23.11 godz. 18:15, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Lesiuk, Dziuba, Dymowski, Urbański, Ciechański, Peda
Skład: Gmerek, Miozga, Gubański, Dyczkowski, Uryga, Walków, Klimczak, Seweryn, Stefaniak
14' Łukasz Lesiuk
10' Radosław Walków
20' Kacper Gubański
33' Kamil Seweryn
Zawodnik meczu: Sebastian Miozga (Grał w obronie, napadzie, a także na bramce... Wszystko przez kontuzję, z którą się zmagał od 28 minuty. Widząc kłopoty kadrowe swojej ekipy, zacisnął zęby i wsparł drużynę w defensywie.)

Obie drużyny walczą o awans do Ekstraklasy, lecz w lepszej sytuacji jest team Łukasza Dyczkowskiego, któremu wystarczy... nieznaczna porażka. Jeśli wygra "Alma" o promocji decydować będzie mała tabela.

1' W bramce Almamasters oglądać będziemy zawodnika z pola - Marcina Dymowskiego.
3' Z rzutu rożnego Dominik Uryga zagrywa na głowę Sebastiana Miozgi, a ten uderza tuż nad bramką.
5' Z woleja strzał oddaje Michał Urbański, lecz próba ta nie odnajduje drogi do bramki.
7' Z dystansu prosto w bramkarza uderza Łukasz Lesiuk.
9' Nad bramką przechodzi próba z lewej nogi autorstwa Łukasza Dyczkowskiego.
11' GOL! (1-0) - Dominik Uryga zagrywa piłkę do Radosława Walkówa, a ten strzałem z dystansu zaskakuje Marcina Dymowskiego.
13' Indywidualna akcja Kamila Seweryna i kapitalnie interweniuje Marcin Dymowski.
14' GOL! (1-1) - Kontra "Wojskowych", Patryk Dziuba podaniem uruchamia Łukasza Lesiuka, ten wychodzi oko w oko z bramkarzem i pewnym strzałem doprowadza do wyrównania.
15' Na boisku coraz ostrzej, widać, że obie ekipy znają stawkę tego meczu.
16' - Z grymasem bólu na twarzy plac gry opuszcza Miłosz Stefaniak, a to powoduje, że do końca spotkania ForceGSM będzie grać "gołą" siódemką.
18' Instynktowna parada Wojciecha Gmerka po uderzeniu Patryka Dziuby.
20' GOL! (2-1) - Łukasz Dyczkowski zagrywa futbolówkę wzdłuż pola karnego, ta trafia do niepilnowanego Kacpra Gubańskiego, który z najbliższej odległości pakuje ją do siatki!
22' Z rzutu wolnego tuż obok bramki uderza Dominik Uryga.
24' Nad poprzeczką przechodzi efektowny lob w wykonaniu Dominika Urygi.
26' Tylko w boczną siatkę uderza z dystansu Łukasz Lesiuk.
28' - Drugi uraz w obozie ForceGSM i mamy wymuszoną zmianę na bramce! W pole "wchodzi" zdrowy Wojciech Gmerek, a między słupki kontuzjowany Sebastian Miozga.
30' Urbański do Dziuby, a ten z trzeciego metra obija poprzczkę bramki strzeżonej przez Wojciecha Gmerka!
32' Na obiekt przy ulicy Skwierzyńskiej dociera spóźniony Mikołaj Klimczak, więc na ławce rezerwowych ForceGSM będziemy mieć jednego zmiennika.
33' - Łukasz Lesiuk fauluje Kacpra Gubańskiego i mamy rzut wolny dla ForceGSM. Nie wiadomo czemu nerwów na wodzy nie potrafi utrzymać Kamil Seweryn i używa słów wulgarnych względem rywala ("Ty cw*lu!"), za co ogląda czerwony kartonik. Zawodnik nie może pogodzić się z tą decyzją i rzuca do sędziego: "ile Ci zapłacili za zwycięstwo?!". Sprawa trafi do komisji ligi, a gracz ForceGSM zapewne odpocznie od rozgrywania spotkań we Wrocbalu.
33' - W tej sytuacji mamy powrotną zmianę na bramkę w szeregach ForceGSM. W miejsce Miozgi wchodzi Gmerek, a za Sebastiana - Mikołaj Klimczak.
36' Grająca w przewadze Almamasters nie potrafi zagrozić bramce Wojciecha Gmerka.
38' Koniec kary, na boisko wraca zawodnik ForceGSM, a jest nim... kontuzjowany Sebastian Miozga.
38' - Kolejna kontuzja... tym razem z bólem boisko opuszcza Michał Urbański.

ForceGSM przypieczętowało awans, a także zapewniło promocję Footbal Crew Wrocław. Almamasters kończy sezon na czwartej lokacie i w przyszłej edycji powalczy o powrót do Wrocbalowego raju. Obu ekipom dziękujemy za wspólną zabawę w okresie od września do listopada i zapraszamy do dalszego udziału w naszych rozgrywkach.

autor: Tomasz Pondel