9 . MPK Wrocław 2 -3 0
10 . Real Compensación 2 -10 0

WLB: Piorun Zaodrze bez medalu

14.11.2018 | Autor: Marcin Wiktorowski

ISG nadal pozostaje w walce o mistrzostwo, Szpilmacherzy odarli Pioruna z medalu, Wolves nadal walczą o utrzymanie.

EKSTRAKLASA: Podobnie jak w rozgrywkach na Kuźnikach, mistrza WLB możemy poznać już w czwartek. O ile w XXI edycji Wrocbalu w czwartek dojdzie do ostatecznego wyjaśnienia sytuacji, o tyle we Wrocbalowej Lidze Biznesu jeśli w czwartek T.B 85 Team nie wygra z BNY Mellon, to sprawa mistrzowskiego tytułu wciąż będzie otwarta. Wszystko za sprawą wczorajszego zwycięstwa Industrialu Solutions Group z Old Blue Angels. Na ostatniej prostej szansę na brązowy krążek stracił Piorun Zaodrze, który przegrał ze Szpilmacherami 0:2. Przed spadkiem natomiast wciąż bronią się Wolves Wrocław, Wilki pokonały wczoraj Brzmienie Miasta 6:1.

Kliknij by rozwinąć ofertę

WLB2: Do niedawna Afera Neonowa uchodziła za jednego z głównych kandydatów do wicemistrzostwa 2 ligi, po ostatnich potknięciach zespół Remigiusza Markiela może nawet stracić miejsce na podium. Afera w ubiegłym tygodniu dość zaskakująco przegrała ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen, natomiast wczoraj uległa równie nisko notowanemu LeanForge 0:3.
13.11 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Maciej Siwek
Brzmienie Miasta
Wolves Wrocław
6 : 1
( 3 : 0 )
Skład: Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Kondratowicz, Prusko, Ratajczak, Bartosik, Czapran, Hylewicz
Skład: Wajda, Wróblewski, Lewandowski, Olszewski, Tęsiorowski, Skolimowski, Pelwecki, Mikołajczyk, Szymański
24' Adrian Kondratowicz
2' Damian Mikołajczyk
10' Łukasz Skolimowski
19' Jakub Pelwecki
32' Jakub Pelwecki
33' Dominik Olszewski
39' Dominik Olszewski
Zawodnik meczu: Dominik Olszewski (Dominik odznaczał się sporą aktywnością przez całe spotkanie. Ciągle był pod grą, często zagrażał bramce Brzmienia Miasta. Co wymierne strzelił dwa gole i zanotował asystę. )

Pierwszy wtorkowy mecz przy Skwierzyńskiej to pojedynek Ekstraklasy, pomiędzy drużynami walczącymi o utrzymanie. Trzecie od końca Wolves Wrocław "skrzyżuje rękawice" z przedostatnim - Brzmieniem Miasta. Różnica punktowa pomiędzy tymi zespołami wynosi cztery oczka, a więc bliżej uniknięcia degradacji są "Wilki". Wygrana z ekipą Marka Szpyry pozwoli im wyjść ze strefy spadkowej. Czy uda im się takową odnotować i tym samym "szpuszczą" rewelację poprzedniego sezonu do 1 ligi? Czy jednak to Adrian Kondratowicz i jego koledzy przełamią się i przedłużą swoje szanse na ligowy byt? Brzmienie Miasta zagra dzisiaj mocno osłabione - bez Konrada Hylewicza, Mariusza Szpyry, Tomasza Lisickiego, Marcela Schmidta i Kamila Izbiańskiego.

2' (1:0) - Mocny strzał Damiana Mikołajczyka z dystansu i piłka wpada do siatki obok Tomasza Czaprana. Gol dość ładny, a asystę przy nim notuje Łukasz Skolimowski.
4' Mikołajczyk po chwili może skompletować dublet, ale jego strzał instynktownie broni bramkarz.
10' (2:0) - Indywidualna akcja Skolimowskiego, którą gracz z numerem "3" kończy strzałem "ze szpica". Ten okazuje się zbyt trudny dla Czaprana i piłka po jego interwencji ląduje w sieci!
11' Mocny strzał Adriana Kondratowicza z rzutu wolnego i z trudem, ale skutecznie futbolówkę nad poprzeczką przenosi Marek Wajda!
13' Kondratowicz centruje piłkę z rzutu rożnego, ale trafia tylko i wyłącznie w boczną siatkę.
16' Kondratowicz może zmiejszyć dystans do rywala, ale z najbliższej odległości uderza tuż obok słupka.
18' Jeszcze raz Kondratowicz, tym razem zza pola karnego i z problemami Wajda odbija piłkę przed siebie.
19' (3:0) - Gdy wydawało się, że Brzmienie Miasta strzeli gola kontaktowego, wtedy to "Wilki" zadają kolejny cios. Na strzał zza pola karnego, po ziemi, decyduje się Jakub Pelwecki i tym samym zaskakuje Czaprana. W tej sytuacji golkiper "bordowych" mógł zachować się lepiej. Asystę przy tym trafieniu notuje Dominik Olszewski.
20' Mateusz Skrzypecki sytuacyjnym strzałem z "czuba" może zaskoczyć golkipera beniaminka, ale tego od utraty gola ratuje słupek!
21' Kąśliwy strzał Olszewskiego z dystansu i piłkę przed siebie odbija Czapran!
24' (3:1) - Wrzutka Pawła Bartosika z rzutu rożnego na pole karne Wolves. Tam odnajduje się Kondratowicz i strzałem z główki, przy słupku zaskakuje Wajdę!
26' Robert Skrzypecki w tempo zagrywa do Michała Ratajczaka, a ten z pola karnego uderza wprost w Marka Wajdę! Jeszcze mamy dobitkę Ratajczaka w słupek!
26' Rajd Mikołajczyka zakończony strzałem po ziemi, po którym Czapran świetnie interweniuje nogami. Będziemy mieli tylko rzut rożny!
29' Centra Bartosika z autu w pole karne, gdzie Kondratowicz strzela z główki - w słupek!
30' Skolimowski przebojem wpada z piłką w pole karne, ale zatrzymuje się na ofiarnie interweniującym Czapranie!
32' (4:1) - Szybki atak "Wilków" i strzałem sprzed pola karnego, po ziemi kończy go Pelwecki. Tym samym napastnik "czarnych" kompletuje dublet!
33' (5:1) - Olszewski z prawej strony schodzi do śodka i bez większego zastanowienia strzela płasko, precyzyjnie, bo przy słupku!
34' Mateusz Skrzypecki huknął z dystansu, po czym futbolówka mija bramkę "Watahy".
35' Bartosz Tęsiorowski również może wpisać się na listę strzelców, ale jego strzał z prawej strony zatrzymuje sią na słupku!
36' Kondratowicz zza plecy obrońców zagrywa do Michała Ratajczaka, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem fatalnie się myli i przenosi "balon" obok bramki.
38' Olszewski strzela z pola karnego i słupek ratuje Czaprana od utraty szóstego gola!
39' Jeszcze raz Olszewski, który tym razem z łatwością mija obrońę przy linii końcowej i strzela...w słupek!
39' (6:1) - Szymański do Olszewskiego, a zawodnik z numerem "95" pakuje piłkę do "pustaka"!

Wolves Wrocław do meczu z Brzmieniem Miasta przystąpiło bardzo zmotywowane, wykorzystało problemy kadrowe przeciwnika i odniosło z nim pewne zwycięstwo. Dzięki tej wygranej "Wataha" wydostała się ze strefy spadkowej i jest na bardzo dobrej drodze do uzyskania utrzymania. Co do ekipy Marka Szpyry to przychodząc na mecz w okrojonym składzie, już wtedy wydała na siebie wyrok. Ich przegrana sprawia, że żegnają się z Ekstraklasą. Następnym razem Wolves Wrocław zagra z Baumitem, z kolei Brzmienie Miasta "stanie w szranki" z BNY Mellon.

