12.01 godz. 20:20, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
6 : 4
( 2 : 3 )
Skład: Golak, Felter, Lasik, Kuchta, Kempka, Durleta, Andysz, Dziwota, Hutek
Skład: Sobolewski, Stachowski, Litka, Przybysławski, Przybysławski, Wielkopolski, Kiełkowski, Obremski, Bogatko
4' Grzegorz Kiełkowski (Gol samobójczy)
16' Michał Golak
19' Krystian Durleta (Rzut karny przedłużony)
30' Kamil Dziwota
9' Piotr Bogatko
15' Michał Przybysławski
22' Krzysztof Litka
26' Grzegorz Andysz (Gol samobójczy)
29' Krzysztof Stachowski (Rzut karny)
32' Piotr Bogatko
Zawodnik meczu: Michał Przybysławski (Dobrze dyrygował grą Elektro-Budu. Dobrze kreował okazje swoim kolegom, do tego zdobył jedną z bramek.)

Elektro-Bud prowadzi w ligowej tabeli i wygrał wszystko co było do wygrania w tym sezonie. Leroy z kolei nie ma na koncie ani jednego punktu i zamyka stawkę. Faworyt tego meczu może być tylko jeden. Zaczynamy to nierówno zapowiadające się starcie!

4' (0:1) Rajd Andysza kończy się faulem i mamy wolny dla Leroya. Andysz mocno wstrzeliwuje piłkę w pole karne, a ta pechowo odbija się od Grzegorza Kiełkowskiego. Grzesiu, nie widziałeś że napastnik w swoim polu karnym przynosi pecha?
5' - Zagotował się na ławce biedny Sobolek, a wszystko przez to, że Leroy dalej jedzie z tematem i na strzał z dystansu decyduje się Michał Felter.
6' - Po podaniu Michała Przybysławskiego na pustaka nie trafia Krzysztof Stachowski.
8' - Szansa przed Sobolewskim, skutecznie jednak blokuje to defensywa Leroya.
9' (1:1) Elektro-Bud doprowadza do wyrównania, a na listę strzelców wpisuje się Piotrek Bogatko! Tego gola by nie było gdyby nie świetny przechwyt w obronie i długie prostopadłe podanie od Sobolewskiego!
10' - Sobolewski decyduje się na strzał z dystansu, po raz kolejny jednak uderzenie Sobola zostaje zablokowane.
13' - Atomowe uderzenie z wolnego autorstwa Andysza - zaimponował nawet zegarowemu Michałowi Pondlowi ("UUU! Huknął ile fabryka dała!"), nam natomiast imponuje Marcin Wielkopolski, który świetnie broni ten groźny strzał!
15' (2:1) Bardzo dobre podanie z obrony od Krzyśka Obremskiego dostaje Michał Przybysławski, a takich podań nie wypada marnować, mamy więc Elektro-Bud na prowadzeniu!
16' (2:2) Ekspresowa odpowiedź Leroya - piłkę w siatce umieszcza Michał Golak!
17' - Krystian Durleta uderza z przedpola, poszybował jak Boeing Marcin Wielkopolski!
18' - Uderzenie Andysza, znów dobrze broni bramkarz Elektro-Budu.
18' Czas dla Leroya.
18' - Piąte przewinienie Elektro-Budu, a do końca tej połowy dwie minuty. Czyżbyśmy mieli zaraz karnego przedłużonego?
19' (2:3) No i mamy karnego przedłużonego po faulu na Andyszu. Do piłki podchodzi Krystian Durleta i pewnym strzałem pod samą ladę nie daje szans Boeingowi Wielkopolskiemu!
20' - Kiełkowski posyła piłkę na poprzeczkę!
23' (3:3) Do remisu doprowadza Krzysztof Litka!
25' - Tomasz Hutek wychodzi na 1 na 1 z Wielkopolskim, ale nie wytrzymuje tej wojny nerwów i posyła piłkę obok słupka.
26 (4:3) Andysz chce być honorowy i skoro Kiełkowski oddał im jednego gola to i on teraz oddaje. Po tym swojaku team Rafała Przybysławskiego obejmuje prowadzenie!
29' (5:3) Mamy karnego dla Elektro-Budu, a jego pewnym płaskim strzałem na gola zamienia Krzysiu Stachowski!
30' (5:4) Leroy odpowiada - Wielkopolskiego pokonuje Kamil Dziwota, a asystuje przy tym wszystkim Michał Felter!
30' (6:4) Prowadzenie Elektro-Budu podwyższa Piotr Bogatko!
33' Czas dla Leroya.
34' - Dobra interwencja Wielkopolskiego po groźnym strzale Leroya.
35' - Andysz z wolnego, wprost w poprzeczkę!
36' - Niby nie za mocny strzał Obremskiego, mimo to kontuzji palca doznaje bramkarz Leroya Kuba Kuchta.
38' - Chwila przerwy, arbiter Pondel musi spacyfikować Sobolewskiego i Andysza.
40' - Brzydki faul Andysza na Stachowskim, nieładnie...

Mecz zaczął się dość niespodziewanie - od samobójczego trafienia Grzegorza Kiełkowskiego, które dało Leroyowi prowadzenie. Elektro-Bud pomęczył się solidnie w pierwszej połowie, ale w drugiej odsłonie spotkania przejął inicjatywę i ostatecznie wygrał różnicą dwóch bramek. Zespół Rafała Przybysławskiego już jutro powalczy o kolejne punkty z Castoramą, Leroya czeka natomiast mecz za 6 punktów z Głęboką Rezerwą.

autor: Marta Toczek