tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL II 11 +25 26
2 . WSOWL I 11 +22 24
3 . RTV Euro AGD 11 +17 24
4 . Dolmens 11 +4 20
5 . Ozone 11 -2 17
6 . Fulanito 11 +5 16
7 . FC Piwosze 11 -1 15
8 . Cortez Paintball 11 +12 13
9 . AKA.pl 11 +0 11
10 . Mistrz Grilla 11 -17 10
11 . Futbol.wroclaw.pl 11 -19 9
12 . AP construction 11 -46 -4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

2 liga - WYNIKI

06.06 | 20:05 Mistrz Grilla
7 : 3
Futbol.wroclaw.pl Hubert Kut Szczegóły
06.06 | 19:20 FC Piwosze
3 : 1
Cortez Paintball Hubert Kut Szczegóły
05.06 | 20:40 Dolmens
2 : 3
RTV Euro AGD Andrzej Malec Szczegóły
04.06 | 19:20 AKA.pl
2 : 2
Fulanito Michał Baraniecki Szczegóły
31.05 | 19:50 WSOWL I
3 : 1
WSOWL II Hubert Kut Szczegóły
30.05 | 20:05 Dolmens
3 : 0
AP construction Hubert Kut Szczegóły
30.05 | 19:20 Fulanito
3 : 2
Mistrz Grilla Hubert Kut Szczegóły
29.05 | 21:20 Ozone
3 : 0
AP construction Hubert Kut Szczegóły
29.05 | 20:40 RTV Euro AGD
4 : 2
AKA.pl Kamil Struski Szczegóły
29.05 | 19:50 Futbol.wroclaw.pl
0 : 1
Ozone Kamil Struski Szczegóły
29.05 | 19:05 WSOWL I
5 : 4
Fulanito Kamil Struski Szczegóły
28.05 | 20:50 WSOWL II
5 : 2
Dolmens Michał Baraniecki Szczegóły
28.05 | 20:05 Cortez Paintball
1 : 3
WSOWL I Michał Baraniecki Szczegóły
28.05 | 19:20 AP construction
0 : 3
FC Piwosze Michał Baraniecki Szczegóły
25.05 | 19:50 AKA.pl
3 : 3
Ozone Hubert Kut Szczegóły
25.05 | 19:05 FC Piwosze
2 : 3
Futbol.wroclaw.pl Hubert Kut Szczegóły
24.05 | 19:50 Ozone
2 : 0
Fulanito Hubert Kut Szczegóły
23.05 | 19:50 Cortez Paintball
1 : 1
Dolmens Michał Baraniecki Szczegóły
23.05 | 18:20 Fulanito
2 : 3
FC Piwosze Michał Baraniecki Szczegóły
22.05 | 20:40 AP construction
1 : 8
RTV Euro AGD Andrzej Malec Szczegóły
22.05 | 19:50 Ozone
1 : 4
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
21.05 | 19:20 Futbol.wroclaw.pl
0 : 5
WSOWL I Michał Baraniecki Szczegóły
21.05 | 18:35 Mistrz Grilla
3 : 8
Cortez Paintball Michał Baraniecki Szczegóły
16.05 | 19:20 Mistrz Grilla
1 : 3
AKA.pl Kamil Struski Szczegóły
15.05 | 20:40 RTV Euro AGD
1 : 6
Fulanito Michał Baraniecki Szczegóły
15.05 | 19:50 WSOWL II
3 : 0
AP construction Michał Baraniecki Szczegóły
15.05 | 18:20 Futbol.wroclaw.pl
3 : 7
Cortez Paintball Michał Baraniecki Szczegóły
14.05 | 20:05 Ozone
2 : 2
FC Piwosze Hubert Kut Szczegóły
09.05 | 20:05 FC Piwosze
0 : 1
WSOWL II Kamil Struski Szczegóły
09.05 | 18:35 Fulanito
3 : 0
AP construction Kamil Struski Szczegóły
