13.02 godz. 22:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Cebula, Grygiel, Lechiniak, Niewiadomski, Środa, Gontarz, Socki
Skład: Toczek, Borysewicz, Dzietczyk, Waleszczyński, Zając, Milewski, Doliński, Markowski
2' Bartłomiej Socki
14' Michał Grygiel
16' Marcin Lechiniak
23' Zbigniew Niewiadomski
27' Michał Grygiel
39' Michał Grygiel
40' Zbigniew Niewiadomski
5' Piotr Zając
8' Rafał Dzietczyk
9' Paweł Milewski
Zawodnik meczu: Filip Borysewicz (Bramkarz Auto Trucku dwoił się i troił by jego drużyna odniosła dzisiaj zwycięstwo, niestety dzisiejsza dobra dyspozycja nie pomogła w realizacji upragnionego celu.)

W najwyższej lidze pod balonem zmierzą się ze sobą ekipy Auto Trucku i Ołer Meble Ogrodowe. Z lepszej pozycji do tego spotkania podchodzą gracze Ołera którzy do tej pory zgromadzili na swoim koncie 9 punktów, zwyciężając z Ogrodomanią, TelForceOne i Astechem. Auto Truck stać było tylko na ugranie 3 punktów przeciwko Astechowi. Mecz ten zapowiada nam się na wyrównany, może jednak z lekką przewagą podopiecznych Lechiniaka. Jaki będzie wynik, okaże się już za 40 minut.

2' GOL! (0-1) Rzut wolny podyktowany za faul jednego z zawodników Auto Trucku. Do piłki podchodzi Socki i oddaje precyzyjny strzał po długim słupku, a Borysewiczowi pozostało wyjąć piłkę z siatki.
5' GOL! (1-1) Szybkie wyrównanie podopieczych Pieńkowskiego. Akcja niczym z Ligi Mistrzów, centra na pole karne posyła Waleszczyński, a Zając  pierwszej piłki wolejem finalizuje to podanie.
7' Ołer marnuje fantastyczną sytuację, z bliskiej odległości Lechiniak zamiast do bramki strzela obok słupka i wynik pozostaje remisowy.
8' GOL! (2-1) Auto Truck po raz pierwszy wychodzi w tym spotkaniu na prowadzenie. Indywidualna akcja Dzietczyka i precyzyjny strzał znajduję drogę do siatki rywali.
9' GOL! (3-1) Ciężarówki notują dobry fragment spotkania. W samotnym rajdzie pokazuje nam się Zając, po czym podaje do Milewskiego, ten przebija się przez bramkarza i kieruje piłkę do pustej bramki.
11' Fantastyczną paradą obronną dwukrotnie popisuje nam się Borysewicz, przy pierwszym strzale zareagował niczym najlepsi bramkarzem światowi z bliskiej odległości instynktownie odbił piłkę na rzut rożny.
14' GOL! (3-2) Bramka kontaktowa dla drużyny Ołera, strzał za pola w wykonaniu Grygiela leci przy samym słupku, Borysewicz starał się odbić jeszcze ten strzał ale jego interwencja była lekko spóźniona.
16' Przerwanie korzystnej akcji i żółtym kartonikiem zostaje napomniany Lechiniak. Ołer grać będzie w osłabieniu.
18' Długie zagranie na pole karne Ciężarówek w poszukiwaniu Sockiego, jednak Borysewicz uprzedza napastnika Ołera.
23' GOL! (3-3) Ponownie w tym spotkaniu mamy remis. Socki zagrywa mocno z boku boiska, a Niewiadomski dokłada tylko nogę i kieruję piłkę do bramki rywali.
25' Tym razem fantastyczną interwencją przy strzale Zająca popisuje się Środa który paruje strzał końcami palców na rzut rożny.
27' GOL! (3-4) Ołer po okresie słabszej gry wychodzi na prowadzenie. W zamieszaniu i bilardzie w polu karnym najlepiej odnajduję się Grygiel który oddaje szybki strzał nie pozostawiając dużo do powiedzenia Borysewiczowi.
29' Borysewicz solidnie pracuje na miano MVP tego spotkania, ponownie z bliskiej odległości broni strzał Gontarza.
31' Rzut wolny dla ekipy Ołera, Socki rozgrywa krótko do boku do Lechiniaka jednak ten nie trafia w piłkę i ta wychodzi poza pole gry.
34' Zając z lewej storny uderza technicznie, piłka obija poprzeczkę i wraca w boisko. Nie wiele zabrakło do wyrównania.
37' Podopieczni Lechiniaka szukają sytuacji długimi podaniami, a za pola karnego teraz uderzał Cebula jednak piłka przeleciała obok słupka.
39' GOL! (3-5) Prawdopodobnie mamy rozstrzygnięcie spotkania. Z lewego skrzydła mocnym strzałem kieruje piłkę do siatki Borysewicza. Odskoczenie na dwa trafienia chwilę przed końcem spotkania gwarantuje Ołerowi trzy punkty.
40' GOL! (3-6) Tuż przed samym gwizdkiem swoje drugie trafienie dokłada Niewiadomski. Dla Zbyszka jest to dublet.

Spotkanie pomiędzy Auto Truckiem i Ołerem Meblami Ogrodowymi było niezykle ciekawe. Ostatecznie lepsi okazali się zawodnicy Lechiniaka którzy po bardzo słabym początku spotkania, otrząsnęli się i druga połowa należała tylko do nich. Niewiadomski i Grygiel swoimi trafieniami zapewniają pewną wygraną i dają trzy oczka co pozwala przesunąć się na 6 lokatę. Ciężarówki dalej mają na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo i na kolejne punkty będą musieli jeszcze poczekać. W następnej serii gier Ołer mierzyć będzie się z Zielonymi Aniołami, natomiast Auto Truck zagra z czerwoną latarnią ligi, czyli Czarnym Bykiem.

autor: Maciej Siwek