Skład: Grycaj, Szyszka, Mazurek, Brzezicki, Szyszka, Kotowicz, Schreiber
Skład: Różański, Karmański, Wnuczek, Szczepkowski, Patrzykąt, Stanclik, Patrzykąt, Zawadzki, Skwirzyński
2' Piotr Skwirzyński
11' Tomasz Patrzykąt (Rzut karny)
13' Tomasz Patrzykąt
30' Piotr Szczepkowski
31' Miłosz Stanclik
Zawodnik meczu: Piotr Skwirzyński (Piotrek miał spory wkład w odniesienie przez jego zespół wygranej. Miał udział przy dwóch golach. Pierwszego z nich strzelił, przy kolejnym asystował. )

Jeżeli Afera Neonowa chce nie tylko awansować do wyższej klasy rozgrywkowej, ale przede wszystkim zdobyć brązowy medal na koniec zmagań w sezonie jesiennym, musi w dwóch ostatnich meczach ugrać trzy punkty. Już dzisiaj "Neonowcy" zmierzą się ze znajdującym się w "czerwonej strefie" - Lean Forge i chociaż w dwóch ostatnich meczach zainkasowali zaledwie jeden punkt, to i tak są stawiani w roli faworytów. "Duński Dynamit" łatwo się jednak nie podda i postara się o niespodziankę. Czy będziemy takowej świadkami? Zobaczymy. Afera Neonowa przystąpi do meczu mocno osłabiona - bez zmian i bez swoich liderów - Remigiusza Markiela i Michała Szymonowicza.

2' (1:0) - Strzał jednego z graczy Lean Forge przed siebie "wypluwa" Krystian Mazurek. Do piłki dopada Piotr Skwirzyński, który z zimną krwią pakuje piłkę do pustej bramki!
7' Mocne uderzenie Jakuba Schreibera i piłka po rykoszecie od jednego z obrońców przelatuje tuż obok słupka.
10' Krzysztofa Wnuczka strzał ręką zatrzymuje Kuba Schreiber i sędzia Maciej Siwek dyktuje rzut karny.
11' (2:0) - Do wykonania "jedenastki" podchodzi Tomasz Patrzykąt i pewnym strzałem przy słupku podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
13' - Nierozważny atak na nogi przeciwnika autorstwa Tomasza Patrzykąta i mamy żółty kartonik dla gracza Lean Forge.
14' Michał Szyszka oddaje strzał z rzutu wolnego po którym futbolówka przelatuje nieznacznie obok słupka.
15' Kąśliwe i zarazem mocne uderzenie Michała Szyszki i z trudem, ale skutecznie nogami interweniuje Piotr Różański.
18' Robert Patrzykąt strzela z pola karnego i udanie po tej próbie interweniuje Mazurek!
19' Jeszcze jeden strzał, tym razem Michała Karmańskiego i po nim z trudem futbolówkę na rzut rożny zbija bramkarz.
22' Karmański staje oko w oko z Mazurkiem i kończy całą akcję strzałem tuż obok słupka. To powinien być trzeci gol dla "Duńskiego Dynamitu".
26' Schreiber uderza sprzed pola karnego i Różański z trudem, ale skutecznie przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
30' - Faul Piotra Szczepkowskiego na jednym z rywali i mamy kolejny w tym meczu żółty kartonik.
31' Skwirzyński staje oko w oko z Mazurkiem i górą w tym starciu golkiper Afery Neonowej!
31' (3:0) - Skwirzyński z rzutu rożnego zagrywa piłkę na przedpole do nadbiegającego Miłosza Stanclika, który strzałem z pierwszej piłki, przy słupku podwyższa prowadzenie swojej drużyny!
35' Groźne uderzenie Szyszki z dalszej odległości przelatuje nad poprzeczką.

Lean Forge ogrywa osłabioną kadrowo Aferę Neonową i jest to wygrana w pełni zasłużona. Dzięki takowej "Duńskiemu Dynamitowi" udaje się wydostać z "czerwonej strefy". Jeżeli chodzi o "Neonowców" to w ostatnim czasie zawodzą na całej linii. Nie wygrali już od trzech kolejek i niebawem mogą zostać wypchnięci ze strefy premiowanej awansem. Następnym razem zespół Remigiusza Markiela zagra z Auto Truckiem, z kolei Miłosz Stanclik i jego koledzy zmierzą się z FC ŻWiR-em.

