Skład: Matuszyk, Gagat, Rejmer, Żuk, Zaskórski, Pałasz, Rosiński
Skład: Cebula, Kucharski, Grygiel, Lechiniak, Habas, Gontarz, Środa, Gontarz, Partyło, Rafalski
5' Jakub Rejmer
12' Robert Rosiński
23' Sławomir Gagat
25' Jakub Rejmer
26' Tomasz Środa (Gol samobójczy)
28' Sławomir Gagat
30' Jakub Rejmer
35' Robert Rosiński
39' Robert Rosiński
27' Kamil Cebula
36' Marcin Lechiniak
40' Kamil Cebula
Zawodnik meczu: Robert Rosiński (Robert momentami zabawiał się z obrońcami Ołera. Kreował sytuację, a także samemu je kończył. Suma sumarum strzelił cztery bramki i zanotował dwie asysty. Wyróżnienie dla Jakuba Rejmera! )

To nie jest zbytnio lajtowy tydzień dla ekipy Ołera. W środę drużyna Marka Kucharskiego dostała już porządną lekcję futbolu od Moico - mecz przeciwko ekipie Pawła Dobosza skończył się pogromem 1:10. Sięgając pamięcią rok wstecz można dokopać się do jeszcze większego pogromu - 19:5. Taki łomot Spece spuściły Ołerowi dokładnie 2 lutego zeszłego roku. Drużynę Marka Kucharskiego czeka niezwykle ciężka przeprawa w najbliższy piątek. Ołer musi więc wypożyczyć autobus, zaparkować go w polu karnym, porwać i zamknąć gdzieś Rejmera i Moskala i liczyć na to, że szczęście będzie po ich stronie. Może wtedy jakimś cudem uda się zatrzymać głównego kandydata do zdobycia mistrzowskiego tytułu.

1'  Rozpoczęcie spotkania
3' (0:1) - Mamy otwarcie wyniu! Przemysław Matuszyk w tempo zagrywa do Roberta Rosińskiego, a ten mocnym strzałem od poprzeczki nie daje żadnych szans bramkarzowi!
4' (0:2) - Kontratak Speca. Przemek Matuszyk podaje do Piotra Żuka, który uderzeniem zza pola karnego zaskakuje Tomasza Środę.
5' (0:3) - Koncetrowa gra Speca nie ma końca. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Jakub Rejmer wykorzystując dobre podanie Roberta Rosińskiego.
6' Najpierw Dawid Pałasz ofiarnie wygarnia piłkę spod nóg Kamilowi Cebuli, a po chwli instynktownie, kolanami broni strzał Macieja Partyło.
8' Michał Grygiel w powietrzu uprzedza bramkarza "Speców" i strzałem z główki może wpakować piłkę do siatki. Gola jednak nie będzie, bowiem futbolówka zatrzymuje się na poprzeczce!
9' Dobry kontratak Ołera, w zasadzie trzech na jednego bramkarza. Maciej Partyło zagrywa do Marcina Lechniaka, ten zagrywa na "pustaka" do Daniela Gontarza, który nie trafia w piłkę w 100% sytuacji. Po chwili mamy jeszcze dobitkę Partyło, którą blokuje leżący na murawie...Gontarz! To powinien być gol!
12' (0:4) - Rosiński zabawił się z bramkarzem, położył go i pewnym strzałem przy słupku kompletuje dublet. Asystę przy tym trafieniu notuje Łukasz Zaskórski.
13' Krzysztof Habas z dystansu, płasko strzela po ziemi i futbolówka po jego próbie przelatuje obok słupka.
14' Rosiński na prawej stronie z łatwością mija obrońcę Ołera i mocno strzela - dobrze ustawiony Środa zbija futbolówkę na rzut rożny.
15' Ofiarne wyjście z bramki Środy, który udanie wygarnia piłkę spod nóg Żukowi.
16' Kolejny szybki atak Speca. Gagat na prawą stronę zagrywa do Rosińskiego, którego mocny strzał świetnie Środa przenosi nad poprzeczką!
17' Partyło z łatwością mija Żuka i płasko strzela na bramkę - obok słupka.
17' Przed szansą na gola staje Norbert Gontarz, ale będąc w polu karnym, mając przed sobą tylko bramkarza - nie trafia w piłkę!
19' Po rzucie rożnym do sytuacji strzeleckiej dochodzi Grygiel, ale jego techniczne uderzenie zza pola karnego zatrzymuje się na spojeniu słupka z poprzeczką.
20' Uderzenie Rejmera ze środka, sprzed pola karnego i udanie po nim, nogami interweniuje Środa!
20' Koniec pierwszej połowy.
21' Szybki atak Ołera zakończony strzałem przez Patryło - obok bramki.
23' (0:5) - Rejmer "ze ściany" zagrywa do nadbiegającego Gagata, który mocnym strzałem przy słupku pokonuje bramkarza!
25' (0:6) - Rosiński do Rejmera i mamy kolejnego gola!
26' (0:7) - Daleki wykop bramkarza Speca, nieudana interwencja Środy i piłka wpada do siatki. Wygląda to na samobója!
27' (1:7) - Mamy honorowego gola dla Ołera, a Pałasza na raty pokonuje Cebula!
28' (1:8) - Matuszyk z rzutu rożnego w tempo zagrywa w pole karne do nadbiegającego Gagata, który mocnym strzałem przy słupku nie daje żadnych szans bramkarzowi!
30' (1:9) - Rosiński z lewej strony do Rejmera, który precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego pokonuje Środę!
32' Trzy kapitalne interwencje Środy po strzałach Rejmera, Rosińskiego i Gagata!
33' Parada Pałasza po mocnym uderzeniu z dystansu Lechniaka!
34' Rosiński huknął z powietrza i poprzeczka ratuje Środę od utraty dziesiątego gola!
35' Rosiński z prawej strony i instynktownie nogami po tej próbie interweniuje bramkarz.
35' (1:10) - Krótko rozegrany rzut wolny przez Speca. Rejmer do Rosińskiego, który mocnym, płaskim strzałem pokonuje Środę po raz trzeci w tym spotkaniu!
36' (2:10) - Szybka kontra Ołera! Grygiel do Lechniaka i mamy drugą bramkę dla drużyny Marka Kucharskiego!
39' (2:11) - Żuk do Rosińskiego. Ten schodzi z piłką do środka i mocnym strzałem w środek bramki pokonuje Środę!
40' (3:11) - Dublet kompletuje Cebula i ostatecznie Ołer przegrywa ośmioma golami!
40' Koniec spotkania

Nie ma mocnych na Speca! Ósmy przeciwnik tej zimy nie dał rady zabrać ekipie Grzegorza Kędzierskiego choćby jednego punktu! Lider wygrał bardzo, a to bardzo pewnie i w zasadzie punktu brakuje mu do obrony mistrzowskiego tytułu! Ich rywal, czyli Ołer Meble Ogrodowe nadal pozostaje w strefie spadkowej i choć do wyjścia z niej brakuje niewiele to jednak trzeba w dwóch ostatnich meczach zapunktować. Następnym razem ekipa Marka Kucharskiego zagra z ForceGSM, z kolei "Spece" podejmą Ogrodomanię.

autor: Michał Pondel