9 . MPK Wrocław 2 -3 0
10 . Real Compensación 2 -10 0

Za Bezpieczny Weekend mistrzem 2 ligi!

17.11.2018 | Autor: Marcin Wiktorowski

Poznaliśmy mistrza 2 ligi, Kuchcik wyprzedził Dżentelmenów na ostatniej prostej, Czarny Byk wygrywa na zakończenie.

SUPERLIGA: Mecz Dżentelmenów z Kuchcikiem Kuźniki kończył sezon w Superlidze, górą okazali się "Miejscowi", jednak nie pozwoliło im to przeskoczyć Dżentelmenów w ligowej tabeli, co wynika z "małej tabeli" pomiędzy Blitz, Dżentelmenami i Kuchcikiem (wszystkie zespoły mają po 16 pkt.), najlepszy bilans bramkowy ma w niej Blitz (+4 gole), następnie Dżentelmeni (+/- 0 goli) i Kuchcik Kuźniki (-3 gole).

1 LIGA: Po środowej wygranej 3M z KPMG Audyt, awans do Superligi uzyskała GOJA Wrocław, wczoraj ekipa Patryka Obary potwierdziła, że ten awans był zasłużony pokonując w swoim ostatnim meczu The Old School 3:2.

Kliknij by rozwinąć ofertę

2 LIGA: Wczoraj poznaliśmy też mistrza 2 ligi, w meczu na szczycie, Za Bezpieczny Weekend okazali się minimalnie lepsi od zdziesiątkowanej Głębokiej Rezerwy wygrywając 1:0. Z tego wyniku z pewnością cieszą się też zawodnicy Beer Crew, którzy mają dzięki temu zapewniony srebrny medal. Przed brązowymi medalistami jeszcze jedno ligowe spotkanie, w poniedziałek zmierzą się z drużyną Virtual Team. Na osłodę, zwycięstwo zanotował też ostatni w tabeli Czarny Byk, zespół Rafała Wolana ograł Coyote Logistic 2:1.
16.11 godz. 19:00, Kuźniki, Sedzia: Maciej Siwek
GOJA Wrocław
The Old School
2 : 3
( 2 : 2 )
Skład: Waszczyk, Chmielewski, Szestak, Graf, Obara, Poznański, Król, Brzęczek, Gotfryd
Skład: Kucharski, Całka, Mizuro, Kalajew, Bąkowski, Filip, Kordas, Bolesta
7' Piotr Gotfryd
16' Łukasz Szestak
34' Adrian Graf
4' Paweł Bolesta
12' Łukasz Kucharski
Zawodnik meczu: Mateusz Brzęczek (Mateusz był bardzo aktywny przez całe spotkanie. Raz akcję rozgrywał, innym razem kończył je strzałami. Co prawda gola nie strzelił, ale zanotował asystę. Wyróżnienie dla Pawła Bolesty i Piotra Gotfryda. )

Pierwszy mecz piątkowy będzie również ostatnim starciem rozegranym w ramach 1 ligi. W nim pewna awansu i brązowego medalu - GOJA Wrocław "skrzyżuje rękawice" z trzecim od końca, pewnym degradacji The Old School. Patrząc na statystyki i inne liczby to te przemawiają na korzyść zespołu Patryka Obary, ale ich rywal na pewno "tanio skóry nie sprzeda" i będzie starał się o niespodziankę. Czy to się Arkadiuszowi Całce i jego kolegom uda? Czy raczej zgodnie z przewidywaniami ujrzymy kolejną wygraną faworyta? Co do składów obu drużyn to TOS zagra m.in bez Romana Wisieckiego i Kacpra Gubańskiego, z kolei GOJA nie będzie mogła skorzystać z usług Mateusza Chodorskiego, Łukasza Łazorczyka i Kamila Bednarka.