( 0 : 0 )
Skład: Stachowicz, Jasiok, Fąfrowicz, Kąciak, Matejka, Koziarz, Wojtczak, Piechurski
Skład: Gołos, Hauzer, Masztalerz, Kalinowski, Kalinowski, Krysiak, Krasoń, Przybyszek, Kuczek
33' Arkadiusz Gołos
35' Mariusz Krysiak
Zawodnik meczu: Jakub Masztalerz (Kuba grał dzisiaj jak natchniony. Wielokrotnie ratował swoich kolegów od utraty gola, a jego świetna postawa pozwoliła groźnie kontratakować i w efekcie wygrać. Wyróżnienie dla Pawła Kalinowskiego. )

W trzecim wtorkowym meczu, po raz ostatni w tym sezonie na murawę boiska przy ulicy Skwierzyńskiej wybiegną przedstawiciele Ekstraklasy - trzeciego w tabeli - Pioruna Zaodrze i siódmych Szpilmacherów. Pierwsi walczą o medal na koniec zmagań, drudzy na takowy już szans nie mają i w najlepszym wypadku może zająć piąte miejsce. Znając jednak ambicje ekipy Pawła Kalinowskiego, zrobi ona wszystko, żeby wygrać, znajdując tym sam sposób na zatrzymanie będącego w gazie beniaminka, który śrubuje serię sześciu zwycięstw z rzędu! Czy to im się uda? Czy jednak to "Pioruny" pójdą za ciosem i przynajmniej na jakiś czas wskoczą na drugie miejsce w stawce?

1' Groźny strzał Jacka Krasonia sprzed pola karnego na raty broni Łukasz Piechurski.
3' Kolejne uderzenie Szpilmacherów, tym razem autorstwa Mariusza Krysiaka, po którym znowu skutecznie interweniuje golkiper Pioruna Zaodrze.
4' Kolejna próba Krysiaka z dystansu przelatuje tuż obok bramki.
5' Michała Jasioka techniczny strzał zza pola karnego nieznacznie mija bramkę strzeżoną przez Jakuba Masztalerza.
6' Jeszcze jedno uderzenie Krystiaka, tym razem z rzutu wolnego. Piłka odbija się od Grzegorza Kuczka i pada łupem Piechurskiego.
8' 100% sytuacja przed Łukaszem Hauzerem, którego strzał z pola karnego przelatuje obok bramki.
9' W odpowiedzi uderzenie Jasioka z wolnego - obok bramki.
11' Arkadiusz Gołos mocno strzela z dystansu, po czym "balon" przelatuje tuż nad poprzeczką.
15' Mariusz Przybyszek huknął z dystansu, ale na posterunku jest bramkarz Pioruna Zaodrze, który świetnie zbija piłkę na rzut rożny.
18' Krasoń także może zaskoczyć Piechurskiego, ale z jego strzałem golkiper również sobie radzi i przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
20' Ostra centra Marcina Stachowicza na pole karne. Tam dobrze z bramki wychodzi Masztalerz i udanym piąstkowaniem uprzedza Jasioka!
24' Jasiok zakręcił obrońcą Szpilmacherów i oddaje strzał przed pola karnego - nad poprzeczką.
26' Macieja Kąciaka strzał z lewej strony minimalnie mija dalszy słupek bramki Szpilmacherów.
27' Jasiok z łatwością mija jednego z rywali i strzela w kierunku krótszego słupka, ale Masztalerz nie daje się zaskoczyć i paruje piłkę na rzut rożny.
28' Kolejna "setka" zostaje zmarnowana przez Hazuera! Nadal mamy zatem bezbramkowy remis!
29' Jasiok z prawej strony pola karnego mocno bije piłkę w okolice drugiego metra, ale w jego zamiarach połapał się Masztalerz i odbija piłkę przed siebie.
32' Kontra Pioruna. Jasiok w tempo zagrywa do Kąciaka, a ten mając przed sobą tylko i wyłącznie Masztalerza - uderza wprost w niego!
33' Krysiak z dystansu - obok bramki!
33' (1:0) - Świetna górna piłka grana przez Pawła Kalinowskiego zza plecy obrońców (na pole karne). Do tej dopada Arkadiusz Gołos i strzałem z najbliższej odległości, między nogami Piechurskiego pakuje piłkę do siatki!
35' (2:0) - Przechwyt P.Kalinowskiego, który zabiera piłkę Stachowiczowi i zagrywa ją do Krysiaka. Ten biegnie na bramkę Pioruna i mając obok siebie Kalinowskiego, decyduje się samemu finalizować akcję. Sprytna podcinka i "Szpilki" prowadzą już dwoma golami!
36' Bardzo mocny strzał Jasioka z prawej strony świetnie do boku odbija Masztalerz!
37' Dobre wyjście z bramki Masztalerza, który tym samym w porę zatrzymuje Jasioka.
38' Krystian Matejka strzela sprzed pola karnego i Masztalerz świetnie przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
39' Jeszcze jedna próba. Znowu autorstwa Jasioka i po niej bramkarz ponownie interweniuje w sposób skuteczny!

