11.02 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Bzowski, Zaborowski, Kwiecień, Wnuk, Podczaszyński, Gołdyn, Sternik, Kałmuk, Kicior, Pawłowski, Gocz
Skład: Mazurkiewicz, Wolan, Wojtusik, Struzik, Niedźwiedź, Cielebąk, Lenartowicz
7' Marcin Gołdyn
10' Paweł Pawłowski
13' Tomasz Gocz
28' Tomasz Sternik
29' Bartosz Kwiecień
32' Bartosz Kicior
33' Tomasz Gocz
33' Marcin Kałmuk
35' Marcin Gołdyn
37' Marcin Gołdyn
20' Rafał Wolan
31' Dominik Niedźwiedź
37' Dominik Niedźwiedź
38' Jarosław Cielebąk
Zawodnik meczu: Marcin Gołdyn (Marcin miał bezpośredni udział w połowie bramek zdobytych przez swoją drużynę. Trzy z nich strzelił i przy dwóch asystował. Wyróżnienie dla Tomasza Sternika. )

Kolejny tydzień zmagań przy Paderewskiego zainauguruje starcie 1 ligi pomiędzy wiceliderem - Soccer Teamem, a zamykającym tabelę Czarnym Bykiem. Pierwsi posiadają komplet oczek, a drudzy jeszcze tej zimy nie cieszyły się z odniesienia wygranej. Faworytem są zatem "Bielawianie", ale nie mogą zlekceważyć outisdera, bowiem w piłce nożnej często dzieją się rzeczy niepojęte i może się zdarzyć, że będziemy świadkami sensacji.

4' Przed szansą na otwarcie wyniku staje Soccer Team. W sytuacji sam na sam staje Tomasz Gocz, ale trafia wprost w dobrze ustawionego Przemysława Wojtusika.
6' Kolejna udana interwencja bramkarza Czarnego Byka, który tym razem broni uderzenie Tomasza Sternika.
7' (0:1) - Bartosz Kwiecień z rzutu rożnego zagrywa przed pole karne do niepilnowanego Marcina Gołdyna, a ten strzałem z pierwszej piłki nie daje szans bramkarzowi. Mamy otwarcie wyniku.
8' Mierzone uderzenie Pawła Pawłowskiego z problemami zatrzymuje golkiper Byka.
10' (0:2) - Gołdyn prostopadle zagrywa w pole karne do Pawłowskiego, a ten płaskim strzałem z najbliższej odległości pokonuje Wojtusika.
13' (0:3) - Rozmontowana defensywa Byka po raz trzeci. Gołdyn do Gocza i piłka wpada do siatki.
14' Zbigniew Zaborowski oddaje strzał zza pola karnego. Po drodze jest rykoszet od obrońcy i futbolówka o centymetry mija bramkę przeciwników.
17' Pawłowski strzela z główki - piłka minimalnie mija bramkę.
18' Uderzenie Rafała Wolana z lewej strony i piłkę przed siebie odbija Grzegorz Bzowski.
19' Kolejna udana interwencja Bzowskiego, który tym razem zatrzymuje Dominika Niedźwiedzia.
20' (1:3) - Strata w defensywie Soccer Teamu. Piłkę przejmuje Rafał Wolan i strzałem po ziemi, w krótki róg zaskakuje Bzowskiego.
25' Niedzwiedź oddaje strzał z linii pola karnego i piłkę przed siebie wybija Bzowski. Po chwili może być dobitka, ale świetnie w defensywie interweniuje Pawłowski i wybija futbolówkę na rzut rożny.
25' Dwa strzały odpowiednio Wolana i Lenartowicza i znowu górą w tych pojedynkach golkiper "Bielawian".
28' (1:4) - Wnuk do Sternika i mamy czwartego gola dla Soccer Teamu.
29' (1:5) - Dalekie zagranie Wnuka na pole karne Czarnego Byka. Tam bramkarza uprzedza Kwiecień i sprytnym lobem umieszcza piłkę w siatce.
31' (2:5) - Szybka kontra Byka. Mazurkiewicz do Cielebąka, ten odnalazł podaniem w polu karnym Niedźwiedzia, który strzałem po ziemi zaskakuje Bzowskiego.
32' (2:6) - Błyskawiczna odpowiedź. Sternik do Kiciora i mamy bramkę.
33' (2:7) - Zaborowski z rzutu wolnego zagrywa zza plecy obrońców do Gocza, a ten strzałem z główki pokonuje Wojtusika.
33' (2:8) - Kałmuk dostaje podanie z głębi pola. Ma przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza i...pewnym strzałem go pokonuje.
35' (2:9) - Sternik do Gołdyna, a ten podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
36' Uderzenie Wolana zza pola karnego i piłka mija bramkę "Bielawian".
37' (2:10) - Sternik w tempo do Gołdyna, a ten strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans Wojtusikowi.
37' (3:10) - Cielebąk wystawia piłkę jak na tacy Niedziedziowi, a ten z zimną krwią umieszcza ją w pustej bramce.
38' (4:10) - Wolan do Cielebąka. Ten staje oko w oko z Bzowskim i strzałem obok niego pakuje piłkę do siatki.

Pewna wygrana Soccer Teamu pozwala tej drużynie umocnić się na drugiej pozycji i zrównać się punktami z ForceGSM. Co do Czarnego Byka to został pozostawiony bez szans i przegrał piąty mecz w sezonie. O premierowe trzy oczka zespół Rafała Wolana powalczy z AmRestem. "Bielawian" również czeka potycza z AmRestem.

autor: Michał Pondel