tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . SEEV telek. dla biznesu 4 +26 12
2 . Tomtex 4 +16 10
3 . Car-Zone Wrocław 3 +18 9
4 . Oponix 4 +4 9
5 . Tigers 4 -5 6
6 . Na Szańcach 7A 3 -7 3
7 . MPK Wrocław 4 -10 3
8 . Nokia 3 -8 1
9 . Politechnika Oldboys 3 -11 0
10 . Real Compensación 4 -23 0
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

NAJBLIŻSZE MECZE

18.01 21:10 TelForceOne - FC AmRest Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
18.01 22:00 Ołer Meble Ogrodowe - Astech Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
18.01 22:00 Deloitte - KPMG Audyt Team Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Tomasz Pondel
18.01 22:45 ZKS Monterail - FC ŻWiR Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Tomasz Pondel
18.01 22:45 QIAGEN DNA Crew - AXA XL Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
19.01 17:00 Tomtex - Politechnika Oldboys Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
19.01 17:50 SEEV telek. dla biznesu - Na Szańcach 7A Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
19.01 18:40 Coyote Logistics - Głęboka Rezerwa Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
19.01 19:30 Car-Zone Wrocław - Tigers Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
19.01 20:20 Nokia - Real Compensación Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
19.01 21:10 Leroy Merlin - Castorama Korona Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
20.01 11:00 Klueh - 3M Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
20.01 11:50 Toyota Nowakowski - Coyote Logistics Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
20.01 12:40 Real Compensación - Tigers Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
20.01 13:30 Tomtex - MPK Wrocław Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
20.01 14:15 Car-Zone Wrocław - Na Szańcach 7A Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
20.01 15:05 SEEV telek. dla biznesu - Oponix Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
20.01 15:55 Elektro-Bud - Żar Tropików Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
20.01 16:45 Axiom United - GOJA Wrocław Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
21.01 20:00 Termo Team - Victoria USK Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Kamil Struski
21.01 20:50 Napromieniowani - Ninja Football Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Kamil Struski
21.01 21:00 KP Ogrodomania - Kruczki Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
21.01 21:40 Baumit - Veritas Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Kamil Struski
21.01 21:45 Logintrade - Atos Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
21.01 22:30 Deloitte - FC ŻWiR Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
23.01 19:30 FC Zbieranina - KPMG Audyt Team Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
23.01 20:15 Core Services - Brak Sponsora Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
23.01 21:10 ForceGSM - TelForceOne Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
23.01 22:00 FC AmRest - Auto Truck Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
23.01 22:45 Czarny Byk - Astech Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
26.01 17:00 3M - Toyota Nowakowski Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
26.01 17:50 GOJA Wrocław - Żar Tropików Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
26.01 18:40 Klueh - Elektro-Bud Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
26.01 19:30 Na Szańcach 7A - Tigers Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
26.01 20:20 SEEV telek. dla biznesu - Nokia Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
26.01 21:10 Głęboka Rezerwa - Castorama Korona Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
27.01 11:00 Elektro-Bud - 3M Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
27.01 11:50 Politechnika Oldboys - Real Compensación Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
27.01 12:40 Axiom United - Leroy Merlin Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
27.01 13:30 Żar Tropików - Głęboka Rezerwa Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
27.01 14:15 MPK Wrocław - Car-Zone Wrocław Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
27.01 15:05 Na Szańcach 7A - Nokia Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
27.01 15:55 Toyota Nowakowski - GOJA Wrocław Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
27.01 16:45 Oponix - Tomtex Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
28.01 20:00 Veritas - Napromieniowani Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
28.01 20:50 Termo Team - Ninja Football Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
28.01 21:00 ForceGSM - Czarny Byk Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Maciej Siwek
28.01 21:40 Victoria USK - Baumit Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
28.01 21:45 KS Widawa Wrocław - Atos Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Maciej Siwek
28.01 22:30 ZKS Monterail - Logintrade Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Maciej Siwek
30.01 19:30 FC ŻWiR - Brak Sponsora Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
30.01 20:15 FC AmRest - Zielone Anioły Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
30.01 21:10 TelForceOne - Kruczki Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
30.01 22:00 Auto Truck - Astech Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
30.01 22:45 QIAGEN DNA Crew - FC Zbieranina Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
01.02 19:30 Santa'n'deer - Ołer Meble Ogrodowe Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
01.02 20:15 Soccer Team - Auto Truck Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
01.02 21:10 FC AmRest - Nic Się Nie Stało Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
01.02 22:00 KP Ogrodomania - Soccer Team Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
01.02 22:00 Deloitte - MAHLE Shared Services Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Maciej Siwek
01.02 22:45 ZKS Monterail - KPMG Audyt Team Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
01.02 22:45 AXA XL - Core Services Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Maciej Siwek
02.02 17:00 MPK Wrocław - Real Compensación Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
02.02 17:50 Tomtex - Car-Zone Wrocław Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
02.02 18:40 Oponix - Tigers Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
02.02 19:30 Klueh - Głęboka Rezerwa Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
02.02 20:20 Nokia - Politechnika Oldboys Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
03.02 12:00 Żar Tropików - 3M Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
03.02 12:50 Leroy Merlin - Coyote Logistics Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
