12.01 godz. 17:50, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
( 0 : 6 )
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Żbik, Żak, Małecki, Pawlak, Siódmiak, Użałowicz, Zapał, Guździoł
Skład: Bednarczyk, Łukasik, Shtaba, Filipek, Szewczyk, Boczar, Gmyrek, Politański
3' Kamil Żbik
8' Tomasz Guziejewski
12' Kamil Żbik
12' Tomasz Guziejewski
20' Mateusz Żak
20' Kamil Żbik
22' Maciej Zapał
37' Kamil Żbik
38' Mateusz Żak
40' Maciej Zapał
40' Arkadiusz Pawlak
35' Michał Bednarczyk
Zawodnik meczu: Mateusz Żak (Obrońcy Realu Compensacion mieli dzisiaj spore problemy z ofensywną nawałnicą Car Zone. Najtrudniej było im zatrzymać aktywnego Mateusza Żaka, który strzelił 3 bramki i zanotował asystę. Wyróżnienie dla Kamila Żbika i Tomasza Guziejewskiego. )

Mecz ostatniego w tabeli Realu Compensacion i mającego komplet punktów, trzeciego w stawce Car Zone Wrocław zapowiada się niezwykle jednostronnie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na pewną wygraną ekipy Damiana Guziejewskiego, zwłaszcza, że "Królowie Odszkodowań" przystąpią do meczu w bardzo okrojonym składzie - bez Jakuba Pingota, Jana Wana, Konrada Bigdowskiego i Pawła Wójcika. W szeregach Car Zone nie zobaczymy Pawła Synowca i Dawida Witka, ale w kadrze są inni bramkostrzelni - Karol Siódmiak, Mateusz Żak i Kamil Żbik.

1' Strzał Mateusza Żaka instynktownie nogą odbija Przemysław Politański.
3' (0-1) - Najpierw uderzenie Karola Siódmiaka odbija Politański, lecz wobec dobitki Kamila Żbika jest już bezradny.
5' Michał Boczar zagrywa na przedpole w kierunku nadbiegającego Ihora Shtaby, ten jednak nie trafia w piłkę i od autu grę rozpocznie Car Zone.
8' (0:2) - Tomasz Guziejewski zabiera się z piłką i kończy solową akcję strzałem po ziemi, przy słupku. Tym samym może świętować zdobycie bramki.
10' Strzał Karola Siódmiaka ręką zatrzymuje Michał Bednarczyk i sędzia Marcin Niciński dyktuje rzut karny.
11' Do piłki podchodzi Tomasz Guziejewski i uderza fatalnie - bramkarz broni to uderzenie!
12' (0:3) - Szybka akcja Car Zone i drugi raz w tym meczu Politańskiego pokonuje Żbik.
12' (0:4) - Ekipa Damiana Guziejewskiego idzie za ciosem i strzela czwartego gola, a uderzeniem od słupka Politańskiego pokonuje T.Guziejewski!
13' - Czas dla Realu Compensacion!
13' Uderzenie Użałowicza z lewej strony przelatuje obok dalszego słupka bramki "Królów Odszkodowań".
15' Strzał Bednarczyka sprzed pola karnego, z "czuba" - obok bramki!
19' Siódmiak może strzelić piątego, ale z bliska uderza wprost w dobrze ustawionego golkipera Realu.
20' (0:5) - Żbik do Żaka i kolejne trafienie dla Car Zone staje się faktem!
20' Słupek po strzale Damiana Guziejewskiego z dystansu!
20' (0:6) - Siódmiak do Żbika i przed przerwą mamy kolejne trafienie dla obrońcy tytułu!
22' (0:7) - Prowadzenie Car-Zone podwyższa Maciek Zapał!
24' - Groźny strzał Gmyrka, na posterunku jednak bramkarz Car-Zone.
30' - Czas dla Realu Compensación.
31' - Bramkarz Car-Zone dwukrotnie wygrywa pojedynek ze Shtabą.
35' (1:7) - Mamy gola honorowego dla  Realu - do siatki trafia Michał Bednarczyk!
37' (1:8) - Odpowiedź Car-Zone - czwarte trafienie Żbika, po asyście Żaka.
38' (1:9) - Żak z dubletem! Będzie dwucyfrówka?
40' (1:10) - Będzie! Podanie Tomka Guziejewskiego na bramkę zamienia Maciek Zapał!
40' (1:11) - Wynik spotkania ustala Arek Pawlak!

Mecz do jednej bramki! Car Zone nie dał żadnych szans Realowi Compensacion i dzięki wysokiej wygranej wskoczył na pozycję wicelidera. "Królowie Odszkodowań" kolejny mecz przegrali, kolejny wysoko i jeżeli w najbliższych spotkaniach czegoś w swojej grze nie zmienią, to z hukiem spadną z Superligi. Następny mecz teamu Damiana Guziejewskich to potyczka z Tigers. Łukasza Łukasika i spółkę czeka z kolei pojedynek z Nokią.

autor: Michał Pondel