09.01 godz. 21:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
0 : 5
( 0 : 2 )
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Kokociński, Rabel, Szczucki, Piotrowski, Światłowski, Szymak, Kozłowski
Skład: Toczek, Pieńkowski, Onufrowicz, Borysewicz, Dzietczyk, Waleszczyński, Zając, Dudek, Moczydłowski, Milewski, Doliński, Markowski, Szabłowski
4' Łukasz Nadgrodkiewicz
13' Michał Rabel
21' Łukasz Światłowski
28' Damian Kokociński
36' Michał Rabel
Zawodnik meczu: Łukasz Światłowski (Łukasz odznaczał się sporą aktywnością i wraz z Michałem Rabelem sprawiał wiele problemów defensywie Auto Trucku. Światłowski strzelił gola i miał dwie asysty. Wyróżnienie dla Rabela. )

Auto Truck otrzymał "dziką kartę" i będzie występował w najwyższej klasie rozgrywkowej. Z tej racji trzeba było nieco wzmocnić kadrę i stąd mamy zaciąg z Parkera Fulanito - Piotr Zając, Krzysztof Waleszczyński, Wojciech Dudek i Tomasz Szabłowski. Oni mają wraz z trzej muszkieterami z ławeczki przy Skwierzyńskiej (Rafałem Dzietczykiem, Kamilem Moczydłowskim i Filipem Borysewiczem) i Martą Toczek sprawić, że "Ciężarówki" pozostaną w elicie na kolejny rok. Na starcie zmierzą się z równie mocno, a może i bardziej przebudowaną Ogrodomanią, która mimo tego, nadal stawiana jest w roli głównego faworyta do medali na koniec sezonu. Jak obie drużyny zainaugurują sezon? Dowiemy się za moment!

4' (0:1) - Łukasz Światłowski zagrywa na przedpole do Łukasza Nagrodkiewicza, a ten precyzyjnym strzałem przy słupku, zaskakuje Tomasza Szabłowskiego!
5' Piotr Zając może doprowadzić do wyrównania, ale jego strzał z woleja, z pola karnego - przelatuje tuż nad poprzeczką.
6' Uderzenie Rafała Dzietczyka z lewej strony i na raty po nim interweniuje bramkarz.
7' Szybka kontra Auto Trucku. Marta Toczek zagrywa na lewą stronę do Piotra Zająca, ten odgrywa na wolne pole do Filipa Borysewicza, a jego strzał z pierwszej piłki mija dalszy słupek bramki rywali.
12' Wiktor Szymak może podwyższyć prowadzenie swojej drużyny, ale w ostatniej chwili ofiarnie blokuje go jeden z obrońców.
13' (0:2) - Damian Kokociński zagrywa na przedpole do Michała Rabela, który precyzyjnym strzałem w długi róg bramki .
16' Krzysztof Waleszczyński mże strzelić gola kontaktowego, ale przenosi futbolówkę nad poprzeczką. Jego strzał był z bardzo bliskiej odległości.
19' Kamil Moczydłowski nie może doczekać się zmiany i krzyczy w niebogłosy - "zmieni się ktoś w końcu do ch..a wafla"? Panie Kamilu spokojnie. Po co czepiać się jakiegoś Wafla?
21' (0:3) - Światłowski strzałem z dość ostrego kąta, z pola karnego zaskakuje Szabłowskiego i KPO prowadzi już trzema golami. Narazie nowej jakości w Auto Trucku nie widać. Widać z kolei jakość w poczynaniach ekipy Roberta Jakiela.
28' (0:4) - Światłowski do Kokocińskiego w pole karne, a ten mając przed sobą tylko bramkarza, strzałem pod poprzeczkę go pokonuje!
30' Dwie świetne interwencje Szabłowskiego po strzałach Kokocińskiego i Kozłowskiego!
34' Mocne uderzenie Wojciecha Dudka z rzutu wolnego przelatuje nad poprzeczką bramki przeciwników.
36' (0:5) - Rabel staje oko w oko z wychodzącym z bramki Szabłowskim. Podrzuca nad nim piłkę i po chwili pakuje ją do pustej bramki! Słabo spisała się w tej sytuacji defensywa Auto Trucku, ale trudno się dziwić jak na boisku nie było kierownika Pieńkowskiego!
37' Świetna interwencja Szabłowskiego po strzale Światłowskiego z dystansu!
40' Rabel kontra Szabłowski - odcinek 289 i tym razem górą w tym starciu jest bramkarz "żółto-czarnych".

Ogrodomania obnażyła wszystkie braki Auto Trucku i odniosła pewną wygraną. "Beniaminek" mocno się starał, miał swoje sytuacje, ale nic mu nie wychodziło. Ostatecznie przegrał 0:5, ale na usprawiedliwienie możemy napisać, że tak grające KPO na pewno będzie walczyć o medal. O premierowe punkty w 1 lidze ekipa Tomasza Pieńkowskiego powalczy z liderującym ForceGSM, zaś team Roberta Jakiela czeka pojedynek z innym beniaminkiem - Astechem.

autor: Michał Pondel