03.02 13:40 Toyota Nowakowski - Klueh Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
03.02 14:30 Elektro-Bud - Axiom United Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
03.02 15:15 Oponix - Nokia Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
03.02 16:05 Castorama Korona - GOJA Wrocław Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
03.02 16:55 Politechnika Oldboys - Na Szańcach 7A Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
04.02 20:00 Baumit - Napromieniowani Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
04.02 20:50 Ninja Football - Victoria USK Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
04.02 21:00 Nic Się Nie Stało - Kruczki Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
04.02 21:40 Veritas - Termo Team Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
04.02 21:45 KP Ogrodomania - Ołer Meble Ogrodowe Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
04.02 22:30 Core Services - Deloitte Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
06.02 19:30 KS Widawa Wrocław - FC ŻWiR Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
06.02 20:15 Logintrade - MAHLE Shared Services Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
06.02 21:10 Ołer Meble Ogrodowe - FC AmRest Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
06.02 22:00 Astech - ForceGSM Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
06.02 22:45 KPMG Audyt Team - AXA XL Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
08.02 19:30 FC Zbieranina - Logintrade Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
08.02 20:15 Kruczki - Soccer Team Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
08.02 21:10 KP Ogrodomania - Nic Się Nie Stało Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
08.02 22:00 Atos - ZKS Monterail Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
08.02 22:00 TelForceOne - Auto Truck Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Maciej Siwek
08.02 22:45 Brak Sponsora - QIAGEN DNA Crew Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Maciej Siwek
08.02 22:45 Zielone Anioły - Santa'n'deer Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
11.02 20:00 Napromieniowani - Termo Team Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Kamil Struski
11.02 20:50 Baumit - Ninja Football Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Kamil Struski
11.02 21:00 Czarny Byk - Soccer Team Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
11.02 21:40 Victoria USK - Veritas Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Kamil Struski
11.02 21:45 Santa'n'deer - KP Ogrodomania Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
11.02 22:30 KS Widawa Wrocław - Deloitte Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
13.02 19:30 Brak Sponsora - Logintrade Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
13.02 20:15 AXA XL - KS Widawa Wrocław Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
13.02 21:10 Nic Się Nie Stało - ForceGSM Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
13.02 22:00 Auto Truck - Ołer Meble Ogrodowe Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
13.02 22:45 Kruczki - Zielone Anioły Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
15.02 19:30 FC ŻWiR - QIAGEN DNA Crew Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
15.02 20:15 Deloitte - Brak Sponsora Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
15.02 21:10 KPMG Audyt Team - MAHLE Shared Services Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
15.02 22:00 AXA XL - ZKS Monterail Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Maciej Siwek
15.02 22:00 Atos - FC Zbieranina Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
15.02 22:45 Astech - TelForceOne Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
15.02 22:45 Czarny Byk - FC AmRest Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Maciej Siwek
16.02 18:30 Coyote Logistics - Axiom United Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
16.02 19:20 SEEV telek. dla biznesu - Tomtex Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
16.02 20:10 Leroy Merlin - Klueh Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
16.02 21:00 Tigers - Politechnika Oldboys Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
16.02 21:50 Real Compensación - Na Szańcach 7A Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Andrzej Malec
17.02 12:00 3M - GOJA Wrocław Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
17.02 12:50 Axiom United - Castorama Korona Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
17.02 13:40 Coyote Logistics - Żar Tropików Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
17.02 14:30 Car-Zone Wrocław - Oponix Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
17.02 15:20 Nokia - MPK Wrocław Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
17.02 16:10 Leroy Merlin - Toyota Nowakowski Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
18.02 20:00 Baumit - Termo Team Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
18.02 20:50 Victoria USK - Napromieniowani Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
18.02 21:00 Brak Sponsora - KS Widawa Wrocław Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
18.02 21:40 Veritas - Ninja Football Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
18.02 21:45 Atos - KPMG Audyt Team Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
18.02 22:30 MAHLE Shared Services - Core Services Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
20.02 19:30 QIAGEN DNA Crew - Atos Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
20.02 20:15 AXA XL - Logintrade Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
20.02 21:10 Nic Się Nie Stało - Santa'n'deer Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
20.02 22:00 Astech - Kruczki Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
20.02 22:45 Soccer Team - FC AmRest Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
22.02 19:30 MAHLE Shared Services - QIAGEN DNA Crew Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
22.02 20:15 Santa'n'deer - Astech Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
22.02 21:10 FC Zbieranina - ZKS Monterail Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
22.02 22:00 Ołer Meble Ogrodowe - Zielone Anioły Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
22.02 22:00 FC ŻWiR - KPMG Audyt Team Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Tomasz Pondel
22.02 22:45 Czarny Byk - Auto Truck Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Tomasz Pondel
22.02 22:45 KP Ogrodomania - TelForceOne Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
23.02 17:00 MPK Wrocław - Politechnika Oldboys Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
23.02 17:50 Klueh - Żar Tropików Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
23.02 18:40 GOJA Wrocław - Głęboka Rezerwa Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Tomasz Pondel
23.02 19:30 Car-Zone Wrocław - SEEV telek. dla biznesu Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
23.02 20:20 Coyote Logistics - Elektro-Bud Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
23.02 21:10 Axiom United - Toyota Nowakowski Obiekt Przesmyckiego 10 Sędzia Marcin Niciński
25.02 20:00 Victoria USK - Termo Team Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Kamil Struski
25.02 20:50 Veritas - Baumit Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Kamil Struski
25.02 21:00 Logintrade - KS Widawa Wrocław Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
25.02 21:40 Ninja Football - Napromieniowani Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Kamil Struski
25.02 21:45 Santa'n'deer - Kruczki Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
25.02 22:30 Brak Sponsora - Atos Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
27.02 19:30 Auto Truck - Zielone Anioły Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
27.02 20:15 QIAGEN DNA Crew - Core Services Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
27.02 21:10 ZKS Monterail - Brak Sponsora Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
27.02 22:00 MAHLE Shared Services - FC Zbieranina Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
27.02 22:45 FC AmRest - KP Ogrodomania Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
01.03 19:30 Deloitte - Logintrade Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
01.03 20:15 Soccer Team - Astech Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
01.03 21:10 Nic Się Nie Stało - Czarny Byk Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
01.03 22:00 Zielone Anioły - TelForceOne Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
01.03 22:00 AXA XL - Atos Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Tomasz Pondel
01.03 22:45 ForceGSM - Ołer Meble Ogrodowe Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
01.03 22:45 FC ŻWiR - Core Services Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Tomasz Pondel
04.03 20:00 Napromieniowani - Veritas Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
04.03 20:50 Ninja Football - Termo Team Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
04.03 21:00 FC ŻWiR - AXA XL Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
04.03 21:40 Baumit - Victoria USK Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
04.03 21:45 Ołer Meble Ogrodowe - Czarny Byk Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
04.03 22:30 KP Ogrodomania - ForceGSM Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
06.03 19:30 KS Widawa Wrocław - ZKS Monterail Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
06.03 20:15 KPMG Audyt Team - QIAGEN DNA Crew Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
06.03 21:10 TelForceOne - Soccer Team Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
06.03 22:00 Brak Sponsora - MAHLE Shared Services Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
06.03 22:45 Soccer Team - Ołer Meble Ogrodowe Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
08.03 19:30 Auto Truck - Santa'n'deer Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
08.03 20:15 Zielone Anioły - ForceGSM Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
08.03 21:10 KPMG Audyt Team - Logintrade Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
08.03 22:00 Kruczki - FC AmRest Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
08.03 22:00 Core Services - FC Zbieranina Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Maciej Siwek
08.03 22:45 Atos - Deloitte Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Maciej Siwek
08.03 22:45 Astech - Nic Się Nie Stało Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
11.03 20:00 Napromieniowani - Baumit Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
11.03 20:50 Victoria USK - Ninja Football Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
11.03 21:00 FC ŻWiR - MAHLE Shared Services Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
11.03 21:40 Termo Team - Veritas Obiekt Szyszkowa 6, Ślęza Sędzia Adrian Miedziński
11.03 21:45 KPMG Audyt Team - KS Widawa Wrocław Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
11.03 22:30 ForceGSM - Kruczki Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
13.03 19:30 AXA XL - Brak Sponsora Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
13.03 20:15 Soccer Team - Zielone Anioły Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
13.03 21:10 Auto Truck - Nic Się Nie Stało Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
13.03 22:00 Atos - FC ŻWiR Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
13.03 22:45 Core Services - KPMG Audyt Team Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
15.03 19:30 FC AmRest - Astech Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Adrian Miedziński
15.03 20:15 Logintrade - QIAGEN DNA Crew Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Adrian Miedziński
15.03 21:10 Nic Się Nie Stało - Ołer Meble Ogrodowe Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Adrian Miedziński
15.03 22:00 Czarny Byk - KP Ogrodomania Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Adrian Miedziński
15.03 22:00 Core Services - ZKS Monterail Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Tomasz Pondel
15.03 22:45 FC Zbieranina - Deloitte Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Tomasz Pondel
15.03 22:45 Santa'n'deer - TelForceOne Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Adrian Miedziński
18.03 21:00 MAHLE Shared Services - AXA XL Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
18.03 21:45 Zielone Anioły - KP Ogrodomania Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
18.03 22:30 ZKS Monterail - Deloitte Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
20.03 19:30 KS Widawa Wrocław - FC Zbieranina Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
20.03 20:15 TelForceOne - Czarny Byk Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
20.03 21:10 Kruczki - Ołer Meble Ogrodowe Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
20.03 22:00 Santa'n'deer - FC AmRest Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
20.03 22:45 Atos - Core Services Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
22.03 19:30 FC Zbieranina - FC ŻWiR Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
22.03 20:15 AXA XL - Deloitte Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
22.03 21:10 Kruczki - Auto Truck Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
22.03 22:00 ZKS Monterail - QIAGEN DNA Crew Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
22.03 22:45 Soccer Team - ForceGSM Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński