08.12 godz. 16:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Krzyżanowski, Domadzierski, Osiecki, Stępień, Szczupak, Pawlik, Płuciennik, Korga, Milczarek, Korga, Szumny
Skład: Wiktorowski, Kopyś, Pawłowski, Toczek, Czuchraj, Rynkowski, Leszczyński
4' Tomasz Pawlik
5' Michał Szumny
6' Adam Szczupak
15' Szymon Korga
19' Michał Domadzierski
23' Adam Szczupak
24' Szymon Korga
27' Michał Szumny
40' Krystian Osiecki
17' Łukasz Kopyś
26' Paweł Pawłowski
31' Marcin Wiktorowski
36' Karol Leszczyński
38' Łukasz Kopyś
Zawodnik meczu: Szymon Korga (Zdecydowanie najlepszy piłkarz na boisku, strzelec 2 goli. Na wyróżnienie również zasługuje debiutujący Michał Szumny strzelec również 2 goli. )

Mecz otwarcia ligi halowej w sezonie 2018/2019 pomiędzy debiutantem Głęboką Rezerwą i ostatnim zespołem poprzedniego sezonu 2 ligi Toyota Nowakowski

2' Marta Toczek w doskonałej sytuacji trafia w słupek, a następnie z ostrego kąta nie trafia do pustej bramki!
2' GOL! (0:1) I mamy pierwsze trefienie w tej edycji ligi halowej! Strałem zza pola karnego piłkę w siatce umieszcza Adam Szczupak!
4' GOL! (0:2) Na indywidualną akcję zdecydował się Tomasz Pawlik i strzałem z lini pola karnego zdobywa gola!
5' GOL! (0:3) Kolejne trafienie dla Toyoty, tym razem na listę strzelców wpisuje się Michał Szumny.
6' GOL! (0:4) Adam Szczupak strzela gola do "pustaka" po podaniu od Szymona Korgi!
8' Strzał z dalszej odległości Michała Szumnego, blokują obrońcy Głębokiej Rezerwy.
9' Milczarek podaje do "pustego" Szumnego, a ten w dobrej okacji nie trafia w światło bramki!
10' Łukasz Kopyś strzela z prawego skrzydła lecz dobrą interwencją popisuje się golkiper Toyoty Maciej Krzyżanowski.
11' Doskonałą interwencją popisuje się Adam Rynkowski, który broni dwa groźne strzały rywali!
12' Akcja Głębokiej Rezerwy, w sytuacji sam na sam znalazl się Łukasz Kopyś lecz jego uderzenie broni golkiper Toyoty.
13' Korga oddaje strzał zza lini pola karnego i interwencją jak w piłce ręcznej popisuje się Adam Rynkowski.
15' GOL! (0:5) Dobra akcja Toyoty zakńczona golem! Piotr Korga podaje do swojego brata, a Szymon pakuje piłkę do bramki!
16' Paweł Pawłowski w dobrej okacji posyła piłkę tuż obok słupka!
17' GOL! (1:5) Piękne uderzenie Łukasza Kopysia ląduje w siatce!
18' Karol Leszczyński oddaje mocne uderzenie, broni bramkarz Toyoty, dobitka Wiktorowskiego z lewej nogi i znów górą bramkarz w tym pojednku!
19'GOL! (1:6) Michał Szumy podaje do niepilnowanego Michała Domadzierskiego, a ten posyła piłkę do bramki pomiędzy nogami Adama Rynkowskiego!
23' GOL! (1:7) Adam Szczupak oddaje strzał po długim rogi, a futbolówka wpada do bramki!
24' GOL! (1:8) Toyota zdobywa kolejnego gola, tym razem na listę strzelców wpisuje się Szymon Korga!
26' GOL! (2:8) Podanie Łukasza Kopysia wykorzystuje Paweł Pawłowski i mamy 2 gola dla Głębokiej Rezerwy!
27'GOL! (2:9) Piłkarze Toyoty szybko odpowiadają, Milczarek podaje do Szymnego, a ten strzałem pomiędzy nogami bramkarza zdobywa kolejnego gola.
29' Karol Milczarek znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem lecz to uderzenie znakomicie broni golkiper Adam Rynkowski.
31'GOL! (3:9) Znakomita akcja Marcina Wiktorowskiego! Daleki wyrzut do niepilnowaneg Marcina, ten przyjmuje piłkę, dobrym zwodem mija obrońcę i posyła piłkę pod poprzeczkę bramki rywali!
33' Piotr Korga wpada z piłką w pole karne, mija obrońcę i jego strzał nogami broni Adam Rynkowski!
36' GOL! (4:9) Łukasz Kopyś podaje na prawą stronę do Karola Leszczyńskiego, ten biegnie z piłką przy nodze pół boiska i strzałem po długim rogu zdobywa bramkę!
38' GOL! (5:9) Głęboka Rezerwa gra do końca, tym razem strzałem po długim rogu popisuje się Łukasz Kopyś!
39' GOL! (5:10) Krystian Osiecki strzałem głową w ostatniej akcji meczu zdobywa gola dla swojej drużyny!

Inauguracyjne spotkanie ligi halowej dla graczy Toyoty! Byli dziś oni zdecydowanie lepsi od rywali i zasłużenie zgarniają 3 punkty. Gracze Głębokiej rezerwy pod koniec meczu próbowali odrobić straty lecz zabrakło im czasu na dogonienie rywali.

autor: Marcin Niciński