Sklep

Najlepsi


Ekstraklasa


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 15
2. Jakub Rejmer Baumit 14
3. Jan Wan Real Compensación 9
4. Michał Perszke Szpilmacherzy 9
5. Łukasz Skolimowski Wolves Wrocław 8
6. Hubert Mikołajczyk Orły Wrocław 8
7. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 8
8. Dariusz Sojka Wolves Wrocław 7
9. Krzysztof Kaczmarek Baumit 7
10. Kamil Moskwa Industrial Solutions Group 7

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jakub Rejmer Baumit 8
2. Adrian Gorzka Gumzamet Fidasz 8
3. Dominik Olszewski Wolves Wrocław 8
4. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 7
5. Łukasz Zakrzewski T.B 85 Team 6
6. Łukasz Skolimowski Wolves Wrocław 6
7. Mikołaj Klimczak Orły Wrocław 5
8. Paweł Gniewek Orły Wrocław 5
9. Mariusz Płatek Tomtex 4
10. Piotr Miklas Tomtex 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Rejmer Baumit 22
2. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 22
3. Łukasz Skolimowski Wolves Wrocław 14
4. Dominik Olszewski Wolves Wrocław 13
5. Adrian Gorzka Gumzamet Fidasz 13
6. Hubert Mikołajczyk Orły Wrocław 12
7. Kamil Moskwa Industrial Solutions Group 11
8. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 11
9. Jan Wan Real Compensación 11
10. Dariusz Sojka Wolves Wrocław 11

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 4
2. Łukasz Skolimowski Wolves Wrocław 4
3. Damian Madej Wielka Niewiadoma 3
4. Hubert Mikołajczyk Orły Wrocław 3
5. Grzegorz Kozioł Tomtex 2
6. Jan Wan Real Compensación 2
7. Oleg Vlasik Piorun Zaodrze 2
8. Adrian Gorzka Gumzamet Fidasz 2
9. Jakub Rejmer Baumit 2
10. Krzysztof Kaczmarek Baumit 2

WLB1


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Łukasz Dyczkowski ForceGSM 14
2. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 14
3. Adrian Kondratowicz Brzmienie Miasta 12
4. Mateusz Brzęczek GOJA Wrocław 12
5. Adam Łapeta Żar Tropików 10
6. Krzysztof Muszak Soccer Team 10
7. Łukasz Zamojski Ołer Meble Ogrodowe 9
8. Wojciech Misiewicz Zielone Anioły 8
9. Jakub Nowicki Old Blue Angels 7
10. Marcin Majak Old Blue Angels 7

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Krzysztof Wiater KP Ogrodomania 8
2. Mateusz Brzęczek GOJA Wrocław 7
3. Maksymilian Mazur GOJA Wrocław 7
4. Rafał Osowski Brat Albert 6
5. Maciej Januszko ForceGSM 6
6. Klaudiusz Bezkorowajny ForceGSM 6
7. Krzysztof Dębowski Żar Tropików 6
8. Szymon Beniuk Zielone Anioły 5
9. Łukasz Dyczkowski ForceGSM 5
10. Robert Skrzypecki Brzmienie Miasta 5

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Łukasz Dyczkowski ForceGSM 19
2. Mateusz Brzęczek GOJA Wrocław 19
3. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 17
4. Adrian Kondratowicz Brzmienie Miasta 15
5. Maksymilian Mazur GOJA Wrocław 13
6. Adam Łapeta Żar Tropików 12
7. Maciej Januszko ForceGSM 12
8. Jakub Nowicki Old Blue Angels 11
9. Marcin Majak Old Blue Angels 11
10. Łukasz Zamojski Ołer Meble Ogrodowe 11

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Łukasz Dyczkowski ForceGSM 4
2. Mateusz Brzęczek GOJA Wrocław 3
3. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 3
4. Adam Łapeta Żar Tropików 3
5. Mateusz Cieślak GOJA Wrocław 2
6. Adrian Kondratowicz Brzmienie Miasta 2
7. Józef Mikołajek Zielone Anioły 2
8. Michał Trojan Old Blue Angels 2
9. Krzysztof Wiater KP Ogrodomania 2
10. Marcin Gołdyn Soccer Team 2

WLB2


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Adam Łajszczak Brak Sponsora 17
2. Remigiusz Markiel Afera Neonowa 12
3. Tomasz Cybulski Old Team 11
4. Marcin Siwczuk Bus Marco Polo 11
5. Igor Wójcik MAHLE Shared Services 10
6. Adrian Lungu Cloud FC 10
7. Łukasz Such InsERT Team 10
8. Piotr Wójcik Bus Marco Polo 9
9. Jacek Pożarowski Brak Sponsora 8
10. Miłosz Stanclik LeanForge 8

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jakub Krause ORA Wrocław 9
2. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 9
3. Piotr Wójcik Bus Marco Polo 9
4. Jakub Schreiber Afera Neonowa 6
5. Michał Zychowicz Cloud FC 5
6. Rafał Dzietczyk Old Team 5
7. Grzegorz Mosiołek InsERT Team 5
8. Jacek Pożarowski Brak Sponsora 4
9. Adam Łajszczak Brak Sponsora 4
10. Dominik Wącior Cloud FC 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Adam Łajszczak Brak Sponsora 21
2. Piotr Wójcik Bus Marco Polo 18
3. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 16
4. Remigiusz Markiel Afera Neonowa 15
5. Marcin Siwczuk Bus Marco Polo 14
6. Jakub Krause ORA Wrocław 13
7. Tomasz Cybulski Old Team 13
8. Adrian Lungu Cloud FC 12
9. Jacek Pożarowski Brak Sponsora 12
10. Igor Wójcik MAHLE Shared Services 11

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Adam Łajszczak Brak Sponsora 5
2. Igor Wójcik MAHLE Shared Services 4
3. Jacek Pożarowski Brak Sponsora 3
4. Kamil Miernik AXA XL 3
5. Remigiusz Markiel Afera Neonowa 3
6. Dominik Wącior Cloud FC 3
7. Marek Jakubczyk Majorel 3
8. Piotr Wójcik Bus Marco Polo 2
9. Tomasz Cybulski Old Team 2
10. Jakub Schreiber Afera Neonowa 2