tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Za Bezpieczny Weekend 10 +34 27
2 . Beer Crew 10 +14 23
3 . Głęboka Rezerwa 9 +22 22
4 . FC AmRest 10 +15 18
5 . Capgemini 10 -6 14
6 . ToNieSzachy 11 -18 13
7 . Coyote Logistics 10 -3 12
8 . Virtual Team 9 +2 10
9 . Awan-Bud Wrocław 11 -5 10
10 . Medserv United 10 -18 9
11 . Axiom United 10 -13 8
12 . Czarny Byk 10 -24 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

2L - WYNIKI

13.11 | 19:00 Awan-Bud Wrocław
5 : 2
Coyote Logistics Tomasz Pondel Szczegóły
12.11 | 21:20 ToNieSzachy
0 : 3
Axiom United Andrzej Malec Szczegóły
12.11 | 19:00 FC AmRest
2 : 3
Medserv United Andrzej Malec Szczegóły
09.11 | 21:20 Coyote Logistics
4 : 0
ToNieSzachy Maciej Siwek Szczegóły
09.11 | 20:35 Głęboka Rezerwa
2 : 3
Beer Crew Maciej Siwek Szczegóły
06.11 | 20:35 Axiom United
2 : 1
Awan-Bud Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
06.11 | 19:45 Capgemini
1 : 7
FC AmRest Andrzej Malec Szczegóły
06.11 | 19:00 Czarny Byk
2 : 11
Za Bezpieczny Weekend Andrzej Malec Szczegóły
05.11 | 19:45 Medserv United
0 : 6
Virtual Team Kamil Struski Szczegóły
30.10 | 21:20 Beer Crew
6 : 4
Za Bezpieczny Weekend Andrzej Malec Szczegóły
29.10 | 20:35 ToNieSzachy
4 : 3
Czarny Byk Konrad Nowak Szczegóły
29.10 | 19:45 Capgemini
0 : 1
ToNieSzachy Konrad Nowak Szczegóły
26.10 | 20:35 Głęboka Rezerwa
3 : 0
FC AmRest Andrzej Janikowski Szczegóły
26.10 | 19:45 Awan-Bud Wrocław
1 : 2
Capgemini Andrzej Janikowski Szczegóły
26.10 | 19:00 Za Bezpieczny Weekend
5 : 2
Virtual Team Andrzej Janikowski Szczegóły
24.10 | 19:00 Medserv United
2 : 1
Awan-Bud Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
23.10 | 21:20 Czarny Byk
0 : 3
Beer Crew Kamil Struski Szczegóły
22.10 | 19:00 Axiom United
0 : 1
Coyote Logistics Andrzej Malec Szczegóły
19.10 | 20:35 Awan-Bud Wrocław
1 : 6
Głęboka Rezerwa Andrzej Malec Szczegóły
19.10 | 19:45 ToNieSzachy
1 : 1
Medserv United Andrzej Malec Szczegóły
16.10 | 20:35 FC AmRest
1 : 5
Za Bezpieczny Weekend Andrzej Janikowski Szczegóły
16.10 | 19:45 Coyote Logistics
0 : 2
Capgemini Andrzej Janikowski Szczegóły
16.10 | 19:00 Axiom United
2 : 2
Czarny Byk Andrzej Janikowski Szczegóły
15.10 | 21:20 Virtual Team
2 : 2
Beer Crew Andrzej Malec Szczegóły
12.10 | 20:35 Głęboka Rezerwa
5 : 1
ToNieSzachy Andrzej Malec Szczegóły
12.10 | 19:00 Beer Crew
6 : 4
FC AmRest Andrzej Malec Szczegóły
11.10 | 19:00 Capgemini
3 : 2
Axiom United Andrzej Malec Szczegóły
09.10 | 19:45 Za Bezpieczny Weekend
4 : 1
Awan-Bud Wrocław Tomasz Pondel Szczegóły
09.10 | 19:00 Medserv United
0 : 3
Coyote Logistics Tomasz Pondel Szczegóły
08.10 | 19:00 Czarny Byk
2 : 5
Virtual Team Andrzej Malec Szczegóły
05.10 | 21:20 ToNieSzachy
0 : 6
Za Bezpieczny Weekend Andrzej Malec Szczegóły
05.10 | 20:35 Coyote Logistics
1 : 3
Głęboka Rezerwa Andrzej Malec Szczegóły
03.10 | 20:35 FC AmRest
6 : 0
Virtual Team Andrzej Janikowski Szczegóły
03.10 | 19:00 Axiom United
4 : 1
Medserv United Andrzej Janikowski Szczegóły
02.10 | 19:00 Awan-Bud Wrocław
0 : 1
Beer Crew Andrzej Malec Szczegóły
01.10 | 19:00 Capgemini
3 : 1
Czarny Byk Konrad Nowak Szczegóły
28.09 | 21:20 Beer Crew
1 : 3
ToNieSzachy Andrzej Malec Szczegóły
28.09 | 20:35 Głęboka Rezerwa
3 : 0
Axiom United Andrzej Malec Szczegóły
26.09 | 19:45 Czarny Byk
0 : 1
FC AmRest Kamil Struski Szczegóły
26.09 | 19:00 Za Bezpieczny Weekend
3 : 1
Coyote Logistics Kamil Struski Szczegóły
24.09 | 19:45 Virtual Team
4 : 5
Awan-Bud Wrocław Kamil Struski Szczegóły
24.09 | 19:00 Medserv United
0 : 0
Capgemini Kamil Struski Szczegóły
21.09 | 21:20 Głęboka Rezerwa
3 : 0
Czarny Byk Andrzej Malec Szczegóły
21.09 | 20:35 Medserv United
0 : 4
Za Bezpieczny Weekend Andrzej Malec Szczegóły
21.09 | 19:45 ToNieSzachy
3 : 3
Awan-Bud Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
20.09 | 19:00 Coyote Logistics
0 : 3
FC AmRest Marcin Niciński Szczegóły
19.09 | 19:00 Axiom United
0 : 6
Virtual Team Andrzej Janikowski Szczegóły
18.09 | 20:35 Capgemini
2 : 2
Beer Crew Marcin Niciński Szczegóły
13.09 | 20:40 Capgemini
1 : 4
Głęboka Rezerwa Andrzej Malec Szczegóły
12.09 | 19:50 ToNieSzachy
3 : 2
Virtual Team Marcin Niciński Szczegóły
12.09 | 19:00 Coyote Logistics
0 : 1
Beer Crew Marcin Niciński Szczegóły
11.09 | 19:50 Awan-Bud Wrocław
1 : 4
FC AmRest Andrzej Janikowski Szczegóły
11.09 | 19:00 Axiom United
0 : 3
Za Bezpieczny Weekend Andrzej Janikowski Szczegóły
10.09 | 19:00 Medserv United
1 : 5
Czarny Byk Kamil Struski Szczegóły
06.09 | 19:00 Za Bezpieczny Weekend
3 : 1
Capgemini Kamil Struski Szczegóły
05.09 | 21:30 Głęboka Rezerwa
3 : 3
Medserv United Andrzej Janikowski Szczegóły
05.09 | 19:50 FC AmRest
7 : 1
ToNieSzachy Andrzej Janikowski Szczegóły
05.09 | 19:00 Czarny Byk
2 : 8
Awan-Bud Wrocław Andrzej Janikowski Szczegóły
03.09 | 19:50 Virtual Team
1 : 3
Coyote Logistics Konrad Nowak Szczegóły
03.09 | 19:00 Beer Crew
6 : 0
Axiom United Konrad Nowak Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY