tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Prezesi 11 +15 27
2 . KS Znajomi Sędziego 11 +34 26
3 . Boty 11 +25 25
4 . Dizajn Studio FT 11 +9 18
5 . Inss-Pol 11 +7 16
6 . WSOWL II 11 -1 14
7 . Geostandard Wrocław 11 -5 13
8 . Capgemini 11 -15 13
9 . Hectas 11 -16 12
10 . Auto Truck 11 -18 10
11 . ACN FC 11 -23 10
12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -12 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Piotr Kulik Obrońca Boty 14
Robert Franckiewicz Pomocnik Capgemini 12
Radosław Czarnik Napastnik Prezesi 11
Michał Misiak Pomocnik KS Znajomi Sędziego 9
Radosław Dudek Napastnik Hectas 9
Bartłomiej Kozakiewicz Napastnik Boty 9
Szczepan Kuś Napastnik Inss-Pol 8
Tomasz Maślak Napastnik Hectas 8
Adrian Miedziński Pomocnik KS Znajomi Sędziego 8
Jacek Mądrzejewski Pomocnik Boty 8
Karol Smok Napastnik Prezesi 7
Rafał Oleksy Napastnik Auto Truck 7
Piotr Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław 6
Bartłomiej Karpiński Obrońca Prezesi 6
Wojciech Urban Obrońca Geostandard Wrocław 6
Tomasz Trebenda Pomocnik Inss-Pol 5
Krzysztof Targoni Napastnik KS Znajomi Sędziego 5
Paweł Jędrzejak Obrońca KS Znajomi Sędziego 5
Sebastian Jamny Napastnik KS Znajomi Sędziego 5
Krystian Iwach Pomocnik KS Znajomi Sędziego 5
Dawid Kawiak Pomocnik Dizajn Studio FT 5
Paweł Wójcik Pomocnik Boty 5
Peter Lawless Pomocnik ACN FC 5
Paweł Raczak Napastnik Dizajn Studio FT 5
Krzysztof Dobrzański Napastnik Dizajn Studio FT 4
Łukasz Zamojski Napastnik Fizjoterapia Polska - VillaMedica 4
Rafał Góreczny Pomocnik ACN FC 4
Jose Manuel Leal Felix Napastnik ACN FC 4
Paweł Nikipiło Obrońca Fizjoterapia Polska - VillaMedica 4
Marcin Cielecki Pomocnik KS Znajomi Sędziego 4
Borys Poddębniak Napastnik Inss-Pol 4
Tomasz Markowski Pomocnik Inss-Pol 4
Marek Gawron Napastnik Geostandard Wrocław 4
Mariusz Szczurek Pomocnik Geostandard Wrocław 3
Kamil Bodzoń Pomocnik Inss-Pol 3
Adam Miśkiewicz Pomocnik KS Znajomi Sędziego 3
Piotr Nowak Napastnik Fizjoterapia Polska - VillaMedica 3
Robert Witkowski Pomocnik Fizjoterapia Polska - VillaMedica 3
Marcin Jaz Pomocnik Capgemini 3
Bartłomiej Koczuk Obrońca Dizajn Studio FT 3
Mariusz Kubiak Obrońca Boty 3
Piotr Młynarczyk Pomocnik Boty 3
Filip Borysewicz Obrońca Auto Truck 3
Paweł Armatys Napastnik WSOWL II 3
Tomasz Słowiński Obrońca WSOWL II 2
Rafał Mingin Napastnik Boty 2
Dario Ferros Napastnik ACN FC 2
Grzegorz Krowicki Obrońca Auto Truck 2
Kamil Tafelski Obrońca WSOWL II 2
Wojciech Szczepiński Obrońca Dizajn Studio FT 2
Paweł Panejko Napastnik Dizajn Studio FT 2
Mateusz Szewczyk Napastnik Dizajn Studio FT 2
Wojciech Zembaty Napastnik Dizajn Studio FT 2
Jacek Jakimczyk Pomocnik Capgemini 2
Jacek Witkowski Napastnik Fizjoterapia Polska - VillaMedica 2
Grzegorz Mieszkalski Obrońca Dizajn Studio FT 2
Grzegorz Paukszt Pomocnik Prezesi 2
Rafał Dzietczyk Obrońca Prezesi 2
Wojciech Glapiak Napastnik Prezesi 2
Piotr Świątek Obrońca WSOWL II 2
Jacek Piwoński Pomocnik WSOWL II 2
Paweł Szafarski Pomocnik WSOWL II 2
Waldemar Lewandowski Obrońca Inss-Pol 2
Marek Zarzycki Obrońca KS Znajomi Sędziego 2
Łukasz Lisiecki Obrońca KS Znajomi Sędziego 1
Łukasz Skrzypacz Obrońca Inss-Pol 1
Bartosz Wysocki Obrońca Geostandard Wrocław 1
Bartłomiej Kądziołka Napastnik Inss-Pol 1
Andrzej Cieślik Obrońca Inss-Pol 1
Jakub Sokołowski Pomocnik WSOWL II 1
Grzegorz Jankowski Pomocnik WSOWL II 1
Maciej Szymański Napastnik Hectas 1
Piotr Hawryluk Napastnik Hectas 1
Robert Ławniczak Pomocnik Hectas 1
Marcin Jędras Pomocnik Prezesi 1
Mateusz Jaskólski Pomocnik Prezesi 1
Rafał Kotyrło Obrońca Prezesi 1
Paweł Świsulski Pomocnik Fizjoterapia Polska - VillaMedica 1
Kamil Mońko Napastnik Geostandard Wrocław 1
Krzysztof Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław 1
Andrzej Kałuża Pomocnik Capgemini 1
Mezri Hebbechi Obrońca ACN FC 1
Jose Maria Bayo Fernandez Pomocnik ACN FC 1
Przemysław Lubczyński Napastnik Auto Truck 1
Daniel Maj Pomocnik Geostandard Wrocław 1
Michał Szultk Obrońca Boty 1
Michał Wykrent Obrońca Boty 1
Damian Krysztofiak Bramkarz WSOWL II 1
Paweł Koziołkiewicz Obrońca WSOWL II 1
Rafał Kulesza Obrońca Hectas 1
Marcin Żal Obrońca Hectas 1
Andrzej Maślak Obrońca Hectas 1
Piotr Miklas Napastnik Hectas 1
Patryk Andrzejewski Pomocnik Hectas 1
Jacek Maksimowski Obrońca Boty 1