12.01 godz. 18:40, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
( 1 : 3 )
Skład: Pondel, Pondel, Kloczkowski, Karczewski, Gruszka, Bednarczuk, Rudzki, Giermek, Cylny
Skład: Pustelnik, Rot, Nowak, Więcek, Kosicki, Stec, Malicha, Grzybowski
1' Damian Rudzki
5' Dawid Kloczkowski
9' Damian Rudzki
24' Tomasz Pondel
26' Adam Cylny
36' Adam Cylny
38' Damian Rudzki (Rzut karny)
14' Radosław Kosicki
37' Damian Malicha
37' Paweł Pustelnik
Zawodnik meczu: Adam Cylny ()

Zapowiedź meczu...

1' (0:1) Długo na gole czekać nie musieliśmy -na listę strzelców wpisuje się grający w gustownej neonowej termie Damian Rudzki!
2' - Rudzki przed szansą na asystę, ostatecznie jednak nic z tego nie wychodzi.
5' (0:2) Michał Bednarczuk zagrywa z autu do Dawida Kloczkowskiego, a ten pokonuje Waldka Steca i podwyższa na dwa do zera!
7' - Rajd Bednarczuka lewą flanką, całość kończy się jednak tylko na rzucie rożnym.
9' - Olek Grzybowski posyła piłkę obok słupka.
9' (0:3) Ta terma jednak robi robotę. Rudzki z dubletem!
13' - Pośpiewał sobie arbiter Niciński. Może lepiej nie będziemy tego cytować...
14' (1:3) Ładnym lobikiem przenosi piłkę nad Michałem Pondlem Radek Kosicki. Nie ładnie tak traktować bramkarza Tomtexu w jego urodziny...
17' - Groźny strzał Damiana Malichy, poszło po zewnętrznej części słupka.
18' - "Ja pie*****, ale meczycho się zrobiło!" - podjarał się arbiter Niciński. Fakt, tempo pierwsza klasa!
18' Czas dla Tomtexu.
19' - Giermek nad poprzeczką.
20' - "Nie spać, zwiedzać, zapier*****!" - oj jak wesolutko dzisiaj arbitrowi.
20' - Nowak z głowy, piłka trafia w poprzeczkę.
21' - Tomasz Pondel zamiast zająć się grą puszcza donosik do Organizatora, że zegarowy Maciej Siwek nie wyzerował fauli po pierwszej połowie. Kilka punktów do rankingu wrocbalowych podpier... donisicieli wpadło, ale nie ma co się oszukiwać - Michała Pondla i Marcina Nicińskiego i tak w tej materii TePe nie wyprzedzi.
22' - Misiek się zaraz zagotuje na bramce. Pora ochłonąć Panie Michale, szkoda strun głosowych!
24' (1:4) Żeby brat ochłonął gola na uspokojenie strzela TePe17 - Tomek Pondel!
26' (1:5) Cylny strzał Cylnego i mamy już 5:1!
27' - Cylny ma szansę jeszcze na asystę, jego podania nie wykorzystuje jednak Irek Gruszka.
28' Tomtex bierze czas, a czasu nie zamierza marnować arbiter Niciński ("A to sobie bananka opie**olę, a co!").
30' - Strzał Bednarczuka, piłkę nogą do boku zbija jednak Waldek Stec.
31' - Ponownie w akcji Bednarczuk - techniczny strzał, który miał wejść przy słupku nie poszedł jednak w ogóle w światło bramki.
32' - Kloczkowski do Cylnego, okazja na gola była całkiem całkiem, strzał Adama pozostawia jednak wiele do życzenia.
33' - Kontra Tomtexu, Pondel zagrywa ciasteczko do Cylnego, a ten nie daje rady dojść do piłki i Tomtex póki co może zapomnieć o szóstej bramce.
36' - Piąte przewinienie Tomtexu. Każde kolejne oznaczać będzie przedłużony rzut karny dla Tigersów.
36' (1:6) Cylny z własnej połowy uderza na bramkę, a że nikogo akurat na niej nie ma, to mamy szóstego gola dla Tomtexu!
37' (2:6) Paweł Pustelnik wpisuje się na listę strzelców - warto odnotować, że chwilę wcześniej Tigersi wycofali bramkarza i na tej pozycji właśnie gra teraz Paweł!
37' Malicha wybija piłkę ręką (w okolicy barku) z linii bramkowej a to oznacza czerwoną kartkę i karnego dla Tomtexu!
38' (2:7) Gola z karnego zdobywa Damian Rudzki!