07.11 godz. 21:20, Kuźniki, Sedzia: Kamil Struski
1 : 1
( 0 : 0 )
Skład: Janczura, Barański, Jakubów, Dymitr, Nowakowski, Piłat, Lis, Herbuś, Salamon, Łukasiewicz, Szewczyk, Chojnicki, Luby
Skład: Perucki, Natalli, Parossa, Padiasek, Bojarski, Sycz, Pająk, Traczyk, Rzeszutek
9' Dawid Łukasiewicz
35' Dariusz Nowakowski
29' Radosław Parossa
Zawodnik meczu: Damian Pająk (jego wspaniała postawa w dzisiejszym meczu pozwoliła Przyjaciołom Tifosek na zremisowanie tego meczu i pokrzyżowanie planów kandydatom do mistrzowskiego tytułu)

Bardzo ważny mecz, głownie dla Elity Nowy Dwór, jeśli zdobędą dzisiaj 3 punkty, będą świętować mistrzostwo Wrocbalu. Przeszkodzić im w tym mają Przyjaciele Tifosek, którzy mają już w zasadzie zagraranowane miejsce w Superlidze w przyszłym sezonie. Czy młody zespół z Nowego Dworu zdobędzie 3 punkty i będzie otwierał dzisiaj szampana? Przekonamy sie na około 45 minut.

1' Mateusz Piłat strzela głową, strzał za lekki i dobrze broni Damian Pająk
3' strzał z lewej strony pola karnego Macieja Padiaska, niestety niecelny
5' wrzutka w pole karne do nateusza Piłata, ten zamykając akcję trafia w słupek
8' znowu aktywny dziś Piłat z narożnika pola karnego strzela minimalnie niecelnie
9' zółta kartka dla Dawida Łukasiewicza za zbyt ostry faul
12' Krzysztof Natalii uderza z woleja, nie trafił czysto w piłkę i tym samym w bramkę
16' piłka po zamieszaniu trafia pod nogi Macieja Padiaska, który próbuje lobować bramkarza Elity, lecz strzał jest baaaaardzo niecelny
20' Dawid Łukasiewicz, który po żółtej kartce wrócił już na plac gry próbuje uderzyć z 20 metrów, lecz wysoko grająca obrona Tifosek uniemożliwia mu to
22' próba bezpośredniego uderzenia z rzutu rożnego jednego z zawodników Elity, dobrze broni to bramkarz
24' dobry strzał Dariusza Nowakowskiego minimalnie niecelny przelatuje nad poprzeczką
25' Konrad Chojnacki w sytuacji 1 na 1 z Damianem pająkiem przegrywa pojedynek, wspaniała interwencja bramkarza Tifosek!
26' rzut wolny dla Elity Nowy Dwór, znakomite uderzenie, musi być gol.......z linii bramkowej w ekfilibrystyczny sposób wybija piłkę maciej Padiasek
29' (1:0) sensacyjne prowadzenie Przyjaciół Tifosek, Maciej Padiasek podaje do Radosława Parossy a ten potężnym plasowanym uderzeniem zdobywa prowadzenie dla Tifosek, coraz dalej od zdobycia tytuły są gracze Elity Nowy Dwór
30' do odrabiania straty szybko biorą się zawodnicy Elity, strzał z 10 metrów Adriana Barańskiego minimalnie mija słupek
34' cudowna interwencja Damiana Pająka w sytuacji oko w oko z napastnikiem Elity!
35' (1:1) piękne trafienie z rzutu wolnego, który z narożnika pola karnego wykonywał kapitan Elity Dariusz Nowakowski, wsadził piłke potężnym uderzeniem na długi róg
37' pół metra obok słupka uderza Michał Szewczyk
39' strzał Radosława parossy łapie bramkarz Elity

Nie rzucali słów na wiatr gracze Tifosek, którzy apelowali, żeby schować jeszcze szampany i sprawili niespodziankę remisując z faworyzowaną ekipa z Nowego Dworu. Tym samy otworzyli droge do mistrzostwa utytułowanej drużynie AWL, która w przypadku kiedy wygra wszystkie pozostałe spotkania, sięgnie po tytuł. W Superlidze będzie jeszcze bardzo ciekawie! Nie można tego przegapić. Zapraszamy na mecze przy Sarbinowskiej!

autor: PawełKubów