22.03 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 3 : 3 )
Skład: Gul, Dobosz, Hałasiewicz, Pikuł, Procyszyn, Janik, Buczyński, Michalak
Skład: Hanka, Nitecki, Wyszumirski, Czarnecki, Kuźniecow, Rudnicki, Kotwica
11' Marcin Janik
18' Adam Hałasiewicz
19' Piotr Buczyński
22' Piotr Buczyński
24' Piotr Buczyński
26' Marcin Janik
28' Piotr Wyszumirski (Gol samobójczy)
35' Bartłomiej Gul
40' Kamil Pikuł
5' Jakub Rudnicki
6' Mateusz Kuźniecow
12' Tomasz Hanka
28' Mateusz Kuźniecow
33' Mateusz Kuźniecow
Zawodnik meczu: Piotr Buczyński (Prawdziwy lider drużyny. Odwrócił losy tego pojedynku i poprowadził po raz kolejny swój zespół do zwycięstwa, strzelając trzy gole i zaliczając dwie asysty. Wyróżnić należy również najlepszego z ekipy All Stars, strzelca 4 goli, Kuźniecowa.)

Do końca sezonu pozostały dwie kolejki, a na dole tabeli pierwszej ligi panuje większy ścisk, niż w tramwaju w centrum miasta w godzinach szczytu. Zarówno All Stars, jak i Moico w strefie spadkowej się w tej chwili nie znajdują, ale przewaga tylko jednego punktu nad czerwoną częścią ligowej tabeli raczej spać spokojnie nie pozwala. Faworyta tego meczu ciężko wskazać. Można jedynie przypuszczać, że pierwszoplanowymi postaciami w tym widowisku będzie Mateusz Kuźniecow i Piotr Buczyński. Kto za 40 minut będzie pewniejszy utrzymania?

1' Rozpoczęcie spotkania
3' - Hałasiewicz z dystansu, Nitecki końcówkami palców zbija to na róg.
5' - (1:0) Przyjęcie, obrót, uderzenie. To recepta na gola Kuby Rudnickiego. Dobrze zaczyna się ten mecz dla ekipy All Stars.
6' - (2:0) Prawa flanka okazuje się być szczęśliwa dla All Stars. Niemal z tego samego miejsca co Rudnicki minutę temu strzał oddaje Kuźniecow, a efekt jest taki sam - Michalak musi schylić się do siatki po futbolówkę.
9' - Piłka po płaskim strzale Janika wędruje obok słupka.
10' - Świetne dwie interwencje Niteckiego - najpierw po strzale Buczyńskiego, później po dobitce Janika z kilku metrów. Dobitka dobitki - strzał głową Dobosza kieruje piłkę na poprzeczkę.
11' - (2:1) Mocne uderzenie Janika, futbolówka mija Niteckiego i ląduje w sieci.
12' - (3:1) Przewagę All Stars zwiększa Tomek Hanka.
15' - Michalak broni strzał Rudnickiego, gdyby piłka nie zaplątała się graczowi All Stars pod nogami mogłoby być groźnie.
17' - Buczyński dogrywa futbolówkę idealnie na głowę nabiegającego Pikula. Piłka przelatuje 30 cm nad poprzeczką.
18' - (3:2) Buczyński zagrywa z rogu do Hałasiewicza, a ten wzorowo zamyka to podanie strzałem z pierwszej piłki pokonując Niteckiego.
19' - (3:3) Treningi w Jaksonowie robią swoje. Piotr Buczyński do asysty dokłada jeszcze bramkę wyrównując minutę przed przerwą. Asystę notuje ... Mateusz Kuźniecow.
20' Koniec pierwszej połowy
22' - (3:4) Techniczny strzał z lewego skrzydła w wykonaniu Piotra Buczyńskiego, futbolówka wpada do siatki odbijając się jeszcze od słupka. Adrian Miedziński może być z niego dumny, nauka nie poszła w las.
24' - (3:5) Buczyński uderza z czuba, z pola karnego, a piłka wpada do bramki między słupkiem, a golkiperem.
26' - (3:6) Marcin Janik uderza, a futbolówka odbija się od słupka i wpada do bramki Niteckiego.
28' - (4:6) Ładna akcja All Stars kończy się golem - Czarnecki podaje do Kuźniecowa, a ten strzałem z trzech metrów zaskakuje Michalaka.
29' - (4:7) Buczyński z wolnego z połowy boiska, po ziemi, piłka nieszczęśliwie odbija się od nogi Wyszumirskiego.
30' - Buczyński podbija sobie piłkę i uderza z powietrza, dobrze jednak broni to Nitecki.
31' - Przeciwnik z autu dograł idealnie na głowę Janika, ten nie skorzystał jednak z prezentu i minimalnie chybił.
33' - (5:7) Strzał z dystansu Kuźniecowa i mamy gola!
33' - (6:7) Michalak jeszcze się nie otrząsnął po stracie gola, a już musi po raz kolejny schylić się do siatki przez Kuźniecowa! To już czwarte trafienie tego zawodnika w dniu dzisiejszym!
35' - Żółty kartonik za faul na Kuźniecowie ogląda Gul. All Stars najbliższe dwie minuty rozegra w przewadze.
36' - Moico gra w osłabieniu, mimo to jest stroną atakującą. Spore zamieszanie pod bramką Niteckiego, bramkarz All Stars broni strzał Janika.
38' - Faul na Buczyńskim i mamy wolny dla Moico zaraz za linią pola karnego. Ekipa Pawła Dobosza przekombinowała jednak rozegranie stałego fragmentu gry.
40' - (6:8) Strzał Pikula z prawej strony to recepta na gola numer osiem dla Moico. All Stars nie zdoła już chyba ugrać dzisiaj punktów.
40' Koniec spotkania.

Początek spotkania należał do All Stars, później jednak gracze Moico przejęli inicjatywę (na czele z Piotrem Buczyńskim) i zespół Roberta Pilsnera ostatecznie przegrał dwiema bramkami. Dla ekipy Pawła Dobosza było to bardzo ważne zwycięstwo - dzięki trzem punktom ugranym w tym pojedynku Moico zapewniło sobie utrzymanie. Los All Stars przesądzi się w ostatniej kolejce, w której team Pilsnera zagra z Fulanito. Rywalem Moico będzie natomiast Asplex FC.

autor: Marta Toczek