13.02 godz. 21:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 3 : 2 )
Skład: Trojan, Gubański, Dyczkowski, Miozga, Bezkorowajny, Trojan, Walków, Michalski
Skład: Kołsut, Plaszczyk, Papaj, Kunka, Urbański, Mikołajczak, Wojnicki, Sławiński, Jaworski
13' Michał Trojan
19' Łukasz Michalski
24' Klaudiusz Bezkorowajny
27' Michał Trojan
38' Sebastian Miozga
6' Michał Kołsut
8' Grzegorz Kunka
12' Paweł Papaj
28' Krzysztof Sławiński
36' Grzegorz Kunka
Zawodnik meczu: Tomasz Trojan (Po ostatnim strzale nie było już kontrowersji do kogo trafić ma ten tytuł. Bramkarz ForceGSM w ostatnim strzale pokazał kawał umiejętności bramkarskich i zasłonięty sparował mocne uderzenie na poprzeczkę, tym samy ratując ekipę przed utratą punktów.)

Niepokonany do tej pory ForceGSM grać będzie z ekipą Nic się nie stało. GSM ma na swoim koncie komplet punktów i zdecydowanie przoduje pod Balonem, ich dobrą passę starać się będzie przerwać drużyna Mikołajczaka. Aby pokonać Dyczkowskiego i kolegów trzeba będzie zagrać niezwykle szczelnie w obronie, przy czym być zabójczo skuteczny z przodu. Czy im się to uda? Przekonamy się już za 40 minut.

3' Rzut wolny dla ForceGSM, do piłki podchodzi Dyczkowski, płaski strzał leci przez całe pole karne i obija nogi jednego z obrońców. Rykoszet jednak nie zaskakuje Jaworskiego i nadal pozostaje bezbramkowy remis.
6' GOL! (1-0) Ekipa Nic się nie stało wychodzi na prowadzenie. Kontratak zakończony płaskim strzałem Kołsuta daje pierwsze trafienie.
8' GOL! (2-0) Zawodnicy ForceGSM zostali chyba w szatni, kolejny atak zostaje zakończony bramką. Tym razem podaje Urbański, a precyzyjnym strzał popisuje się Kunka.
10' Strzał za pola karnego w wykonaniu Bezkorowajnego, jednak piłka obija słupek bramki i wychodzi w boisko. Niewiele zabrakło do bramki kontaktowej.
12' GOL! (3-0) Fantastyczna gra drużyny Nic się nie stało trwa dalej. Kolejne szybkie przeniesienie piłki pod bramkę rywali i Papaj strzałem po długim rogu zdobywa trzecie trafienie.
13' GOL! (3-1) Po długim okresie bez bramki ForceGSM zaczyna odrabiać straty. Dwukrotnie strzał oddawał Trojan, za pierwszym razem piłkę fantastycznie nogami na rzut rożny skierował Jaworski, natomiast przy drugim uderzenie nie dał rady interweniować i pozostało mu wyjąć piłkę z siatki.
15' Z dużej odległości swojego trafienia poszukuje Dyczkowski, jedak Jaworski nie da pokonać się z tak dalekiego dystansu pewnie chwytając ten strzał.
17' Dośrodkowanie na pole karne Nic się nie stało, z głowy uderza Gubański jednak piłka przechodzi ponad poprzeczką.
19' GOL! (3-2) Zabójczą kontrę na sam koniec pierwszej połowy wyprowadzają zawodnicy Forca, w przewadze liczebnej Miozga zagrywa wzdłuż pola karnego, a akcję do pustej bramki finalizuje Michalski. Druga połowa zapowiada nam się niezwykle pasjonująco.
22'  Mogliśmy mieć niezwykłe rozpoczęcie drugiej połowy, za lini środkowej prostym podbiciem strzela Michalski, a piłka obija poprzeczkę i wychodzi w boisko.
23' Z bliskiej odległości strzał oddaje Urbański, a dobrą paradą obronna popisuje nam się Trojan chroniąc swoją drużynę przed stratą bramki.
24' GOL! (3-3) ForceGSM wraca do żywych. Dyczkowski znajduję wolnego w polu karnym Bezkorowajnego który nie ma żadnych problemów z pokonaniem golkipera rywali z niespełna 3 metrów.
27' GOL! (3-4) Ekipa Łukasza Dyczkowskie po raz pierwszy w tym spotkaniu wychodzi na prowadzenie. Strzał z boku boiska, piłka odbija się od poprzeczki i spada prosto pod nogi Trojana który wbija piłkę do siatki bez przyjęcia.
28' GOL! (4-4) Jesteśmy świadkami niezwykle emocjonującego spotkania, z wieloma zwrotami akcji. Po stracie aż czterech trafień, gracze Nic się nie stało wyrównują stan rywalizacji. Płaszczyk podaje do Sławińskiego, a ten uderza po ziemi i piłka przekracza linię bramkową.
31' Ponownie z połowy swoich sił próbuje Michalski, jednak tym razem piłka po ziemi wychodzi poza pole gry mijając znacznie słupek bramkowy.
34' Podanie na pole karne do Miozgi, ten z dwoma obrońcami na plecach i oddaje mocny strzał, ale piłka ostatecznie nie znajduję drogi do bramki.
36' Żółtą kartką za ponownie nie zachowanie przepisowej odległości ukarany zostaje Kunka, Nic się nie stało grać będzie w osłabieniu.
38' GOL! (4-5) ForceGSM ponownie prowadzi. Na strzał za pola karnego decyduje się Miozga, piłka trafiona precyzyjnie leci prosto do bramki strzeżonej przez Jaworskiego. Czy ekipę Nic się nie stało będzie jeszcze ,,stać'' na odrobienie straty?
39' Jedna z ostatnich szans na remis zostaje zaprzepaszczona, interwencją meczu popisuje się Trojan który przy ostatnim strzale paruje mocne uderzenie na poprzeczkę. Szybka reakcja uratowała ekipę ForceGSM przed stratą bramki.

Niezwykły spektakl zobaczyliśmy pomiędzy ForceGSM a Nic Się Nie Stało. Ostatecznie o jedno trafienie lepsi okazali się zawodnicy GSM i to oni wciąż są jedną z dwóch ekip w 1 lidze pod balonem która nie straciła jeszcze choćby oczka. Jednak jakby wydawało się przed meczem zwycięstwo nie przyszło wogóle łatwo i przyjemnie. NSNS w pierwszej fazie meczu szokowało postronnych widzów swoją dobrą grą z przodu co przyniosło szybkie prowadzenie aż trzema trafieniami. Wtedy zadawano sobie pytanie, Czy Force po raz pierwszy w tym sezonie ulegnie? Nieinaczej Dyczkowski i koledzy wzięli się za odrabianie strat i zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy znowu mieliśmy remis. Na dwie minuty ostateczny cios wyprowadził Miozga i gdy już myśleliśmy że na tym zakończymy spotkanie to jeden z graczy NSNS oddał bardzo mocne uderzenie, a interwencją meczu popisał się Trojan który zasłonięty sparował strzał na poprzeczkę tym samym dając swoim kolegą zwycięstwo. Dzięki tej postawie ForceGSM odskakuje Soccerowi i będzie czekał jak zareagują na to gracze Zaborowskiego. Okazja do zdobycia kolejnych punktów już niebawem, w następnej serii gier GSM zagra z Ołerem, zaś NSNS będzie się mierzyć z Santa'n'deerem.

autor: Maciej Siwek