09.11 godz. 19:45, Kuźniki, Sedzia: Maciej Siwek
2 : 3
( 0 : 0 )
Skład: Chmielewski, Łazorczyk, Szestak, Graf, Chodorski, Obara, Poznański, Król, Gotfryd
Skład: Waleszczyński, Zając, Czarnecki, Mosiej, Rumin, Zając, Dudek, Polski, Szabłowski
27' Łukasz Łazorczyk
33' Maciej Król
36' Maciej Król
36' Piotr Zając
39' Jacek Czarnecki
Zawodnik meczu: Maciej Król (Maciej rozegrał dziś bardzo dobre spotkanie, z resztą jak jego cały zespół. Swoimi dwoma trafieniami zapewnił swojej ekipie niezwykle cenne zwycięstwo.)

Arcyważne spotkanie dla szóstej w tabeli ekipy Patryka Obary - Goji Wrocław. W przypadku dzisiejszego zwycięstwa wskoczą na pozycję premiowaną awansem do Superligi. Co do Fulanito, nie grozi im raczej już spadek, a także awans, co nie znaczy, że nie powalczą o pełną pulę. Zaczynamy!

3' - W dobrej okazji Łazorczyk i dobrze  broni Szabłowski.
11' - Mosiej na drugą stronę do Zająca a ten strzela w słupek!
11' - Szybka odpowiedź Goji Wrocław, Strzał Gotfryda na róg paruje Szabłowski.
12' - Z dystansu Dudek, dobrze chwytwa Poznański.
14' - Marek Zając do Piotra Zająca prostopadła piłka i znowu strzał w słupek! Limit pecha chyba wykorzystany?
15' - Lazorczyk do Króla a piłka przelatuje obok okienka bramki Szabłowskiego.
18' - Indywidualna akcja Chodorskiego, który wystawia piłkę do jednego ze swoich kolegów i strzał w słupek.
19' - Strzał z rzutu wolnego Marka Zająca nad bramką.
20' - Chodorski do lewej nogi i strzał zablokowany przez obrońców Fulanito.
20' - Łazorczyk z dystansu w poprzeczkę! Ależ huknął!

22' - Szestak zza pola karnego wprost do koszyczka Szabłowskiego.
23' - Marek Zając do Czarneckiego, piękna wrzutka, piękny strzał z głowy ale minimalnie obok słupka.
25' - Chodorski do środka do lewej nogi, tuż nad poprzeczką.
27' - (1:0) Piękne wyłożenie piłki Chodorskiego do Łazorczyka a ten pakuje piłkę do pustej bramki.
29' - Z dystansu Dudek obok słupka.
33' - (2:0) Zamieszanie przed polem karnym, najlepiej odnajduję się Król i strzałem z czuba podwyższa prowadzenie.
34' - Gotfryd wykłada Chodorskiemu, który z lewej nogi strzela obok bramki. Było blisko.
35' - Piotr Zając bierze sprawy w swoje ręcę, ale nie jest w stanie nic zrobić.
36' - (3:0) Szestak idealnie obsługuje Króla, a ten dobija Fulanito!
39' - (3:1) Piotr Zając sprytnym strzałem z rogu pola karnego pokonuję Poznańskiego i zmniejsza prowadzenie Goji.
39' - (3:2) Piękna wrzutka Marka Zająca z rzutu wolnego i przepiękny strzał z głowy Mosieja.

Po pierwszej części spotkania nic nie zapowiadało się na taki horror w końcówcę meczu. Przewagę w tym meczu miała Goja, walcząca o awans. Fulanito stać było jedynie na zryw w ostatnich minutach meczu, zdobywając dwie bramki trochę napsuli nerwów graczom Goji. Następne spotkanie Goja Wrocław zagra z The Old School, natomiast sezon dla Fulanito już się zakończył.

autor: Dominik Zimny