tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Soccer Team 11 +46 30
2 . ORA Wrocław 11 +19 24
3 . XL Catlin 11 +6 19
4 . InsERT Team 11 +16 18
5 . Afera Neonowa 11 -1 17
6 . Stow. Odra-Niemen 11 +9 16
7 . Hewlett Packard Enterprise 11 -10 15
8 . LeanForge 11 +5 14
9 . Auto Truck 11 +6 13
10 . FC ŻWiR 11 -7 12
11 . Fresenius United 11 -19 7
12 . MAHLE Shared Services 11 -70 0
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
22.11 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Auto Truck
Afera Neonowa
3 : 3
( 2 : 0 )
Skład: Pieńkowski, Onufrowicz, Borysewicz, Moczydłowski, Milewski, Dolański, Łoziński, Wronowski
Skład: Markiel, Grycaj, Szyszka, Brzezicki, Lamorski, Szyszka, Kotowicz, Byrski, Jasiński, Schreiber
21' Filip Borysewicz
22' Kamil Moczydłowski
39' Maciej Łoziński
3' Łukasz Szyszka
14' Damian Jasiński
24' Jakub Schreiber
Zawodnik meczu: Maciej Łoziński (Po niewykorzystanej "setce" na początku meczu, od tamtej pory już wszystko mu wychodziło. Miał udział przy trzech golach dla swojej drużyny. Jedno z nich strzelił i zanotował asysty przy dwóch kolejnych. Wyróżnienie dla Kamila Moczydłowskiego. )
    vs   

Pierwsze czwartkowe spotkanie to pojedynek walczącej o awans - Afery Neonowej i znajdującego się w "czerwonej strefie" - Auto Trucku. Faworytem wydają się "Neonowcy", ale w ostatnim czasie zawodzą na całej linii. Podopieczni Tomasza Pieńkowskiego zagrają dzisiaj bez swojego najlepszego strzelca - Rafała Dzietczyka, ale mimo tego, na pewno "tanio skóry nie sprzedadzą".

Relacja z meczu:
1' - Rozpoczęcie spotkania.
3' Wyborna okazja przed Maciejem Kotowiczem na otworzenie wyniku spotkania. W dogodnej sytuacji nie trafia on czysto w piłkę i posyła ją tuż obok bramki.
3' (1:0) - Po chwili Kotowicz się rehabilituje. Gracz z numerem "11" wystawia piłkę jak na tacy Łukaszowi Szyszce, a ten pakuje ją do pustej bramki!
7' Strata Tomasza Pieńkowskiego przed własnym polem karnym może mieć opłakane skutki. Na szczęście stopera Auto Trucku, ten, który mu futbolówkę zabrał - Kotowicz - uderza niecelnie - obok słupka.
8' Mocny strzał Damiana Jasińskiego sprzed pola karnego i poprzeczka ratuje Krzysztofa Wronowskiego od utraty drugiego gola!
10' Pierwsza godna odnotowania akcja Auto Trucku zakończona zostaje strzałem przez Łukasza Dolańskiego - obok bramki.
13' Maciej Łoziński wychodzi w sytuacji sam na sam z Mateuszem Grycajem i nie wygrywa ten wojny nerów. Jego strzał przelatuje bowiem minimalnie obok dalszego słupka.
14' (2:0) - Niewykorzystana sytuacja mści się w sposób brutalny. Jasiński mając nieco miejsca przed polem karnym decyduje się na zaskakujące uderzenie i jego próba się opłaca. Wronowski źle się ustawił i dał się przelobować obrońcy "Neonowców". Mamy już dwubramkowe prowadzenie spadkowicza!
16' Kontra Auto Trucku zostaje zakończona płaskim strzałem przez Pawła Milewskiego. Uderzenie to nie było zbyt wysokich lotów i bez większych problemów wyłapuje je Grycaj.
17' Remigiusz Markiel huknął z dystansu, ale tym razem Wronowski jest już dobrze ustawiony i z trudem, ale skutecznie paruje piłkę na rzut rożny.
18' W odpowiedzi Auto Truck może strzelić gola kontaktowego, ale po strzale Filipa Borysewicza, piłkę zmierzającą "do pustaka" w ostatniej chwili wybija kapitan - Markiel!
20' Milewski wygrywa walkę fizyczną z jednym z obrońców Afery. Ścina z piłką w kierunku bramki i w sytuacji sam na sam strzela bez zastanowienia - w słupek! Po chwili piłka odbija się od pleców Grycaja i może wpaść do siatki, ale po raz kolejny z asekuracją śpieszy Markiel i zażegnuje niebezpieczeństwo!
20' - Koniec pierwszej połowy.
21' Mocny strzał Łozińskiego udanie broni Grycaj!
21' (2:1) - Nie wybili obrońcy Afery piłki poza pole karne i ta znowu trafia do Łozińskiego, który zagrywa ją do nadbiegającego Borysewicza, który mocnym, precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku, strzela gola kontaktowego!
22' (2:2) - Auto Truck idzie za ciosem i w kolejnej akcji doprowadza do wyrównania! Kamil Moczydłowski pograł z Maciejem Łozińskim. Moczydłowski do Łozińskiego, Łoziński zgrywa piłkę na przedpole, a popularny "Pazdan" (chociaż włosy mu już odrosły), technicznym strzałem przy słupku zaskakuje golkipera przeciwników!
23' Kontra "Neonowców". Markiel do Kotowicza, a ten uderza prosto w Wronowskiego!
23' W kolejnej akcji Markiel już nie podaje, a sam strzela i...trafia w słupek!
24' (3:2) - Do trzech razy sztuka i za trzecim podejściem "niebiescy" odzyskują prowadzenie! Jakub Schrebier dostaje piłkę w pole karne i strzela wprost w bramkarza. Po chwili jednak futbolówka wraca pod jego nogi i za drugim razem już się nie myli, kierując ją do pustej bramki! 
27' Rajd Schreibera, który po drodze z łatwością wyprzedza Dolańskiego, mija Pieńkowskiego i strzela...w słupek!
29' Kolejna próba Jasińskiego z dalszej odległości, ale tym razem piłka zostaje pewnie wyłapana przez Wronowskiego!
34' Schreiber staje oko w oko z Wronowskim i posyła piłkę minimalnie obok słupka!
36' Centra Pieńkowskiego w pole karne rywala, ale Grycaj jest na posterunku i udanie piąstkuje piłkę poza pole karne!
38' Szyszka strzela sprzed pola karnego i pewnie "balon" chwyta bramkarz.
39' (3:3) - Borysewicz zagrywa na pole karne do Łozińskiego, a ten zachowuje zimną krew i stzałem przy słupku doprowadza do wyrównania! Szał radości na jednoosobowej trybunie, na której stoi Moczydłowski. Auto Truck ma okazje do świętowania, a zgrzewka Namysłowa przyniesiona przez kierownika Pieńkowskiego na pewno się przyda!
40' - Koniec spotkania.

Auto Truck zabrał awans do 1 ligi Aferze Neonowej. Spadkowiczowi zabrakło 60 sekund, aby zwyciężyć i móc świętować! Wcześniej jednak brakowało mu szczęścia, a w końcówce zagrał zbyt minimalistycznie i nie dotrzymał korzystnego rezultatu. Tym samym kończy sezon na piątym miejscu. "Ciężarówkom" ten remis niewiele daje, bo tak czy siak kończą zmagania na miejscu w "czerwonej strefie".

autor: Michał Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Maciej Łoziński (Auto Truck)

Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana;