09.01 godz. 22:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Przechrzta, Krysiński, Szozda, Kołakowski, Kopyś, Pawlaczek, Wełna, Olszowski, Zasłonka, Polańczyk
Skład: Dyczkowski, Gmerek, Bezkorowajny, Bogacki, Klimczak, Walków, Michalski, Uryga
12' Adrian Zasłonka
34' Adrian Zasłonka
14' Łukasz Michalski
17' Dominik Uryga
37' Maciej Bogacki
Zawodnik meczu: Marek Przechrzta (Gdyby nie świetna postawa Marka - Santa'n'deer dawno nie byłby w grze o jakiekolwiek punkty. Przechrzta bronił świetnie, wprowadzając takich graczy jak Bogacki czy Dyczkowski w osłupienie. )

Ostatni środowy pojedynek to mecz lidera - ForceGSM z debiutantem - Santa'n'deer'em. Pierwsi po pewnej wygranej na inaugurację potwierdzili, że będą tej zimy walczyć o złoto. Drudzy swoją moc zaprezentują dzisiaj. Mimo tego, że są debiutantem, w swoim gronie zbyt wielu debiutantów nie mają. Trzon drużyny tworzą; Piotr Krysiński, Marek Przechrzta, Dariusz Polańczyk czy Adrian Zasłonka, a więc znani gracze z RTV Euro AGD czy później - Złotego Lwa. Jak zaprezentują się oni w starciu z ligowym potentatem?

2' Pierwsze uderzenie w tym spotkaniu jest autorstwa Łukasza Kopysia. Przelatuje ono jednak nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Wojciecha Gmerka.
3' Maciej Bogacki mija jednego z obrońców Santandera i strzela mocno, ale świetnie jego uderzenie kolanami broni Marek Przechrzta.
3' Tym razem Przechrztę zatrudnia Łukasz Dyczkowski, ale kiper "czerwonych" na raty interweniuje.
4' Santander może strzelić swojego pierwszego gola w lidze Wrocbal. Uderzenie Adriana Zasłonki - Gmerek udanie odbija do boku. Do odbitej piłki dopada Jacek Pawlaczek i z najbliższej odległości przenosi futbolówkę tuż obok słupka. To powinien być gol!
7' Szarża Mikołaja Klimczaka zakończona zostaje strzałem tuż nad poprzeczką!
8' Mocne uderzenie Radosława Walkowa z dystansu zatrzymuje się na obramowaniu bramki, a konkretniej w poprzeczkę!
10' Dyczkowski urywa się obrońcy i strzela sprzed pola karnego - minimalnie obok słupka.
12' (1:0) - Świetna sytuacja dla ForceGSM zostaje zaprzepaszczona i mści się to kontrą w wykonaniu Santandera. Piotr Krysiński zagrywa na wolne pole do lepiej ustawionego Adriana Zasłonki, a ten z zimną krwią, strzałem w długi róg bramki nie daje żadnych szans Gmerkowi.
13' Klimczak z dystansu - obok bramki.
14' (1:1) - Długo radość z wyjścia na prowadzenie w ekipie debiutanta nie trwała. ForceGSM po dwóch minutach doprowadza do wyrównania. Dominik Uryga zagrywa na lewą stronę do niepilnowanego Łukasza Michalskiego, który uderzeniem przy krószym słupku pakuje futbolówkę do siatki!
15' Andrzeja Szozdy strzał z rzutu wolnego jest zbyt lekki i bez problemów chwyta go Gmerek!
16' "Czarni" mogą wyjść na prowadzenie! Klimczak zagrywa na przedpole do Bogackiego, a ten z pierwzej piłki strzela tuż obok bramki!
17' (2:1) - Szybka noga Urygi, strzał zza pola karnego i Przechrzta piłkę szybującą nad nim jedynie odprowadza wzrokiem. ForceGSM na prowadzeniu!
18' Zasłonka mimo asysty obrońcy oddaje strzał z woleja, po którym na raty, ale bez większych problemów interweniuje Gmerek.
24' Bogacki dostaje piłkę za plecy obrońców. Ma przed sobą tylko bramkarza, stara się podciąć nad nim piłkę, ale ten nie daje się zaskoczyć, łapie się w zamiarach snajpera ForceGSM, a piłka pada jego łupem.
26' Nie zdecydował się na strzał Bezkorowajny, a większym zdecydowaniem popisał się Walków, którego strzał świetnie broni Przechrzta.
27' Uryga zagrywa na lewą stronę do Bogackiego. Ten łamie akcję do środka, ma przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza i strzela, ale instynktownie interweniuje Przechrzta i paruje piłkę na rzut rożny! Gol w tej sytuacji był obowiązkiem!
29' Polańczyk się nieceregieli i strzela z połowy boiska, ale obok bramki.
30' Kontra ForceGSM. Bogacki wypuszcza w bój Klimczaka. Ten staje oko w oko z Przechrztą i kończy całą tą akcję strzałem obok słupka!
32' Bezkorowajny zza pola karnego, wprost w dobrze ustawionego Przechrztę.
33' Bogacki z łatwością mija dwóch rywali i strzela, ale po raz kolejny jego uderzenie świetnie broni golkiper Santandera.
34' W odpowiedzi strzał Wełny i piłkę w ekwilibrystyczny sposób nad poprzeczkę przenosi Gmerek!
34' (2:2) - Po rzucie rożnym Santander doprowadza do wyrównania. Akcja dwóch Adrianów. Wełna do Zasłonki i mamy remis!
36' Kopyś z prawej strony strzela - tuż obok słupka!
37' Bogacki strzela, obcierka od jednego z obrońców i ostatecznie Przechrzta opuszkami palców przenosi piłkę nad poprzeczką!
37' (3:2) - Bogacki po serii niewykorzystanych sytuacji w końcu się przełamuje i daje prowadzenie swojej drużynie! Jego strzał z lewej strony, wpada do siatki tuż przy dalszym słupku!
39' Bardzo nieudany strzał Polańczyka z rzutu wolnego!
39' ForceGSM może zakończyć strzelanie w tym spotkaniu. Dyczkowski urywa się obrońcy i strzela w kierunku dalszego słupka, ale na posterunku jest Przechrzta i świetnie interweniuje nogami!

Kolejny wyrównany pojedynek! Santa'n'deer napsuł sporo krwi ForceGSM i niewiele zabrakło, aby zabrać mu punkty. Ostatecznie jednak ta sztuka się nie udała i ekipa Łukasza Dyczkowskiego z kompletem sześciu oczek - lideruje w tabeli 1 ligi. Team Piotra Krysińskiego mimo porażki, nie może mieć większych zmartwień, bowiem jeżeli z podobnym zaangażowaniem jak dzisiaj, będzie walczył w kolejnych spotkaniach to może zajść naprawdę wysoko. O premierowe punkty w naszej lidze Santander zagra w piątek z Czarnym Bykiem, z kolei ForceGSM utrzymać fotel lidera będzie musiał w starciu z Auto Truckiem.

autor: Michał Pondel