3' Centra Michała Kordasa z lewej strony i pewnie piłkę chwyta Michał Poznański.
4' (1:0) - Przechwyt Pawła Bolesty po błędzie jednego z obrońców. Zawodnik z numerem "9" decyduje się na strzał sprzed pola karnego, który znajduje drogę do siatki tuż przy słupku!
5' Szarża Macieja Króla zostaje zakończona strzałem, po którym Tomasz Bąkowski opuszkami palców przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
6' Paweł Bolesta w tempo zagrywa do Rolanda Kałajewa, ale jego strzał jest zbyt lekki i bez większych problemów wyłapuje go bramkarz GOJI.
7' (1:1) - Adrian Graf pędzi lewą stroną i zagrywa przed pole karne do Piotra Gotfryda, który z łatwością wpada z piłką w pole karne i mocnym strzałem obok Tomasza Bąkowskiego doprowadza do wyrównania!
10' Graf z lewej strony schodzi do środka i oddaje mocny strzał, który bardzo dobrze nogami broni Bąkowski.
11' Mateusz Brzęczek w tempo zagrywa do Macieja Króla, a tego techniczny strzał sprzed pola karnego nieznacznie mija bramkę The Old School.
12' (2:1) - Poznański z własnego pola karnego wykopuje piłkę z ręki i sędzia Maciej Siwek zmuszony jest podyktować rzut wolny pośredni. Ten zostaje rozegrany krótko, a mocny strzał zza pola karnego oddaje Łukasz Kucharski, a piłka wpada do siatki w samo okienko! Kapitalna bramka i "zieloni" wychodzą na prowadzenie!
13' Króla strzał z rzutu wolnego przelatuje nad poprzeczką bramki TOS.
16' (2:2) - Brzęczek z prawej strony centruje piłkę na pole karne. Tam całą akcję zamyka Łukasz Szostak i wślizgiem pakuje ją do siatki! Mamy remis!
17' Brzęczek do asysty może dołożyć gola, ale po jego próbie udanie nogami interweniuje Bąkowski.
18' Bolesta w kontrze, w tempo zagrywa do Wojciecha Mizuro, a ten przegrywa pojedynek jeden na jeden z Poznańskim!
26' Grafa strzał z pola karnego udanie zatrzymuje Bąkowski.
27' Mateusz Brzęczek w pole karne zagrywa do Patryka Obary, ten oddaje strzał z pola karnego i może po chwili cieszyć się z gola, ale w ostatniej chwili jego uderzenie blokuje...jeden z kolegów, a dokładniej Szestak.
28' Szestaka strzał sprzed pola karnego instynktownie broni Bąkowski.
28' Całka w tempo zagrywa do Bolesty, który staje w sytuacji sam na sam z Poznańskim, ale koniec końców musi uznać wyższość golkipera "czarnych".
29' Uderzenie Michała Chmielewskiego udanie broni bramkarz.
30' Obara w kontrze zagrywa do Szestaka, a ten uderza wprost w Bąkowskiego!
34' (2:3) - Graf staje oko w oko z Bąkowskim i strzela wprost w niego! Po chwili jednak mamy dobitkę gracza z numerem "74" i gola dającego prowadzenie GOJI!
35' Poznański świetnie broni strzał Bolesty z dystansu!
36' Brzęczka uderzenie zza pola karnego zatrzymuje się na słupku!
38' Bolesta zabiera piłkę rywalowi, wpada z nią w pole karne i strzela minimalnie obok słupka!

Bardzo zacięte spotkanie w 1 lidze. Niżej notowane The Old School postawiło się GOJI Wrocław, ale nie udało mu się zdobyć choćby jednego punktu i swoją przygodę kończy smutnym akcentem. Zdecydowanie weselsze nastroje mają zawodnicy Patryka Obary, którzy mogą świętować historyczny awans do Superligi. Dla obu drużyn był to ostatni mecz w tej edycji ligi Wrocbal. Za wspólnie spędzone chwile dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach!

( 0 : 0 )
Skład: Jędryka, Miry, Małecki, Dudała, Mosiński, Kinal, Tyczyński, Sobolewski, Kłodnicki
Skład: Wysoczański, Konkel, Szczęsny, Brona, Jurkiewicz, Wróblewski, Wrzesień, Hnatkiewicz, Lipiński, Soroczyński, Pokrywiecki
27' Robert Małecki
30' Andrzej Miry
24' Piotr Wróblewski
32' Piotr Wysoczański
Zawodnik meczu: Robert Małecki (Roberta wszędzie było pełno. Mocno pracował zarówno w defensywie, ale również w ofensywie. Co wymierne strzelił jedną z bramek. )

