09.11 godz. 20:35, Kuźniki, Sedzia: Maciej Siwek
2 : 3
( 1 : 1 )
Skład: Bieńkowski, Buczkowski, Januszewski, Albrewczyński, Krot, Niciński, Golemo, Szczepanik
Skład: Kubów, Guziejewski, Guziejewski, Pawłowski, Rynkowski, Struski, Niciński, Lungu, Śliz, Toczek, Leszczyński, Pyrkowski, Kublik
12' Bartłomiej Januszewski
25' Grzegorz Krot
35' Jacek Bieńkowski
9' Paweł Kubów
37' Jacek Śliz
Zawodnik meczu: Jacek Bieńkowski (Autor trzeciego gola, jak się później okazało - niezwykle istotnego trafienia, bo dającego ważne 3 punkty i drugie miejsce w tabeli. Był dziś bardzo aktywny i MVP ląduję właśnie w jego ręce.)

Hit kolejki pomiędzy trzecim Beer Crew a wiceliderem - Głęboką Rezerwą. Stawką tego spotkanie jest zakończenie sezonu na ligowym podium. W obydwu drużynach najmocniejsze ogniwa są obecne. Czy znowu Głęboką Rezerwę do zwycięstwa poprowadzi Adrian Kublik, czy może dobrze prezentujący się ostatnio Mateusz Pyrkowski? A może to Jacek Bieńkowski z Beer Crew da o sobie znać i zapewni zwycięstwo swojej drużynie? Tak więc szykuje się nam mego meczycho. Zapraszamy na relację!

2' - Wrzutka z wolnego Kublika do Pawłowskiego, który zgrywa do Leszczyńskiego i piękna parada Szczepanika.
3' - Kublik z lewej nogi po długim, na róg piąstkuje Szczepanik.
4' - Piotr Niciński w doskonałej okazji, jeszcze lepiej Pyrkowski nogami.
6' - Wrzutka Rynkowskiego na głowę Kubowa, strzał zablokowany.
7' - Strzał Bieńkowskiego odbija się od Piotra Nicińskiego i piłka minimalnie nad poprzeczką. To mogło zaskoczyć Pyrkowskiego.
9' - Niciński z Bieńkowskim, ale strzał nad bramką.
9' - (1:0) Kublik wykłada do Kubowa, ten pięknie technicznie obok Szczepanika otwiera wynik spotkania.
12' - (1:1) Ale petarda z rzutu wolnego Januszewskiego i mamy wyrównanie. Nie popisał się teraz Pyrkowski.
14' - Bieńkowski z lewej nogi pod poprzeczkę, tym razem dobra interwencja Pyrkowskiego.
19' - Guziejewski z wolnego, obok bramki.
21' - Przepiękny strzał z lewej nogi Bińkowskiego, ale kapitalna interwencja Pyrkowskiego! FENOMENALNIE!
23' - Daleki wyrzut Pyrkowskiego do Rynkowskiego, ten strzela z woleja ale dobra interwencja Szczepanika, rzut rożny.
24' - Dobra, długa piłka Rynkowskiego do Pawłowskiego - strzał wprost w Szczepanika.
25' - (2:1) Piotr Niciński dostrzega w polu karnym Krota, a ten daje prowadzenie swojej ekipie!
30' - Leszczyński z rogu wrzuca do Kublika, ten z woleja wysoko nad bramką.
32' - Z dalszej odległości Niciński, dobrze Pyrkowski.
32' - Bieńkowski wrzuca z autu do Januszewskiego ale strzał z głowy przelatuje nad poprzeczką.
33' - Dobre uderzenie Kublika, ale minimalnie obok okienka.
35' - Damian Guziejewski z rożnego na głowę Śliza ale minimalnie strzał obok. To była dobra okazja do wyrównania.
35' - (3:1) Bieńkowski w łatwej pozycji przełamuje ręce Pyrkowskiego i podwyższa prowadzenie.
36' - (3:2) Nieudany strzał Kubowa trafia pod nogi Śliza a ten pakuje do pustej bramki i zmniejsza prowadzenie Beer Crew.
40' - Damian Guziejewski doskonale znajduję w polu karnym Pawłowskiego, ale strzał wysoko nad bramką

Bardzo ważne zwycięstwo odnotowują gracze Beer Crew, dzięki czemu wskakują na drugą lokatę. Zagrali dziś ładnie i efektownie i zasłużyli na zwycięstwo. Głęboka Rezerwa dziś miała momenty dobre przeplatające bardzo słabymi, to jednak zadecydowało o końcowym rezultacie. Przypomnijmy, że dzieli Głęboką Rezerwe jeden punkt w tabeli i mecz więcej do rozegrania, także wszystko nadal w nogach Rezerwowych. W następnym meczu Beer Crew zagra z Medserv United a Głęboka Rezerwa podejmie lidera - Za Bezpieczny Weekend.

autor: Dominik Zimny