Świetna seria Pioruna Zaodrze dobiegła końca! Sposób na pokonanie beniaminka znaleźli Szpilmacherzy, którzy po ciężkim boju zwyciężyli ostatecznie 2:0 i wskoczyli na piąte miejsce w stawce. Ich przeciwnik, czyli ekipa Marcina Stachowicza ostatecznie straciła szanse na medal, a w najlepszym wypadku zakończy zmagania tuż za podium! Dla obu drużyn był to ostatni mecz w tym sezonie! Za grę i wpólnie spędzone chwile obu drużynom dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.

( 2 : 1 )
Skład: Majak, Madera, Trojan, Mosiński, Krupa, Cieślikiewicz, Krzesiński, Borawski
Skład: Kazanecki, Zych, Turek, Kostecki, Moskwa, Tomala, Puchała, Satro, Kloch
20' Michał Trojan
32' Bartosz Borawski
9' Adrian Puchała
14' Adrian Puchała
23' Adrian Puchała
29' Rafał Tomala
40' Adrian Puchała
Zawodnik meczu: Adrian Puchała (Adrian był nie do zatrzymania dla defensywy Old Blue Angels. Raz po raz zagrażał ich bramce. Miał udział przy wszystkich golach dla swojej drużyny. Cztery z nich strzelił, a przy jednym asystował. Asyst mógł jednak mieć więcej. )

Jednostronnie zapowiada się pojedynek Ekstraklasy pomiędzy czwartym w tabeli Industrial Solutions Group, a ostatnim Old Blue Angels. Zespół Bartłomieja Zycha ma jeszcze teoretyczne szanse na mistrzostwo, ale musi wygrać wszystko do końca i liczyć na to, że T.B swój ostatni mecz przegra, a Baumit przynajmniej raz do końca sezonu zgubi punkty. Jest to realne? Trudno powiedzieć, ale ISG na pewno do końca będzie walczyło, aby zgarnąć komplet punktów. OBA ostatnio w końcu się przełamało i wygrało premierowy mecz w tym sezonie. Teraz będzie chciało pójść za ciosem, by w sposób godny pożegnać się z elitą. Czy ta sztuka im się powiedzie i zaskoczą faworyta? Czy jednak zostaną jego ofiarą i zakończą zmagania na ostatnim miejscu w tabeli?

