23.11 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Wisiecki, Smolarczyk, Dubiel, Czerwiński, Bednarski, Czerna, Podsiadły
Skład: Luty, Kędzierski, Szalla, Patałuch, Rumak, Lopez Garcia
17' Kamil Bednarski
31' Tomasz Dubiel
32' Łukasz Smolarczyk
40' Roman Wisiecki
34' Jesus Lopez Garcia
39' Jesus Lopez Garcia
Zawodnik meczu: Andrzej Podsiadły (Pod nieobecność Krzysztofa Węgrzyna to Pan Andrzej powędrował do bramki Impelu. Jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę - wiele udanych interwencji oraz asysta!)

Mecz z cyklu tych o przysłowiową "pietruszkę", ponieważ obie ekipy zostały już zdegradowane do niższej klasy rozgrywkowej. Kto lepiej zakończy ten nieudany sezon?

1' Kłopoty kadrowe obu ekip, na chwilę obecną mamy na placu gry "po pięciu" zawodników.
1' Po chwilowym przestoju rozpoczynamy spotkanie. Impel "jednego" mniej i z Panem Andrzejem Podsiałym na bramce, natomiast AWL z gołą "piątką".
3' Smolarczyk do Dubiela, a ten uderza w goalkeepera rywali.
5' -  Na boisku melduje się spóźniony Jerzy Luty i "Wojskowi" grać będą "tylko" jednego mniej. W tej chwili mamy równe składy, a oba teamy radzą sobie w sześciu.
7' Kapitalna interwencja Pana Andrzeja Podsiadły po strzale głową Piotra Rumaka!
8' W odpowiedzi kunszt bramkarski pokazuje Kędzierski po strzale głową Tomasza Dubiela.
9' Indywidualna akcja Jarosława Patałucha kończy się uderzeniem "zaledwie" w boczną siatkę.
10' - Impel w komplecie, bowiem na placu gry pojawia się Roman Wisiecki.
12' "Na raty" uderzenie Tomasza Dubiela broni Jarosław Kędzierski.
14' Z dystansu prosto w bramkarza uderza Kamil Bednarski.
16' Patałuch do Rumaka, ten oddaje strzał głową i FANSTASTYCZNYM refleksem popisuje się goalkeeper Impelu!!!!!
17' GOL! (0-1) - Ryszard Czerwiński zagrywa przed pole karne do Kamila Bednarskiego, a ten strzałem w samo okienko otwiera wynik meczu.
19' Na poprzeczce zatrzymuje się uderzenie Jana Czernego i wynik nadal pozostaje bez zmian.
22' Indywidualna akcja Jesusa Lopeza Garcia kończy się strzałem nad bramką.
24' Garcia z woleja uderza na bramkę i ponownie futbolówka przelatuje nad poprzeczką.
26' Roman Wisiecki zagrywa do Tomasza Dubiela, a ten w dogodnej sytuacji uderza obok bramki.
27' Tuż obok dalszego słupka przelatuje kąśliwa próba Łukasza Smolarczyka.
29' Z rzutu wolnego w boczną siatkę uderza Jarosław Patałuch.
31' GOL! (0-2) - Kontra ekipy Impelu, Łukasz Smolarczyk podaje do Tomasza Dubiela, a ten podwyższa prowadzenie "Niebieskich".
32' GOL! (0-3) - Trzy kapitalne interwencje Jarosława Kędzierskiego i po chwili sprytnym strzałem goalkeepera pokonuje Łukasz Smolarczyk.
34' GOL! (1-3) - Piotr Rumak podaje do Jesusa Lopeza Garcia, a ten uderzeniem w krótki róg zaskakuje Podsiadłego.
36' Techniczna próba Łukasza Smolarczyka przelatuje obok bramki strzeżonej przez Jarosława Kędzierskiego.
39' GOL! (2-3) - Mocnym strzałem pod poprzeczkę drugą bramkę w tym spotkaniu zdobywa Jesusa Lopeza Garcia.
40' GOL! (2-4) - W ostatniej akcji meczu wynik spotkania ustala Roman Wisiecki! Asystę przy tym trafieniu odnotowuje... Pan Andrzej Podsiadły!

Spotkanie rozgrywane w bólach, ponieważ obie ekipy miały problemy kadrowe. Od 10 minuty w komplecie grał Impel i miało to niewątpliwy wpływ na końcowy sukces. Dziękujemy za udział w edycji jesiennej i zapraszamy do dalszej zabawy w lidze Wrocbal.

autor: Tomasz Pondel