tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . ForceGSM 7 +38 21
2 . Soccer Team 6 +24 18
3 . FC AmRest 7 +18 16
4 . Kruczki 6 +27 15
5 . Santa'n'deer 6 +15 12
6 . Ołer Meble Ogrodowe 6 +3 12
7 . KP Ogrodomania 7 +1 9
8 . Astech 7 -14 9
9 . Nic Się Nie Stało 7 -16 4
10 . Auto Truck 7 -22 3
11 . TelForceOne 7 -26 3
12 . Zielone Anioły 6 -15 2
13 . Czarny Byk 7 -33 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Damian Leśniowski Pomocnik FC AmRest 16
Łukasz Dyczkowski Napastnik ForceGSM 16
Michał Cisło Obrońca TelForceOne 16
Krzysztof Wiater Napastnik KP Ogrodomania 15
Dominik Niedźwiedź Napastnik Czarny Byk 13
Piotr Miklas Napastnik Kruczki 12
Michał Trojan Obrońca ForceGSM 12
Adrian Zasłonka Napastnik Santa'n'deer 11
Damian Szewczyk Napastnik FC AmRest 11
Grzegorz Dancewicz Napastnik Astech 11
Piotr Zając Obrońca Auto Truck 9
Kacper Dudek Obrońca FC AmRest 9
Przemysław Stasiak Napastnik Soccer Team 9
Łukasz Michalski Pomocnik ForceGSM 8
Damian Kokociński Napastnik KP Ogrodomania 8
Szymon Kopeć Pomocnik Kruczki 8
Tomasz Mioduszewski Napastnik Kruczki 7
Zbigniew Niewiadomski Obrońca Ołer Meble Ogrodowe 7
Rafał Dzietczyk Napastnik Auto Truck 7
Grzegorz Kiełkowski Napastnik Astech 7
Dominik Uryga Pomocnik ForceGSM 7
Dariusz Turek Napastnik TelForceOne 7
Łukasz Kopyś Pomocnik Santa'n'deer 6
Marcin Gołdyn Pomocnik Soccer Team 6
Michał Strykowski Napastnik Czarny Byk 6
Zbigniew Zaborowski Obrońca Soccer Team 6
Łukasz Światłowski Napastnik KP Ogrodomania 6
Krzysztof Sławiński Napastnik Nic Się Nie Stało 6
Marcin Majak Pomocnik Kruczki 6
Mateusz Kaszuba Pomocnik Kruczki 5
Karol Rafalski Napastnik Ołer Meble Ogrodowe 5
Daniel Gontarz Napastnik Ołer Meble Ogrodowe 5
Filip Piasecki Napastnik Astech 5
Patryk Rozwadowski Napastnik Zielone Anioły 5
Tomasz Gocz Obrońca Soccer Team 5
Maciej Bogacki Napastnik ForceGSM 4
Paweł Pawłowski Pomocnik Soccer Team 4
Jakub Tymczak Pomocnik Zielone Anioły 4
Wojciech Misiewicz Obrońca Zielone Anioły 4
Bartłomiej Socki Obrońca Ołer Meble Ogrodowe 4
Paweł Turek Napastnik TelForceOne 4
Marcin Kałmuk Pomocnik Soccer Team 4
Wojciech Dudek Obrońca Auto Truck 4
Marek Słonecki Obrońca Astech 4
Aleksander Darmochwał Napastnik Astech 4
Dawid Fabisz Napastnik Astech 4
Piotr Krysiński Obrońca Santa'n'deer 4
Michał Grygiel Obrońca Ołer Meble Ogrodowe 4
Norbert Gontarz Napastnik Ołer Meble Ogrodowe 4
Michał Klimek Obrońca Kruczki 4
Paweł Papaj Napastnik Nic Się Nie Stało 4
Grzegorz Kunka Napastnik Nic Się Nie Stało 4
Przemysław Kruk Obrońca Kruczki 3
Michał Kołsut Obrońca Nic Się Nie Stało 3
Mariusz Mglej Obrońca Nic Się Nie Stało 3
Michał Gmyrek Pomocnik FC AmRest 3
Kacper Gubański Pomocnik ForceGSM 3
Sebastian Miozga Obrońca ForceGSM 3
Adrian Wełna Pomocnik Santa'n'deer 3
Adrian Olszowski Napastnik Santa'n'deer 3
Peretiatko Oleh Pomocnik TelForceOne 3
Jarosław Cielebąk Napastnik Czarny Byk 3
Radosław Walków Pomocnik ForceGSM 2
Oskar Mizieliński Pomocnik Czarny Byk 2
Olaf Mikołajek Obrońca Zielone Anioły 2
Ernest Szul Pomocnik TelForceOne 2
Maciej Podczaszyński Napastnik Soccer Team 2
Rafał Wolan Pomocnik Czarny Byk 2
Paweł Milewski Pomocnik Auto Truck 2
Michał Rabel Napastnik KP Ogrodomania 2
Kamil Cebula Napastnik Ołer Meble Ogrodowe 2
Marcin Lechiniak Obrońca Ołer Meble Ogrodowe 2
Szymon Mikołajczak Napastnik Nic Się Nie Stało 2
Andrzej Szozda Obrońca Santa'n'deer 2
Kamil Kołakowski Obrońca Santa'n'deer 2
Bartosz Kwiecień Obrońca Soccer Team 1
Dariusz Polańczyk Obrońca Santa'n'deer 1
Roman Gavryshkin Napastnik Nic Się Nie Stało 1
Rafał Garbarczyk Pomocnik ForceGSM 1
Paweł Nowak Bramkarz Kruczki 1
Mateusz Smykła Obrońca Nic Się Nie Stało 1
Tomasz Urbański Napastnik Nic Się Nie Stało 1
Wojciech Krupa Obrońca Kruczki 1
Łukasz Doliński Obrońca Auto Truck 1
Adrian Giszczak Obrońca Astech 1
Robert Puchała Napastnik Astech 1
Tomasz Ilnicki Obrońca Astech 1
Kamil Zięcina Bramkarz Astech 1
Marcin Krzyżanowski Obrońca Astech 1
Marek Oborzyński Obrońca Astech 1
Filip Jaszczyk Obrońca FC AmRest 1
Przemysław Wojtusik Napastnik Czarny Byk 1
Kamil Struzik Obrońca Czarny Byk 1
Konrad Bigdowski Pomocnik FC AmRest 1
Klaudiusz Bezkorowajny Napastnik ForceGSM 1
Łukasz Nadgrodkiewicz Obrońca KP Ogrodomania 1
Robert Jakiel Obrońca KP Ogrodomania 1
Tomasz Mielcarek Napastnik ForceGSM 1
Tomasz Sternik Pomocnik Soccer Team 1
Jan Mikołajek Pomocnik Zielone Anioły 1
Maksym Karachevtcev Obrońca FC AmRest 1
Szymon Beniuk Pomocnik Zielone Anioły 1
Szymon Jaworski Bramkarz Nic Się Nie Stało 1
Bartosz Kicior Obrońca Soccer Team 1
Vladyslav Koptiev Obrońca KP Ogrodomania 1
Piotr Manjak Obrońca KP Ogrodomania 1
Wiktor Szymak Pomocnik KP Ogrodomania 1