2' Dobre wyjście z bramki Milana Klocha, który tym samym udanie uprzedza Bartosza Borawskiego.
3' Strzał Adriana Puchały z dystansu i piłkę przed siebie odbija Łukasz Mosiński!
5' Puchały strzał nad poprzeczkę przenosi Mosiński.
6' Rafał Tomala przebojem wpada z piłką w pole karne i strzela bardzo mocno, ale nie jest w stanie pokonać świetnie interweniującego bramkarza OBA, który fantastycznie zbija piłkę do boku!
7' Michał Trojan może strzelić samobója, ale na jego szczęście świetnie dyponowany jest Mosiński, który instynktownie przenosi futbolówkę poza światło bramki.
9' Tomala strzela z powietrza - obok bramki.
9' (1:0) - Kamil Moskwa zza plecy obrońców zagrywa w pole karne do Adriana Puchały, który podcina piłkę nad Łukaszem Mosińskim i tym samym otwiera wynik spotkania!
12' Cezary Krzesiński uderza sprzed pola karnego - wysoko nad poprzeczką!
13' Sytuacja dwa na jednego i możemy być świadkami wyrównania! Mateusz Cieślikiewicz w tempo zagrywa do Cezarego Krzesińskiego, który jednak w dogodnej sytuacji nie zachowuje zimnej krwi i zwycięsko z niej wychodzi golkiper ISG!
14' (2:0) - Szarża Tomali przed polem karnym i piłka trafia w "szesnastkę" do Puchały, który takiego prezentu nie marnuje i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans Mosińskiemu!
15' Marcin Majak przed polem karnym rywali mija obrońcę i strzela mocno, ale Kloch jest na posterunku i świetnie interweniuje nogami!
15' Sprytne uderzenie Puchały z rzutu wolnego, ale w zamiarach napastnika ISG "łapie się" Mosiński i na raty chwyta futbolówkę.
17' Krzesińskiego rajd kończy się strzałem obok bramki.
20' (2:1) - Krzesiński świetnym podaniem odnajduje pod bramką Trojana, którego strzał z najbliższej odległości fenomenalnie broni Kloch, który jednak wobec dobitki jest już bezradny!
23' (3:1) - Centra Moskwy z rzutu rożnego w pole karne. Tam fatalny błąd popełnia Mosiński, który nie chwyta dośrodkowywanej piłki. Ta spada pod nogi Puchały, który strzałem z najbliższej odległości kompletuje hattricka!
24' Kontra OBA. Borawski kontra Kloch i górą w tym starciu golkiper ISG.
25' Tomala staje oko w oko z Mosińskim, ale przegrywa ten pojedynek, bowiem bramkarz świetnie interweniuje nogami!
27' Kontratak ekipy Bartłomieja Zycha. Puchała wystawia piłkę jak na tacy Tomali, a ten z bliska uderza wprost w bramkarza!
27' Krzesiński po minięciu obrońców ISG oddaje strzał zza pola karnego, który czujnie bramkarz zbija na rzut rożny.
29' (4:1) - Puchała urywa się obrońcy i zagrywa obok wychodzącego z bramki golkipera wprost do lepiej ustawionego Tomali, który tym razem nie marnuje "setki" i podwyższa prowadzenie swojej drużyny!
30' Dobre wyjście z bramki Klocha, który tym samym uprzedza Krzesińskiego!
31' Puchała może zanotować drugą asystę w tym meczu, ale z jego prostopadłego zagrania nie potrafi skorzystać Tomala, który z bliska uderza wprost w Mosińskiego!
32' - Borawski fauluje Puchałę i zostaje ukarany żółtą kartką.
34' Moskwa z dystansu - obok bramki!
35' Cieślikiewicz wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i podcina nad nim piłkę. Wydaje się, że futbolówka wpadnie do bramki, tak jednak się nie stanie, bowiem świetnie swojego bramkarza asekuruje Sławomir Kostecki, który w porę wybija piłkę sprzed linii bramkowej!
37' Cieślikiewicz mija obrońcę i bez zastanowienia strzela na bramkę, ale Kloch jest czujny i świetnie interweniuje nogami!
39' Borawski świetnym prostopadłym podaniem w bój "wypuszcza" Krzesińskiego, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem, uderza tylko i wyłącznie w boczną siatkę!
40' (5:1) - Tuż przed gwizdkiem kończącym to spotkanie, Industrial przypieczętowuje swoją wygraną! Na strzał sprzed pola karnego decyduje się Puchała, a piłka wpada do siatki tuż przy słupku, obok starającego się interweniować Mosińskiego!

Zespół Bartłomieja Zycha udanie zareagował na ubiegłotygodniową porażkę z Baumitem i teraz z kwitkiem odprawił outsidera. Trzy punkty pozwoliły ISG wskoczyć na drugie miejsce w stawce, a do medalu brakuje im naprawdę niewiele. Jeżeli chodzi o "Anioły" to kończą sezon na ostatnim miejscu w stawce i kolejną edycję spędzą na poziomie pierwszej ligi. Industrial Solutions Group w przyszłym tygodniu zagra po raz ostatni, z Wielką Niewiadomą. Dla Old Blue Angels dzisiejszy mecz był ostatnim w tym sezonie! Za grę i wspólnie spędzone chwile dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach naszej ligi.

Adrian Puchała (Industrial Solutions Group)