tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Za Bezpieczny Weekend 10 +34 27
2 . Beer Crew 10 +14 23
3 . Głęboka Rezerwa 9 +22 22
4 . FC AmRest 10 +15 18
5 . Capgemini 10 -6 14
6 . ToNieSzachy 11 -18 13
7 . Coyote Logistics 10 -3 12
8 . Virtual Team 9 +2 10
9 . Awan-Bud Wrocław 11 -5 10
10 . Medserv United 10 -18 9
11 . Axiom United 10 -13 8
12 . Czarny Byk 10 -24 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Marek Tomczak Obrońca Za Bezpieczny Weekend 20
Damian Szewczyk Napastnik FC AmRest 10
Krzysztof Filewicz Napastnik Za Bezpieczny Weekend 10
Łukasz Kucajda Napastnik Virtual Team 9
Paweł Ciepliński Napastnik Virtual Team 9
Michał Strykowski Napastnik Czarny Byk 8
Mateusz Dobrowolski Pomocnik Capgemini 8
Michał Gmyrek Obrońca FC AmRest 7
Hubert Głoś Napastnik ToNieSzachy 6
Andriy Maksymyuk Pomocnik Awan-Bud Wrocław 6
Adrian Kublik Napastnik Głęboka Rezerwa 5
Paweł Kleszcz Pomocnik Virtual Team 5
Mateusz Drapiewski Napastnik Za Bezpieczny Weekend 5
Mateusz Mankiewicz Napastnik Za Bezpieczny Weekend 5
Jacek Bieńkowski Obrońca Beer Crew 5
Jacek Ślusarek Napastnik Beer Crew 5
Tomasz Pondel Pomocnik Głęboka Rezerwa 5
Sebastian Jarząbek Napastnik Medserv United 5
Piotr Wojciechowski Napastnik Axiom United 4
Aleksander Nowaczyński Pomocnik ToNieSzachy 4
Krzysztof Koronkiewicz Napastnik Coyote Logistics 4
Dominik Niedzwiedź Napastnik Czarny Byk 4
Volodymyr Romanets Pomocnik Awan-Bud Wrocław 4
Vasyl Kruk Napastnik Awan-Bud Wrocław 4
Vasyl Kochaniuk Pomocnik Awan-Bud Wrocław 4
Piotr Golemo Napastnik Beer Crew 3
Wojciech Woźniak Obrońca Axiom United 3
Damian Dusza Napastnik Axiom United 3
Evgenii Shkurikhin Pomocnik FC AmRest 3
Piotr Antczak Pomocnik FC AmRest 3
Damian Guziejewski Pomocnik Głęboka Rezerwa 3
Adrian Lungu Obrońca Głęboka Rezerwa 2
Adrian Miedziński Pomocnik Głęboka Rezerwa 2
Paweł Kubów Napastnik Głęboka Rezerwa 2
Piotr Niciński Pomocnik Beer Crew 2
Bartłomiej Januszewski Obrońca Beer Crew 2
Sławomir Albrewczyński Obrońca Beer Crew 2
Grzegorz Krot Obrońca Beer Crew 2
Dominik Popiński Napastnik Za Bezpieczny Weekend 2
Dawid Jaśniak Obrońca Za Bezpieczny Weekend 2
Paweł Tałan Obrońca Virtual Team 2
Tobiasz Szyszka Obrońca Virtual Team 2
Mateusz Neumann Pomocnik Medserv United 2
Krzysztof Walat Pomocnik ToNieSzachy 2
Karol Pukalski Napastnik ToNieSzachy 2
Konrad Bigdowski Obrońca FC AmRest 2
Damian Leśniowski Napastnik FC AmRest 2
Dusan Folta Napastnik FC AmRest 2
Dawid Piechaczek Pomocnik Capgemini 2
Maciej Kopeć Napastnik Czarny Byk 2
Marcin Prus Napastnik Coyote Logistics 2
Nico Złotek Obrońca Coyote Logistics 2
Paweł Przeworski Pomocnik Coyote Logistics 2
Sebastian Wachowiak Pomocnik Medserv United 2
Vasyl Beniuk Pomocnik Awan-Bud Wrocław 2
Jacek Śliz Obrońca Głęboka Rezerwa 2
Karol Leszczyński Pomocnik Głęboka Rezerwa 2
Aleksander Pyrka Napastnik Beer Crew 2
Patryk Filipek Obrońca FC AmRest 1
Oleksii Obraztsov Napastnik FC AmRest 1
Michał Moszczyński Pomocnik Za Bezpieczny Weekend 1
Roman Ruzhyckyi Pomocnik Awan-Bud Wrocław 1
Marcin Dulat Pomocnik Beer Crew 1
Sebastian Rużanowski Obrońca Coyote Logistics 1
Patryk Kiekisz Pomocnik Coyote Logistics 1
Rafał Wolan Pomocnik Czarny Byk 1
Przemysław Matuszny Pomocnik Czarny Byk 1
Vasyl Martyniuk Obrońca Awan-Bud Wrocław 1
Tomasz Purtak Pomocnik Capgemini 1
Michał Stokłosa Napastnik Capgemini 1
Paweł Rybiałek Napastnik Capgemini 1
Tomasz Mazurkiewicz Obrońca Czarny Byk 1
Damian Binek Napastnik Capgemini 1
Filip Jaszczyk Obrońca FC AmRest 1
Kacper Dudek Obrońca FC AmRest 1
Jędrzej Brzezicki Obrońca FC AmRest 1
Etibar Guseinov Napastnik Medserv United 1
Bartosz Rodziewicz Napastnik Medserv United 1
Jarosław Cielebąk Napastnik ToNieSzachy 1
Jan Gruca Pomocnik Virtual Team 1
Michał Rychel Obrońca ToNieSzachy 1
Kajetan Kural Obrońca ToNieSzachy 1
Marcin Wokan Pomocnik Beer Crew 1
Łukasz Wojewódka Napastnik Beer Crew 1
Michał Buczkowski Obrońca Beer Crew 1
Jarosław Toloch Pomocnik Beer Crew 1
Konrad Nowak Obrońca Głęboka Rezerwa 1
Paweł Pawłowski Napastnik Głęboka Rezerwa 1
Adam Rynkowski Bramkarz Głęboka Rezerwa 1

PARTNERZY I SPONSORZY