13.03 godz. 21:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
3 : 5
( 1 : 2 )
Skład: Kołsut, Janik, Plaszczyk, Papaj, Kunka, Urbański, Mikołajczak, Wojnicki, Symanowicz, Jaworski
Skład: Pieńkowski, Onufrowicz, Borysewicz, Dzietczyk, Waleszczyński, Zając, Dudek, Moczydłowski, Milewski, Doliński
10' Szymon Plaszczyk
15' Szymon Plaszczyk
27' Tomasz Urbański
36' Szymon Mikołajczak
38' Robert Symanowicz
14' Wojciech Dudek
27' Piotr Zając
31' Rafał Dzietczyk
37' Paweł Milewski
Zawodnik meczu: Szymon Plaszczyk (Szymon był niezwykle aktywny przez całe spotkanie. Często zagrażał bramce Auto Trucku, a co wymierne strzelił dwa gole. Wyróżnienie dla Tomasza Urbańskiego i Wojciecha Dudka. )

Nic Się Nie Stało ma jeszcze szanse na utrzymanie w 1 lidze. Musi jednak musowo pokonać zdegradowany już Auto Truck. Czy ta sztuka mu się powiedzie? Czy jednak to "Ciężarówki" grające dzisiaj bez Marty Toczek (ostatnio jak byliśmy świadkami takiej sytuacji to team Tomasza Pieńkowskiego pokonał Astech) zwyciężą po raz drugi w tym sezonie? Czas pokaże!

5' Paweł Milewski pograł z Piotrem Zającem, a ten pierwszy kończy akcje strzałem obok słupka.
5' Szymon Plaszczyk staje oko w oko z Filipem Borysewiczem i przegrywa ten pojedynek.
7' Zbyt lekki strzał Krzysztofa Waleszczyńskiego i piłka pada łatwym łupek Szymona Jaworskiego.
8' Zając urywa się obrońcy i strzela na bramkę. Jaworski jest dobrze ustawiony i odbija piłkę do boku.
10' (0:1) - Świetna akcja Nic Się Nie Stało. Tomasz Urbański do Szymona Plaszczyka, ten odnajduje w polu karnym Roberta Symanowicza, którego strzał z najbliższej odległości świetnie broni Filip Borysewicz zbijając piłkę na słupek. Po chwili futbolówka spada pod nogi Plaszczyka, który kieruje ją do "pustaka".
13' Mocne uderzenie Plaszczyka z połowy boiska przelatuje tuż obok słupka.
14' (1:1) - Zając w tempo do Wojciecha Dudka, a ten precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku zaskakuje Jaworskiego. Mamy remis!
15' (1:2) - Pechowa interwencja Milewskiego przed własnym polem karnym. Zawodnik ten wślizgiem zagrywa piłkę wprost pod nogi Plaszczyka, który tego prezentu nie marnuje i przywraca prowadzenie swojej drużynie.
17' Michał Kołsut zagrywa w pole karne do Tomasza Urbańskiego, a ten przegrywa pojedynek jeden na jeden z Borysewiczem.
18' Kołsut z rzutu wolnego - Borysewicz odbija piłkę do boku.
25' Pieńkowski prostopadle zagrywa do Dudka, a ten strzela zza pola karnego, a Jaworskiego od utraty gola ratuje poprzeczka!
27' (2:2) - Przy pierwszej bramce dla Auto Trucku. Zając podawał a Dudek strzelił, przy drugim mamy sytuację odwrotną. Dudek zagrywa na prawą stronę do Zająca, a ten strzałem po ziemi pokonuje Jaworskiego.
27' (2:3) - Identycznie jak przy pierwszym golu dla "Ciężarówek", tak i przy drugim, po strzeleniu takowego brakuje im koncentracji i po chwili znowu NSNS prowadzi. Urbański mija obrońcę z łatwością i strzałem w długi róg pokonuje Borysewicza.
29' Waleszczyński zza pola karnego - nad poprzeczką.
31' (3:3) - Kamil Moczydłowski z narożnika boiska centruje piłkę w pole karne i zostaje zablokowany. Odbita piłka spada na przedpole do Dzietczyka, który strzela z woleja, a futbolówka wpada do siatki tuż przy słupku. Znowu mamy remis!
32' Plaszczyk zza pola karnego - nad poprzeczką.
34' Kunka traci piłkę przed polem karnym na rzecz Dzietczyka. Ten zagrywa wzdłuż pola karnego do Zająca, który ma przed sobą pustą bramkę, ale tego nie wykorzystuje, bowiem w ostatniej chwili swój błąd naprawia ofiarną interencją Kunka i blokuje Zająca!
36' (3:4) - Urbański podaniem odnajduje w polu karnym Mikołajczaka, a ten ładnym strzałem z piętki, z najbliższej odległości pokonuje Borysewicza, który był blisko obrony tego strzału.
37' Milewski fauluje przed polem karnym jednego z rywali i zostaje ukarany żółtą kartką.
38' (3:5) - Sprytnie rozegrany rzut wolny. Kołsut do Symanowicza, a ten strzałem przy słupku pakuje piłkę do siatki.
39' Świetna wielopodaniowa akcja Auto Trucku. Moczydłowski-Borysewicz-Dzietczyk-Moczydłowski-Dudek i Waleszczyński, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

Bardzo emocjonujący mecz, z wieloma sytuacjami po obu stronach. Ostatecznie jednak lepszą skuteczność zachowało Nic Się Nie Stało, które zwyciężając 5:3 przedłużyło swoje szanse na utrzymanie w elicie. Auto Truck w najlepszym wypadku, jeżeli wygra ostatni mecz, a TelForceOne przegra wszystko do końca, zajmie przedostatnią lokatę. Następnym razem drużyna Tomasza Pieńkowskiego zagra z Kruczkami, zaś NSNS czeka niezwykle ważny mecz z Ołerem Meble Ogrodowe.

autor: Michał Pondel