08.05 | 20:40 WSOWL II
2 : 2
RTV Euro AGD Hubert Kut Szczegóły
08.05 | 19:50 WSOWL I
3 : 3
Dolmens Hubert Kut Szczegóły
08.05 | 18:20 Futbol.wroclaw.pl
5 : 2
AKA.pl Hubert Kut Szczegóły
07.05 | 20:05 Cortez Paintball
1 : 2
Ozone Hubert Kut Szczegóły
07.05 | 19:20 FC Piwosze
3 : 2
Mistrz Grilla Hubert Kut Szczegóły
24.04 | 20:40 RTV Euro AGD
1 : 0
WSOWL I Hubert Kut Szczegóły
24.04 | 19:50 WSOWL II
4 : 1
Futbol.wroclaw.pl Hubert Kut Szczegóły
24.04 | 18:20 AKA.pl
1 : 2
Dolmens Hubert Kut Szczegóły
23.04 | 20:05 WSOWL I
2 : 0
Mistrz Grilla Hubert Kut Szczegóły
19.04 | 19:50 AP construction
0 : 5
AKA.pl Hubert Kut Szczegóły
18.04 | 20:50 FC Piwosze
3 : 3
WSOWL I Andrzej Malec Szczegóły
18.04 | 20:05 Mistrz Grilla
1 : 12
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
18.04 | 19:20 Dolmens
2 : 0
Ozone Andrzej Malec Szczegóły
17.04 | 20:40 Cortez Paintball
0 : 0
RTV Euro AGD Hubert Kut Szczegóły
17.04 | 19:50 Fulanito
4 : 2
Futbol.wroclaw.pl Hubert Kut Szczegóły
13.04 | 19:05 AKA.pl
0 : 0
FC Piwosze Andrzej Malec Szczegóły
12.04 | 19:50 AP construction
0 : 9
Cortez Paintball Hubert Kut Szczegóły
11.04 | 20:05 Ozone
2 : 1
Mistrz Grilla Kamil Struski Szczegóły
11.04 | 18:35 Dolmens
3 : 2
Fulanito Kamil Struski Szczegóły
10.04 | 20:40 RTV Euro AGD
7 : 2
FC Piwosze Andrzej Malec Szczegóły
05.04 | 19:50 WSOWL II
2 : 2
Cortez Paintball Hubert Kut Szczegóły
05.04 | 19:05 AKA.pl
2 : 2
WSOWL I Hubert Kut Szczegóły
04.04 | 20:05 AP construction
2 : 3
Futbol.wroclaw.pl Andrzej Malec Szczegóły
03.04 | 20:40 Mistrz Grilla
2 : 2
RTV Euro AGD Hubert Kut Szczegóły
29.03 | 18:20 Cortez Paintball
2 : 2
AKA.pl Michał Baraniecki Szczegóły
28.03 | 19:20 Dolmens
1 : 2
Mistrz Grilla Hubert Kut Szczegóły
27.03 | 20:40 Futbol.wroclaw.pl
1 : 5
RTV Euro AGD Andrzej Malec Szczegóły
27.03 | 19:50 Fulanito
1 : 3
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
26.03 | 20:05 WSOWL I
5 : 2
Ozone Hubert Kut Szczegóły
26.03 | 18:35 FC Piwosze
0 : 1
Dolmens Hubert Kut Szczegóły
22.03 | 19:05 Fulanito
1 : 0
Cortez Paintball Hubert Kut Szczegóły
21.03 | 20:50 RTV Euro AGD
2 : 0
Ozone Michał Baraniecki Szczegóły
21.03 | 20:05 Dolmens
1 : 0
Futbol.wroclaw.pl Michał Baraniecki Szczegóły
21.03 | 19:20 Mistrz Grilla
5 : 4
AP construction Michał Baraniecki Szczegóły
20.03 | 19:50 WSOWL II
1 : 0
AKA.pl Michał Baraniecki Szczegóły
20.03 | 19:05 WSOWL I
8 : 0
AP construction Michał Baraniecki Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY