22.11 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
4 : 2
( 3 : 0 )
Skład: Szpyra, Skrzypecki, Kondratowicz, Prusko, Bartosik, Czapran, Płoński
Skład: Grabowski, Pudlis, Fleming, Kalemba, Dranka, Kruszelnicki, Pacholski, Jabłoński, Sokół
37' Adrian Kondratowicz
37' Łukasz Prusko
12' Tomasz Czapran (Gol samobójczy)
18' Michał Dranka
20' Dawid Pudlis
31' Miłosz Grabowski
Zawodnik meczu: Miłosz Grabowski (Aktywny przez całe spotkanie. Miał udział przy dwóch bramkach dla swojej drużyny. Jedną z nich strzelił, a po jednym z jego uderzenień bramkarz strzelił sobie samobója. Wyróżnienie dla Miłosza Kruszelnickiego.)

W starciu pewnego utrzymania, walczącego o szóste miejsce na koniec sezonu - BNY Mellon z przedostatnim, zdegradowanym już Brzmieniem Miasta, nie wzbudza zbyt wielkich emocji. Obie drużyny jednak nie będą łatwo się poddawać i powalczą o pełną pulę. Co do składów obu drużyn to beniaminek będzie musiał radzić sobie bez Tomasza Węgrzyna i Piotra Matlaka. Sytuacja kadrowa ekipy Marka Szpyry jest zdecydowanie gorsza. Tylko jedna zmiana i absencje takich graczy jak; Mariusz Szpyra, Tomasz Lisicki, Marcel Schmidt, Kamil Izbiański czy Konrad Hylewicz.

2' Dawid Pudlis wstrzelił piłkę w pole karne, a tam nie najlepiej zachowuje się Michał Dranka, nie dostawia nogi i tym samym nie otwiera wyniku spotkania!
4' Kontra Brzmienia Miasta zostaje zakończona strzałem przez Łukasza Prusko - obok bramki.
8' Kolejne dośrodkowanie Pudlisa, ale tym razem piłkę bez większych problemów wyłapuje Tomasz Czapran.
12' Tym razem Pudlis nie podaje, a strzela i po raz kolejny pewnie futbolówkę chwyta Czapran.
12' (1:0) - Miłosz Kruszelnicki w tempo zagrywa do innego Miłosza - Grabowskiego, a ten oddaje strzał zza pola karnego, po którym Czapran zbija piłkę na słupek. Robi to jednak na tyle niefortunnie, że ta odbija się jego od niego i wpada do siatki! Mamy trafienie samobójcze i pierwszego gola dla BNY Mellon.
13' Strzał Piotra Kalemby z lewej strony - udanie broni bramkarz.
14' Richard Fleming stara się przelobować Czaprana, ale futbolówka po jego próbie minimalnie mija bramkę Brzmienia Miasta.
18' (2:0) - Fleming wrzuca piłkę z prawej strony na pole karne. Tam niekryty jest Dranka i strzałem bliska, z woleja podwyższa prowadzenie swojej drużyny!
20' (3:0) - Kruszelnicki w kontrze zagrywa do Pudlisa, a ten strzałem przy krótszym słupku zaskakuje Czaprana. Mamy już trzybramkowe prowadzenie beniaminka!
21' Fleming z dystansu i czujny między słupkami jest Czapran, który z trudem, ale skutecznie paruje piłkę na słupek!
22' Centra Pawła Pacholskiego z rzutu rożnego w "szesnastkę" przeciwników. Tam najwyżej wyskakuje Kalemba, ale uderza zbyt lekko, aby zaskoczyć dobrze ustawionego Czaprana.
24' Wrzutka Pawła Bartosika z autu na pole karne Mellona. Adresatem podania jest Adrian Kondratowicz, który strzela z główki - tuż obok bramki.
29' Kondratowicz obraca się z Kalembą na plecach i strzela z woleja - minimalnie obok słupka.
31' (4:0) - Karol Sokół zagrywa w pole karne do Miłosza Grabowskiego, a ten sprytnym strzałem z woleja, przy słupku podwyższa prowadzenie swojej drużyny!
32' Sokół mija obrońcę i uderza sprzed pola karnego - obok słupka.
32' Dobre wyjście z bramki bezrobotnego do tej pory Sebastiana Jabłońskiego, który tym samym w porę uprzedza szarżującego na bramkę Kondratowicza.
34' Kruszelnicki z dystansu i z trudem, jedną nogą Czapran zbija piłkę na rzut rożny.
37' (4:1) - Kondratowicz staje oko w oko z Jabłońskim i sprytną podcinką go pokonuje!
37' (4:2) - Brzmienie Miasta idzie za ciosem i po chwili zmiejsza dystans do rywala do dwóch trafień, a mocnym strzałem przy słupku Jabłońskiego pokonuje Prusko!

BNY Mellon zwycięża na koniec sezonu i ostatecznie kończy zmagania na szóstej lokacie. Brzmienie Miasta przegrywa dziewiąty mecz w sezonie i ostatecznie zajmuje przedostatnie miejsce w stawce! Co do samego meczu to na boisku oprócz samej końcówki, rządził i dzielił na boisku beniaminek i była to pewna wygrana.

autor: Michał Pondel