tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Elita Nowy Dwór 10 +18 24
2 . AWL 9 +25 22
3 . CSWIiCH 10 +17 22
4 . Prezesi 9 +16 16
5 . Blitz Wrocław 9 +14 16
6 . Dżentelmeni 9 -1 16
7 . Kuchcik Kuźniki 9 +5 13
8 . Przyjaciele Tifosek 9 +3 10
9 . Wybrzeże Klatki Schodowej 10 -11 9
10 . Rycerze Ni 10 -24 3
11 . FC Zbieranina 10 -62 -4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

NAJBLIŻSZE MECZE

15.11 18:25 Soccer Team - Stow. Odra-Niemen Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
15.11 19:00 Beer Crew - Medserv United Obiekt Kuźniki Sędzia Kamil Struski
15.11 19:10 BNY Mellon - T.B 85 Team Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
15.11 19:45 FC AmRest - Axiom United Obiekt Kuźniki Sędzia Kamil Struski
15.11 19:55 ORA Wrocław - Soccer Team Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
15.11 20:35 AWL - Przyjaciele Tifosek Obiekt Kuźniki Sędzia Kamil Struski
15.11 20:40 Wielka Niewiadoma - Baumit Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
15.11 21:20 Prezesi - Blitz Wrocław Obiekt Kuźniki Sędzia Kamil Struski
16.11 18:15 Asplex FC - Tigers Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
16.11 19:00 InsERT Team - Auto Truck Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
16.11 19:00 The Old School - GOJA Wrocław Obiekt Kuźniki Sędzia Maciej Siwek
16.11 19:45 Dżentelmeni - Kuchcik Kuźniki Obiekt Kuźniki Sędzia Maciej Siwek
16.11 20:35 Za Bezpieczny Weekend - Głęboka Rezerwa Obiekt Kuźniki Sędzia Maciej Siwek
16.11 21:20 Coyote Logistics - Czarny Byk Obiekt Kuźniki Sędzia Maciej Siwek
19.11 18:25 InsERT Team - Fresenius United Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
19.11 19:10 MAHLE Shared Services - Auto Truck Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
19.11 19:55 ForceGSM - Brat Albert Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
19.11 20:30 Virtual Team - Głęboka Rezerwa Obiekt Kuźniki Sędzia Andrzej Malec
19.11 20:40 Tigers - AWL Kadra Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
20.11 18:25 Almamasters - Cloud FC Obiekt Skwierzyńska Sędzia Maciej Siwek
20.11 19:10 Hewlett Packard Enterprise - XL Catlin Obiekt Skwierzyńska Sędzia Maciej Siwek
20.11 19:55 Real Compensación - Baumit Obiekt Skwierzyńska Sędzia Maciej Siwek
20.11 20:40 Industrial Solutions Group - Wielka Niewiadoma Obiekt Skwierzyńska Sędzia Maciej Siwek
21.11 18:25 LeanForge - FC ŻWiR Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
21.11 19:10 MAHLE Shared Services - Stow. Odra-Niemen Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
21.11 19:55 Impel - Brak Sponsora Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
21.11 20:40 Football Crew Wrocław - Asplex FC Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
22.11 18:25 Afera Neonowa - Auto Truck Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
22.11 19:10 BNY Mellon - Brzmienie Miasta Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
22.11 19:55 Baumit - Wolves Wrocław Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
22.11 20:40 Brat Albert - Cloud FC Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
23.11 18:15 ForceGSM - Almamasters Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
23.11 19:00 AWL Kadra - Impel Obiekt Skwierzyńska Sędzia Tomasz Pondel
26.11 18:30 Real Compensación - Tomtex Obiekt Skwierzyńska Sędzia Maciej Siwek

PARTNERZY I SPONSORZY