój mecz rozegrało Atletico Madryt na boisko przy Stadionie Olimpijskim wybiegła ekipa Atletico Wrocław. Rywal był trudny, ale mimo to powtórzyli strzeleckie osiągnięcie bardziej znanego imiennika z Hiszpanii. Oba “Atletica” trafiły pięc razy. We Wrocbalowym wydaniu to było jednak za mało, bo w szeregach Elektrosatu grał Michał Grzywaczewski. Maił udział przy każdej bramce, ustrzelił hattricka bezpośrednio z rzutów wolnych, a mecz zakończył z ośmioma trafieniami. Na duży plus postawa Atletico, które na koniec sezonu załapało formę strzelecką i gra o wiele odważniej, co przełożyło się na począkowe prowadzenie 2:0.
kontakt: luki@wrocbal.pl



