tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Soccer Team 11 +46 30
2 . ORA Wrocław 11 +19 24
3 . XL Catlin 11 +6 19
4 . InsERT Team 11 +16 18
5 . Afera Neonowa 11 -1 17
6 . Stow. Odra-Niemen 11 +9 16
7 . Hewlett Packard Enterprise 11 -10 15
8 . LeanForge 11 +5 14
9 . Auto Truck 11 +6 13
10 . FC ŻWiR 11 -7 12
11 . Fresenius United 11 -19 7
12 . MAHLE Shared Services 11 -70 0
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
09.11 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Auto Truck
Soccer Team
2 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Półtorak, Toczek, Onufrowicz, Borysewicz, Dzietczyk, Moczydłowski, Milewski, Gackiewicz, Łoziński, Sochacki
Skład: Bzowski, Zaborowski, Polańczyk, Hałaszewski, Kwiecień, Tomaska, Podczaszyński, Gołdyn, Muszak
28' Krzysztof Muszak
37' Marcin Gołdyn (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Krzysztof Muszak (Jak na napastnika przystało zrobił co do niego należało - zdobył bramkę w ważnym momencie, a także wywalczył rzut karny.)
    vs   

Nadszedł ten dzień, w którym Soccer Team rozegra tylko jedno spotkanie, ale za to z bardzo wymagającym i nieobliczalnym rywalem. Kto po końcowym gwizdku będzie w lepszych nastrojach? O tym przekonamy się dzisiaj po godzinie 20!

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a w niej główne role odgrywali obaj bramkarze. Bardzo aktywny był Rafał "Blondi" Dzietczyk, lecz z jego strzałami raz po raz radził sobie Grzegorz Bzowski. Po drugiej stronie nie próżnował Leszek Półtorak, który wielokrotnie swoimi dobrymi interwencjami ratował Auto Truck z opresji.

Dla losów tej potyczki kluczowe były ostatnie dwanaście minut meczu, w których Soccer Team zdołał przechylić szalę korzyści na swoją stronę. "Granatowych" do triumfu poprowadził niezawodny Krzysztof Muszak, który nie tylko zdobył efektowną bramkę głową, ale także wywalczył rzut karny - po faulu Pawła Milewskiego. Z "jedenastki" skutecznym strzałem wynik meczu ustalił Marcin Gołdyn. Przy obu trafieniach bliski skutecznej obrony był Leszek Półtorak, lecz dwukrotnie futbolówka po jego rękach wpadała do siatki!

Przed meczem Marta Toczek sugerowała, że wynik spotkania może okazać się sensacyjny. Niestety dla Auto Trucku tak się nie stało i kolejny komplet punktów na swoim koncie zapisał team Zbigniewa Zaborowskiego.

autor: Tomasz Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: t.pondel@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Krzysztof Muszak (Soccer Team)

Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana;