13.01 godz. 21:05, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
5 : 6
( 2 : 4 )
Skład: Wajda, Piasecki, Warowy, Janek, Wolniewicz, Tęsiorowski, Skolimowski, Marzec
Skład: Gawłowski, Waleszczyński, Śliżewski, Zając, Dudek, Zając, Małolepszy, Jaworski, Janowski, Szydło
4' Łukasz Skolimowski
6' Jakub Wolniewicz
8' Łukasz Skolimowski
10' Łukasz Skolimowski
37' Łukasz Skolimowski
38' Rafał Marzec
8' Szymon Jaworski
19' Piotr Zając
21' Michał Szydło
29' Piotr Zając
36' Piotr Zając
Zawodnik meczu: Łukasz Skolimowski (Wygląda na to że cztery trafienia na mecz to u niego standard. Był tak aktywny w swoich poczynaniach ofensywnych, że nie dość, że Gawłowski miał co robić między słupkami to w użycie musiała pójść technologia Wrocbal-Goal-Line.)
Na deser W OFC1 czeka nas najciekawszy pojedynek tej serii gier. Zmierzą się w nim dwie ekipy, które zaprezentowały się z bardzo dobrej strony na starcie rozgrywek - Fulanito i Wolves Wrocław. Co prawda mamy dzisiaj piątek 13-stego, ale Pawłowi Ruminowi i jego kolegom ta liczba powinna się dobrze kojarzyć - w końcu w zeszłą środę 13 bramek udało się zaaplikować Moico. Czy Piotrek Zając będzie trafiał do siatki z taką łatwością jak ostatnio? Czy Łukaszowi Skolimowskiemu uda się prześcignąć w klasyfikacji najlepszych strzelców napastnika Fulanito? Zaraz się o tym przekonamy!

1' Rozpoczęcie spotkania.
3' - Strzał Skolimowskiego, piłka odbija się od poprzeczki, a następnie od ziemi, a sam autor uderzenia domaga się od arbitra Nicińskiego uznania gola. Nic z tego, goal-line nie kłamie - piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.
4' - (0:1) Teraz nie potrzeba już goal-linów, piłka całym obwodem przekracza linię bramkową, a z gola może cieszyć się Łukasz Skolimowski!
6' - (0:2) Wilki podwyższają, a na listę strzelców wpisuje się Jakub Wolniewicz!
8' - (0:3) Rzut wolny dla Wolves. Do piłki podchodzi Skolimowski i po raz drugi pokonuje gokipera Fulanito!
8' - (1:3) Szymon Jaworski strzela z pola karnego, a piłka melduje się w siatce!
10' - (1:4) Kolejny wolny dla Wilków. Jego wykonawcą najlepszy snajper tej ekipy - Skolimowski. Mocne uderzenie napastnika Wolves i znów musimy wspomóc się technologią goal-line. Tym razem specjalistyczna aparatura i wprawne oko arbitra nie mają wątpliwości - mamy gola dla Wolves!
19' - (2:4) Szymon Jaworski do Piotra Zająca i zmniejszają się straty ekipy "Szachownic".
20' Koniec pierwszej połowy.
21' - (3:4) Fulanito łapie kontakt, a wszystko dzięki Michałowi Szydło, który pokonuje Marka Wajdę!
23' - Bartosz Tęsiorowski strzela z fałsza, a futbolówka trafia w słupek!
26' - Wjechał jak dzik w żołędzie Rafał Marzec, a następnie odegrał do Skolimowskiego. Nie mamy jednak czwartego gola napastnika Wilków, bo dobrze spisuje się Gawłowski.
29' - (4:4) Piotrek Zając wyrównuje i to w jaki sposób - przelobowując głową golkipera Wolves!
33' - Skolimowski z dystansu, obok słupka.
34' - Skolimowski z wolnego mocno i mocno niecelnie.
36' - (5:4) Szachownice na prowadzeniu! Arbiter Niciński dyktuje rzut wolny dla Fulanito, Marek Zając podaje do Michała Szydło, ten do Piotra Zająca, a najskuteczniejszy z graczy w kraciastych koszulach umieszcza piłkę w siatce!
37' - (5:5) Co za mecz! Skolimowski po raz czwarty znajduje sposób na Gawłowskiego! Znowu mamy remis!
38'- (5:6) Co za emocje! Rafał Marzec w ekwilibrystyczny sposób pokonuje golkipera Fulanito i na dwie minuty przed końcem Wilki są bliżej wywiezienia trzech punktów z gorącego terenu!
40' Koniec spotkania.

Fantastyczne i trzymające do końca w napięciu spotkanie - słowem (a raczej kilkoma słowami): hit kolejki nie zawiódł! Było niemalże jak u Hitchcocka - najpierw trzęsienie ziemi zafundowały nam Wilki szybko strzelając trzy bramki, a później było już tylko ciekawiej. W tym meczu było wszystko - piękne gole, zwroty akcji, niesamowita końcówka i zawrotne tempo. Do tego pojedynek dwóch wyborowych strzelców - Piotra Zająca i Łukasza Skolimowskiego (po tym spotkaniu obaj panowie zrównali się bramkami). Kto nie był - niech żałuje. A jeśli ktoś chce nadrobić zaległości i zobaczyć obie ekipy w akcji (a naprawdę warto) może stawić się na któryś z pojedynków zaplanowanych na następną kolejkę (a najlepiej na oba mecze) - Fulanito vs Cloud i Wolves Wrocław vs ForceGSM.

autor: Marta Toczek