Ostatnie spotkanie Superligi w sezonie jesień 2018 będzie pojedynkiem szóstych w tabeli Dżentelmenów i siódmego - Kuchcika Kuźniki. Różnica punktowa pomiędzy tymi drużynami wynosi zaledwie trzy oczka, a stawką jest zajęcie piątego miejsca! Bliżej takowego są gracze Piotra Wysoczańskiego, którym potrzebny jest zaledwie jeden punkt. Jeżeli ekipa miejscowych chciałby zakończyć zmagania musi po prostu rozbić swojego przeciwnika wieloma golami, a patrząc na ich dotychczasowe wyniki, jest to mało prawdopodobne. Tak czy siak, chociaż obie ekipy w zasadzie grają o "czapkę śliwek" to nikt tutaj nie będzie odstawiał nogi. W zeszłym sezonie, w bezpośrednim pojedynku Dżentelmeni pokonali Kuchcika - 2:1. Czy teraz powtórzą ten rezultat, czy jednak dojdzie do wielkiego rewanżu?

7' Po okresie boiskowej nudy w końcu można coś napisać. Strata jednego z zawodników Dżentelmenów. Piłkę przejmuje Robert Małecki i zagrywa wprost do Jacka Dudały, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem - strzela wprost w niego!
8' Techniczne uderzenie Małeckiego zza pola karnego i piłkę przed siebie odbija Kamil Pokrywiecki.
9' Dudała dostaje bardzo dobre podanie od jednego z kolegów w pole karne przeciwników, ale strzela nieczysto i ostatecznie piłka pada łupem jednego z obrońców rywali.
12' Mocny strzał Małeckiego z dystansu i Pokrywiecki przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
14' Andrzej Szczęsny zabiera się z piłką, mija po drodze jednego z rywali i strzela sprzed pola karnego - tuż obok bramki strzeżonej przez Tomasza Kinala.
17' Uderzenie Piotra Wysoczańskiego z rzutu wolnego i piłkę przed siebie odbija golkiper Kuchcika Kuźniki!
18' Piotr Wróblewski staje oko w oko z Tomaszem Kinalem i przegrywa ten pojedynek!
21' Strzał Mirosława Konkela z dalszej odległości i bramkarz odbija piłkę przed siebie.
22' Małecki prostopadle zagrywa w kierunku Daniela Mosińskiego. Ten ma przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza, ale nie wytrzymuje presji i strzela wprost w niego!
24' - Wróblewski za niesportowe zachowanie zostaje ukarany żółtym kartonikiem.
27' (0:1) - Mamy otwarcie wyniku, a strzałem z dystansu, przy słupku, Pokrywieckiego pokonuje Małecki!
30' (0:2) - Rzut wolny przed polem karnym Dżentelmenów po faulu na jednym z graczy Kuchcika. Do jego wykonania podchodzi Andrzej Miry i precyzyjnym strzałem przy słupku podwyższa prowadzenie swojej drużyny!
31' Szczęsny strzela z dystansu i słupek ratuje Kinala od utraty bramki!
32' Dawid Lipiński staje przed szansą na zdobycie gola kontaktowego, ale ostatecznie przegrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem "czerwonych".
32' (1:2) - Do trzech razy sztuka i za trzecim razem Dżentelmeni trafiają do siatki! Pierwszy strzał Wróblewskiego zatrzymuje się na słupku, ale po chwili piłka trafia pod nogi Wysoczańskiego, który już się nie myli i daje nadzieje na korzystny rezultat swoim kolegom!
37' Uderzenie Konkela z dystansu przelatuje minimalnie obok słupka.

Kolejny piątkowy pojedynek i kolejny zacięty. Kolejny też w którym jesteśmy świadkami nieznacznego zwycięstwa. Kuchcik Kuźniki okazuje się o jedną bramkę lepszy od Dżentelmenów, ale mimo tego kończy sezon tuż pod nimi, na siódmej lokacie. Zespół Piotra Wysoczańskiego ostatecznie zajął miejsce numer 6, co wcale złym wynikiem nie jest. Dla obu drużyn był to ostatni mecz w tej edycji ligi Wrocbal. Za wspólnie spędzone chwile dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach!

Skład: Pawłowski, Rynkowski, Struski, Lungu, Nowak, Toczek, Leszczyński
Skład: Tomczak, Budnik, Budnik, Korzekwa, Bartkowiak, Jaśniak, Drapiewski, Popiński, Mankiewicz, Pierzchalski, Moszczyński, Filewicz
28' Marek Tomczak
30' Mateusz Mankiewicz
37' Tomasz Pierzchalski
Zawodnik meczu: Adam Rynkowski (Gdyby nie świetna postawa Adama między słupkami, wynik byłby bardziej przykry dla GR. Golkiper obronił sporo strzałów i miał też sporo szczęścia. Do końca utrzymywał swój zespół w grze o 3 punkty! Wyróżnienie: Lungu i Pierzchalskiego. )

Hit 2 ligi, czyli starcie pomiędzy liderem - Za Bezpieczny Weekend, a trzecią - Głęboką Rezerwą. Pierwszym do zdobycia tytułu brakuje jedno punktu. Drudzy muszą zgarnąć takowych sześć (w dwóch meczach) i jeżeli nawet uda im się nie przegrać, to i tak nie zajmą wyższego miejsca niż trzecie. Wracając jednak do samego meczu to na przeciw siebie zagrają przedstawiciele najlepszej ofensywy i posiadacze najlepiej broniącej defensywy. Co w tym przypadku okaże się kluczem do zwycięstwa? Atak czy obrona? Czy defensywie dowodzonej przez Adama Rynkowskiego uda się zatrzymać fenomenalnego Marka Tomczaka? Co do składów obu drużyn to ZBW zagra w najmocniejszym zestawieniu. Nie możemy powiedzieć tego o "Rezerwowych", którzy dzisiaj bez zmian i bez swoich największych gwiazd; Adriana Kublika, braci Guziejewskich i Tomasza Pondla.

5' Strzał Mateusza Mankiewicza przelatuje tuż obok bramki strzeżonej przez Adama Rynkowskiego.
6' Uderzenie Marka Tomczaka z dosyć ostrego kąta wzrokiem na róg odsyła golkiper Głębokiej Rezerwy.
8' Prostopadłe zagranie w pole karne "Rezerwowych", ale dobrze z bramki wychodzi, niczym Manuel Neuer wychodzi Rynkowski i uprzedza tym samym Tomczaka.
12' Adrian Lungu zabiera się z piłką. Przebiega z nią kilkanaście metrów i zagrywa w tempo do Pawła Pawłowskiego. Ten długo się nie zastanawia i kończy akcję strzałem, ale zbyt lekkim, żeby zaskoczyć dobrze ustawionego Marcina Bartkowiaka.
15' Kontratak Za Bezpieczny Weekend. Mateusz Drapiewski w tempo w pole karne zagrywa do Marka Tomczaka, a ten mając przed sobą tylko i wyłącznie Adama Rynkowskiego, strzela w krótki róg, ale w jego zamiarach łapie się kiper GR-u i udanie interweniuje nogami.
19' Błąd obrońców ZBW może wykorzystać Pawłowski, ale jego uderzenie zza pola karnego, po ziemi - instynktownie broni Bartkowiak.
20' Konrad Nowak pędzi na bramkę przeciwników niczym błyskawica, ale dobrze z bramki wychodzi Bartkowiak i ofiarnym wślizgiem przed polem karnym wybija piłkę. Po tej sytuacji zawodnik Głębokiej Rezerwy ma pretensję do sędziego, ale niesłuszne, bo faulu w tej sytuacji nie było, chociaż trzeba przyznać, że bramkarz balansował na krawędzi kartki.
22' Tomczaka strzał nogami, niczym Sławomir Szmal, świetnie broni Rynkowski.
24' Zakotłowało się w polu karnym Głębokiej Rezerwy. Najpierw w jednego z obrońców tej drużyny trafia Wojciech Budnik. Po chwili w podbramkowym zamieszaniu Drapiewski strzela w słupek! Oj szczeście ma w tej sytuacji zespół Marty Toczek, bramka dla ZBW wisi w powietrzu!
25' Tomasz Pierzchalski uderza zza pola karnego, ale po raz kolejny użytek ze swoich nóg robi Rynkowski i zatrzymuje ten strzał!
26' Nowak niesygnalizowanym strzałem "ze szpica" stara się zaskoczyć Bartkowiaka, ale piłka po jego próbie przelatuje tuż obok bramki.
27' Kolejny pojedynek pomiędzy Tomczakiem a Rynkowskim i kolejny raz zwycięsko z niego wychodzi kiper debiutanta!
28' Techniczny strzał Krzysztofa Filewicza i piłka po raz kolejny pada łupem Rynkowskiego. Adam dzisiaj godnie zastępuje swojego vis a vis, czyli Mateusza Pyrkowskiego.
28' (1:0) - Przewaga ZBW w końcu zostaje udokumentowana! Michał Moszczyński prostopadle zagrywa do Marka Tomczaka. Ten staje oko w oko z Rynkowskim i sprytnym strzałem przy krótszym słupku go pokonuje! Na trybunach w sektorze sympatyków spadkowicza - szał radości, z kolei po twarzy kierowniczki Toczek widać ogromną złość! Tytuł mistrzowski dla jej drużyny oddala się!
30' - Mimo straconej bramki Głęboka Rezerwa nie zamierza się poddawać, a sygnał do ataku daje Lungu. Kolejna jego indywidualna akcja, zostaje przerwana przez Mankiewicza, który fauluje obrońcę rywali i zostaje ukarany żółtą kartką.
32' Strzał Filewicza z dystansu przelatuje tuż obok bramki przeciwników.
32' Karol Budnik wpada z piłką w pole karne i strzela, ale tylko i wyłącznie w boczną siatkę.
33' Uderzenie Nowaka z powietrza na raty broni Bartowiak!
34' Tomczak z autu zagrywa do Korzekwy, który w dogodnej sytuacji posyła futbolówkę obok bramki.
35' Centra Pawłowskiego z rzutu rożnego w pole karne ZBW, ale nic z niej nie będzie, bowiem udanie piłkę poza własne pole karne piąstuje Bartowiak!
36' Tomczak staje oko w oko z Rynkowskim i przegrywa ten pojedynek! Po chwili piłka wraca pod nogi supersnajpera "niebieskich", a ten tym razem stara się przelobować golkipera. Robi to jednak niezbyt dokładnie, "balon" przelatuje obok bramki, a więc z drugiego gola nici!
37' - Pierzchalski w sposób bezpardonowy fauluje w narożniku boiska Lungu i sędzia Siwek karze go żółtym kartonikiem.
37' Rzut wolny dla Głębokiej Rezerwy i strzałem z dość ostrego kąta Bartowiaka stara się zaskoczyć Lungu. Piłka po uderzeniu tego drugiego ociera się o dalszy słupek i od bramki grę rozpocznie kiper ZBW. Do wyrównania stanu rywalizacji zabrakło naprawdę niewiele!
40' Marta Toczek świetnie wrzuca piłkę w pole karne, a tam takową z głowy Lungu w ostatniej chwili ściąga Bartkowiak i tym samym zażegnuje niebezpieczeństwo!

