16.02 godz. 19:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Jastrzębski, Szmuc, Popow, Rajchert, Szczęsnowicz, Komur
Skład: Grocki, Kucek, Kolczyk, Paluchniak, Baka, Depta, Słonecki, Paluchniak
9' Dariusz Komur
10' Dariusz Komur
15' Daniel Szmuc
17' Jarosław Rajchert
21' Michał Szczęsnowicz
22' Paweł Popow
24' Michał Szczęsnowicz
25' Dariusz Komur
29' Dariusz Komur
30' Michał Szczęsnowicz
35' Dariusz Komur
38' Daniel Szmuc
40' Michał Szczęsnowicz
3' Maciej Paluchniak
36' Robert Depta
Zawodnik meczu: Dariusz Komur (Swoją dyspozycją poprowadził Raiffeisen Polbank do zwycięstwa nad rywalem z grupy B, ekipą Los Agentes.)

Przed nami ostatni mecz fazy play-off w "grupie oudsiderów". Raiffeisen Polbank podejmie najniżej notowany zespół z gr.A, Los Agentes. O wyniku zdecyduje zapewne frekwencja po obu stronach parkietu.

Relacja z meczu :
3' (1:0) - Maciej Paluchniak wyprowadza "Agentów" na prowadzenie! To chyba pierwsza taka sytuacja w hisstori Los Agentes w lidze Wrocbal. Do tej pory ekipa Tomasza Pawlickiego goniła wynik.
5' Paweł Popow próbował zaskoczyć Grockiego strzałem w krótki róg ale oddał niecelny strzał.
9' (1:1) - Dariusz Komur bezlitośnie wykorzystuje błąd w obronie Los Agentes.
10' (1:2) - Złe wprowadzenie piłki do gry przez Grockiego, Komur nie marnuje takich prezentów!
10' - Czas dla Los Agentes.
10' Zmiana w bramkce Polbanku, między słupkami staje Popow.
15' (1:3) - Raiffeisen Polbank oddala się rywalom, na listę strzelców wpisuje się Daniel Szmuc.
17' (1:4) - Kolejne trafienie "Bankowców", Grockiego pokonuje Rajchert.
20' Kąśliwy strzał na bramkę Raiffeisenu oddaje Robert Depta, Popow nie daje się pokonać i broni nogą.
20' Kolejna zmiana w bramce Raiffeisenu, Popowa zmienia Szmuc.
21' (1:5) - już na początku drugiej połowy Grocki kapituluje po strzale Szczęsnowicza.
22' (1:6) - Paweł Popow ledwie opuścił bramkę a już wpisał się na listę strzelców.
24' (1:7) - Szczęsnowicz znów nie daje szans bramkarzowi Los Agentes.
25' (1:8) - Komur kompletuje hattricka!
29' (1:9) - Kolejne trafienie Komura.
30' - Czas dla Los Agentes.
30' Zmiana w bramce "Bankowców", tym razem w roli bramkarza Kamil Jastrzębski.
30' (1:10) - Szczęsnowicz powiększa swój dorobek bramkowy.
35' (1:11) - To jest wieczór Darka Komura.
36' (2:11) - Kapitan Los Agentes, Robert Depta zmniejsza dystans i mobilizuje zespół do lepszej gry.
38' (2:12) - Daniel Szmuuuuc!
40' (2:13) - Szczęsnowicz ustala wynik spotkania.

Gdyby "Bankowcy" grali tak przez cały sezon to dziś nie rywalizowaliby z outsiderami ligi Wrocbal. Grupa środkowa na pewno była w ich zasięgu. W kolejnym meczu Raiffeisen zmierzy się z Asplexem, Los Agentes podejmą Modern Wratislavię.