Sklep

Najlepsi


Ekstraklasa


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Jakub Rejmer Baumit 23
2. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 15
3. Hubert Mikołajczyk Wielka Niewiadoma 13
4. Rafał Rybiński T.B 85 Team 13
5. Damian Rudzki Tomtex 12
6. Łukasz Bojarski T.B 85 Team 12
7. Jakub Kazanecki Industrial Solutions Group 12
8. Kamil Żbik T.B 85 Team 9
9. Piotr Galuś Baumit 8
10. Radosław Karasek Baumit 7

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jakub Rejmer Baumit 11
2. Adrian Puchała Industrial Solutions Group 11
3. Kamil Żbik T.B 85 Team 10
4. Piotr Galuś Baumit 9
5. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 9
6. Tomasz Sauter Football Crew Wrocław 7
7. Andrzej Jaskowski Wielka Niewiadoma 6
8. Michał Dranka BNY Mellon 6
9. Adam Cylny Tomtex 6
10. Łukasz Bojarski T.B 85 Team 6

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Rejmer Baumit 34
2. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 24
3. Kamil Żbik T.B 85 Team 19
4. Rafał Rybiński T.B 85 Team 19
5. Adrian Puchała Industrial Solutions Group 18
6. Łukasz Bojarski T.B 85 Team 18
7. Hubert Mikołajczyk Wielka Niewiadoma 17
8. Piotr Galuś Baumit 17
9. Damian Rudzki Tomtex 15
10. Jakub Kazanecki Industrial Solutions Group 14

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Hubert Mikołajczyk Wielka Niewiadoma 5
2. Jakub Rejmer Baumit 3
3. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 3
4. Damian Madej Wielka Niewiadoma 3
5. Michał Dranka BNY Mellon 2
6. Jakub Kazanecki Industrial Solutions Group 2
7. Piotr Kalemba BNY Mellon 2
8. Jakub Masztalerz Szpilmacherzy 2
9. Mariusz Krysiak Szpilmacherzy 2
10. Piotr Galuś Baumit 2

WLB1


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Marcel Dzwonik Brat Albert 16
2. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 15
3. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 12
4. Michał Trojan Old Blue Angels 10
5. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 10
6. Arkadiusz Barski Zielone Anioły 9
7. Paweł Misiewicz Zielone Anioły 8
8. Dawid Płaczkiewicz ORA Wrocław 7
9. Radosław Grzywniak Wolves Wrocław 7
10. Daniel Wojda Gumzamet Fidasz 6

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Marcin Wokan Gumzamet Fidasz 9
2. Marcel Schmidt Brzmienie Miasta 7
3. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 7
4. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 7
5. Tomasz Lisicki Brat Albert 7
6. Mateusz Gudra Brat Albert 6
7. Jan Mikołajek Zielone Anioły 6
8. Paweł Misiewicz Zielone Anioły 5
9. Michał Trojan Old Blue Angels 5
10. Krzysztof Wiater KP Ogrodomania 5

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 22
2. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 19
3. Marcel Dzwonik Brat Albert 17
4. Michał Trojan Old Blue Angels 15
5. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 15
6. Paweł Misiewicz Zielone Anioły 13
7. Marcin Wokan Gumzamet Fidasz 12
8. Marcel Schmidt Brzmienie Miasta 12
9. Tomasz Lisicki Brat Albert 12
10. Jan Mikołajek Zielone Anioły 11

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 5
2. Michał Trojan Old Blue Angels 4
3. Marcel Dzwonik Brat Albert 3
4. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 3
5. Tomasz Lisicki Brat Albert 2
6. Łukasz Skolimowski Wolves Wrocław 2
7. Paweł Ogrodnik ORA Wrocław 2
8. Dominik Olszewski Wolves Wrocław 2
9. Łukasz Sochański AXA XL 2
10. Radosław Grzywniak Wolves Wrocław 2

WLB2


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 18
2. Kamil Lemiecha FLHF 16
3. Tomasz Dubiel Tork 12
4. Igor Wójcik MAHLE Shared Services 9
5. Łukasz Kucajda Żar Tropików 8
6. Remigiusz Markiel Afera Neonowa 7
7. Adam Lajszczak Brak Sponsora 7
8. Dario Ferros Unit4 F.C. 7
9. Rafał Dzietczyk Bus Marco Polo 6
10. Allan Mierzwa Stowarzyszenie Odra-Niemen 6

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jan Gruca Żar Tropików 10
2. Łukasz Smolarczyk Tork 7
3. Kamil Lemiecha FLHF 7
4. Mateusz Chowner Bus Marco Polo 6
5. Kamil Bednarski Tork 6
6. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 6
7. Roman Wisiecki Tork 6
8. Jesus Lopez Garcia AWL Kadra 5
9. Artur Strzelczyk FLHF 5
10. Allan Mierzwa Stowarzyszenie Odra-Niemen 5

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 24
2. Kamil Lemiecha FLHF 23
3. Tomasz Dubiel Tork 13
4. Mateusz Chowner Bus Marco Polo 12
5. Łukasz Smolarczyk Tork 12
6. Jan Gruca Żar Tropików 12
7. Allan Mierzwa Stowarzyszenie Odra-Niemen 11
8. Kamil Bednarski Tork 11
9. Adam Lajszczak Brak Sponsora 10
10. Artur Strzelczyk FLHF 10

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 5
2. Kamil Lemiecha FLHF 5
3. Igor Wójcik MAHLE Shared Services 3
4. Miłosz Stanclik LeanForge 3
5. Remigiusz Markiel Afera Neonowa 3
6. Jan Gruca Żar Tropików 3
7. Wojciech Binkowski Tork 2
8. Dario Ferros Unit4 F.C. 2
9. Krzysztof Węgrzyn Tork 2
10. Jesus Lopez Garcia AWL Kadra 2