Patrząc przed samym meczem na składy obu drużyn spodziewaliśmy się pewnej i wysokiej wygranej ZBW. Tak jednak nie było. Zespół Marka Tomczaka niemiłosiernie się jednak męczył, co było spowodowane dwoma czynnikami. Pierwszym niewątpliwie była słabsza dyspozycja dnia, a drugim - nieustępliwa i mądra gra GR-u, który bronił się naprawdę bardzo dobrze. Ostatecznie jednak, skromnie - 1:0 wygrywa spadkowicz i po kilku miesiącach wraca do 1 ligi. W tej również będzie miał okazję spotkać się ekipą Marty Toczek, która mimo porażki również może świętować awans i brązowe medale. Dla Za Bezpieczny Weekend dzisiejszy mecz był ostatnim w bieżącej kampanii ligowej. Za wspólnie spędzone chwile dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach. Głęboką Rezerwę czeka z kolei jeszcze jeden mecz, w poniedziałek. Ich rywalem będzie Virtual Team.

Skład: Wolan, Wolan, Kopeć, Mazurkiewicz, Strykowski, Provatas, Niedzwiedź
Skład: Wojtas, Prus, Złotek, Przeworski, Koronkiewicz, Dzwonnik, Boldeskul, Kiekisz
24' Dominik Niedzwiedź
32' Dominik Niedzwiedź
27' Patryk Kiekisz
Zawodnik meczu: Michał Strykowski (Michał sprawiał sporo problemów defensywie "Kojotów" i musieli albo zatrzymywać go faulami albo podwajać krycie. Zawodnik Byka co prawda gola nie strzelił, ale zanotował dwie asysty. Wyróżnienie dla Dominika Niedźwiedzia!)

