Sklep

Najlepsi


Superliga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Łukasz Tracz AWL 21
2. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 15
3. Michał Biskup Blitz Wrocław 13
4. Eryk Klimczak Sancho Panza 13
5. Jacek Dudała Kuchcik Kuźniki 12
6. Dawid Lipiński Dżentelmeni 11
7. Damian Leśniowski FC AmRest 10
8. Łukasz Deneka CSWIiCh 8
9. Piotr Zając Fulanito 8
10. Michał Zbryk Sancho Panza 8

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Grzegorz Ciepliński CSWIiCh 7
2. Mateusz Salamaga Sancho Panza 7
3. Eryk Klimczak Sancho Panza 7
4. Jakub Różanowski Blitz Wrocław 6
5. Łukasz Frydrych Eko-Okna S.A. 6
6. Mariusz Płatek Eko-Okna S.A. 6
7. Daniel Mosiński Kuchcik Kuźniki 5
8. Marcin Zbryk Sancho Panza 5
9. Paweł Adamski Elita Nowy Dwór 5
10. Artur Kaleta Blitz Wrocław 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Łukasz Tracz AWL 23
2. Eryk Klimczak Sancho Panza 20
3. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 19
4. Jacek Dudała Kuchcik Kuźniki 13
5. Michał Biskup Blitz Wrocław 13
6. Mateusz Salamaga Sancho Panza 12
7. Dawid Lipiński Dżentelmeni 11
8. Michał Zbryk Sancho Panza 11
9. Mariusz Płatek Eko-Okna S.A. 11
10. Artur Kaleta Blitz Wrocław 10

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Łukasz Tracz AWL 5
2. Michał Biskup Blitz Wrocław 4
3. Dawid Lipiński Dżentelmeni 3
4. Eryk Klimczak Sancho Panza 3
5. Zbigniew Piechnik Prezesi 3
6. Tomasz Szabłowski Fulanito 3
7. Marek Zając Fulanito 3
8. Konrad Hajdamowicz Prezesi 2
9. Jacek Dudała Kuchcik Kuźniki 2
10. Piotr Szmit Eko-Okna S.A. 2

1 liga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Marek Tomczak Za Bezpieczny Weekend 19
2. Radosław Parossa Przyjaciele Tifosek 16
3. Grzegorz Kiełkowski 3M 11
4. Paweł Teodorowicz Termo Team 11
5. Maciej Padiasek Przyjaciele Tifosek 9
6. Sebastian Słomiński Wybrzeże Klatki Schodowej 8
7. Sławomir Rup The Old School 8
8. Michał Stopa Za Bezpieczny Weekend 7
9. Łukasz Herbuś 3M 7
10. Michał Stokłosa Capgemini 7

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Paweł Teodorowicz Termo Team 8
2. Michał Stopa Za Bezpieczny Weekend 7
3. Maciej Padiasek Przyjaciele Tifosek 7
4. Mateusz Drapiewski Za Bezpieczny Weekend 6
5. Tomasz Bałaga 3M 6
6. Aleksander Nowaczyński KPMG Audyt Team 6
7. Sebastian Słomiński Wybrzeże Klatki Schodowej 6
8. Jakub Cichy Termo Team 5
9. Radosław Parossa Przyjaciele Tifosek 5
10. Kamil Kobiera Wybrzeże Klatki Schodowej 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Radosław Parossa Przyjaciele Tifosek 21
2. Marek Tomczak Za Bezpieczny Weekend 21
3. Paweł Teodorowicz Termo Team 19
4. Maciej Padiasek Przyjaciele Tifosek 16
5. Grzegorz Kiełkowski 3M 15
6. Michał Stopa Za Bezpieczny Weekend 14
7. Sebastian Słomiński Wybrzeże Klatki Schodowej 14
8. Jakub Cichy Termo Team 11
9. Sławomir Rup The Old School 10
10. Łukasz Herbuś 3M 10

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Marek Tomczak Za Bezpieczny Weekend 6
2. Paweł Teodorowicz Termo Team 5
3. Grzegorz Kiełkowski 3M 4
4. Maciej Padiasek Przyjaciele Tifosek 3
5. Kamil Kaptur The Old School 3
6. Piotr Malinowski AWL II 2
7. Dieudonne Leumaleu Feude Beer Crew 2
8. Michał Stopa Za Bezpieczny Weekend 2
9. Jacek Dzwonek 3M 2
10. Krzysztof Walczak TUR GBP Office Wrocław 2

2 liga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Dawid Fabisz Selsey 15
2. Przemysław Topornicki Rycerze Ni 13
3. Hubert Wolny Coyote Logistics 12
4. Mariusz Duś Leroy Merlin Wrocław 11
5. Rafał Winograd Astech 11
6. Andrzej Mikołajczak Selsey 11
7. Piotr Buczyński Selsey 11
8. Jacek Gołąb FiGA 9
9. Bogdan Kyrychenko Leroy Merlin Wrocław 7
10. Szymon Łężny KEA FC 7

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Piotr Buczyński Selsey 9
2. Dawid Fabisz Selsey 8
3. Jan Lewandowski Leroy Merlin Wrocław 8
4. Filip Piasecki Astech 6
5. Tomasz Skorupa Rycerze Ni 5
6. Andrzej Mikołajczak Selsey 5
7. Mariusz August KEA FC 5
8. Jakub Szura Leroy Merlin Wrocław 4
9. Krzysztof Kołodziej Rycerze Ni 4
10. Rafał Winograd Astech 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Dawid Fabisz Selsey 23
2. Piotr Buczyński Selsey 20
3. Andrzej Mikołajczak Selsey 16
4. Przemysław Topornicki Rycerze Ni 16
5. Rafał Winograd Astech 15
6. Hubert Wolny Coyote Logistics 14
7. Jacek Gołąb FiGA 13
8. Filip Piasecki Astech 11
9. Mariusz Duś Leroy Merlin Wrocław 11
10. Kamil Wabnic Core Services 10

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Hubert Wolny Coyote Logistics 5
2. Jacek Gołąb FiGA 5
3. Dawid Fabisz Selsey 4
4. Kamil Wabnic Core Services 3
5. Mariusz Duś Leroy Merlin Wrocław 3
6. Przemysław Topornicki Rycerze Ni 2
7. Rafał Winograd Astech 2
8. Andrzej Mikołajczak Selsey 2
9. Piotr Buczyński Selsey 2
10. Maciej Mittelstadt Medserv United 2