W ostatnim piątkowym meczu na Kuźnikach zmierzą się ze sobą przedstawiciele 2 ligi, czyli siódme w tabeli - Coyote Logistics i ostatni w zestawieniu Czarny Byk. Pierwsi mogą zakończyć sezon na szóstej lokacie, ale muszą minimum zremisować. Drudzy czego by nie zrobili i tak zakończą granie na samym dnie i mogą jedynie poprawić sobie humory na koniec zmagań. Faworyt jest zatem jednoznaczny, ale czy poradzi sobie z meczową presją i zapunktuje? Czy jednak będziemy świadkami niespodzianki? Coyote zagrają dzisiaj bez nominalnego bramkarza. Między słupkami zobaczymy Georga Boldeskula. Taką samą sytuację ma Czarny Byk, którego bramki bronić będzie Damian Wolan. Ten na dodatek nie posiada ani jednej zmiany.

2' Marcina Prusa strzał z powietrza przelatuje tuż nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Damiana Wolana.
5' Kolejna próba gracza Coyote Logistics, tym razem Rafała Wojtasa. Po jego uderzeniu piłka pada łupem golkipera.
7' Krzysztof Koronkiewicz staje oko w oko z bramkarzem Czarnego Byka i przegrywa ten pojedynek. Po chwili również może trafić do siatki, ale po raz kolejny na posterunku jest Wolan.
8' Prus obraca się z rywalem na plecach i strzela bez zastanowienia - tuż nad poprzeczką.
10' Uderzenie Dominika Niedźwiedzia z pola karnego, z główki przelatuje nad bramką przeciwników.
12' Centra z rzutu rożnego jednego z graczy "Kojotów". Piłka trafia w pole karne do Wojtasa, który z powietrza strzela tuż nad poprzeczką.
13' Indywidualny rajd Rafała Wolana zakończony zostaje strzałem nieznacznie, obok bramki.
14' Świetny strzał Koronkiewicza z woleja. Piłka odbija się od poprzeczki i wychodzi w pole! Gdyby to wpadło, bylibyśmy świadkami bramki z cyklu: "stadiony świata"!
15' Strzał Nico Złotka z dystansu przed siebie odbija Damian Wolan.
18' Techniczny strzał Wojtasa sprzed pola karnego trafia w spojenie słupka z poprzeczką!
24' (0:1) - Fatalny w skutkach błąd obrońcy Coyote Logistics zostaje wykorzystany przez Czarnego Byka. Dominik Niedźwiedź staje oko w oko z Georgiem Boldeskulem i pewnym strzałem go pokonuje! Asystę przy tym trafieniu notuje Michał Strykowski.
27' (1:1) - Zbyt długo na odpowiedź ekipy Koronkiewicza czekać nie trzeba było. Szybki atak i strzałem przy krótszym słupku Wolana zaskakuje Patryk Kiekisz!
29' Paweł Przeworski oddaje strzał z powietrza, z pola karnego nad poprzeczką.
30' W odpowiedzi akcja Strykowskiego i strzał obok słupka.
32' (1:2) - Wrzutka Strykowskiego z lewej strony na pole karne przeciwników. Tam bez opieki pozostawiony zostaje Niedźwiedź i strzałem z główki, przy słupku daje prowadzenie swojej drużynie!
34' Koronkiewicz może doprowadzić do wyrównania, ale z najbliższej odległości trafia wprost w bramkarza rywali!
40' Ostatnia szansa dla Coyote na doprowadzenie do wyrównania! Rzut wolny przed polem karnym i po zagraniu piłki ręką jednego z zawodników Czarnego Byka. Do piłki podchodzi Koronkiewicz i strzela mocno, ale wprost w mur!

Przedostatni dzień meczowy na Kuźnikach w sezonie jesiennym obfitował w same niezwykle zacięte widowiska. Nie inaczej było w ostatnim piątkowym starciu pomiędzy Coyote Logistics a Czarnym Bykiem. Wydawało się, że ten mecz zakończy się podziałem punktów, ale ostatecznie to zespół Rafała Wolana przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Tym samym pozbawił swoich przeciwników szóstego miejsca w stawce. Ci jednak mogą być sami sobie winni, bowiem nie wykorzystali swoich licznych sytuacji, ale również nie skorzystali z faktu posiadania rezerwowego. Dla obu drużyn był to ostatni mecz w tej edycji ligi Wrocbal. Za wspólnie spędzone chwile dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach!